Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Model Train - modely železnic, modely aut, stavebnic a modelářské potřeby

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Model Train je jedním z významných prodejců modelů železnic, aut, kitů a modelářských potřeb. Na našem trhu je téměř devatenáct let. Díky své prodejní strategii může uspokojit modeláře z celé České republiky i zahraničí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Miniaturní vlaky dnes vydávají autentické zvuky, dýmají, figurky ožívají, modelová auta jezdí krajinou a to vše může být ovládáno pomocí počítače. | foto: Radislav Wimmer

Model Train vznikl v roce 1991 jako "garážová" firma. Původní záměr byl prodávat železniční modely a jejich příslušenství. Postupně se však sortiment rozšiřoval, až se nabídka rozrostla do dnešní podoby. Co tedy dnes firma může zákazníkům nabídnout?

Široký sortiment

Železniční modeláři najdou v nabídce kromě lokomotiv, vagónků, kolejí a výhybek veškeré příslušenství, zahrnující materiály na stavbu kolejiště, modely budov, lampičky, semafory, stromečky, figurky a mnoho dalšího.

Pokrok zasáhl i toto odvětví lidské činnosti - miniaturní vlaky dnes vydávají autentické zvuky, dýmají, figurky ožívají, modelová auta jezdí krajinou a to vše může být ovládáno pomocí počítače. Železniční modelářství není jen pokojovým koníčkem. Majitelé zahrad a skalek si mohou kolejiště postavit venku a celoročně provozovat své kolejiště pod širým nebem.

Pro automobilové modeláře a sběratele je v nabídce firmy celá řada modelů současných i historických autobusů, trolejbusů, tramvají, osobních, nákladních, hasičských, sanitních a dalších vozidel a to hlavně ve velikosti 1:87 a 1:43.

Modely - autobusy

Model malého autobusového nádraží. Foto: Radislav Wimmer

Modeláři, kteří potřebují pro svého koníčka nejrůznější materiály, si také přijdou na své. Mohou si zakoupit plošné i profilové polotovary, barvy, štětce, lepidla, patinovací sady. Nabídka zahrnuje i nejrůznější materiály pro vytváření modelové krajiny a diorámat v profesionální kvalitě.

Častými zájemci o toto zboží jsou zákazníci, kteří z těchto materiálů vytvářejí průmyslové, architektonické nebo urbanistické modely. Zejména pro ně je v nabídce obsáhlá škála figurek v nejrůznějších poměrech zmenšení.

Nejnovější částí nabídky jsou stavebnice modelů – tak zvané kity. Model Train s.r.o. tak uspokojí zájemce o stavebnice vojenské, letecké, kosmické techniky, stavebnice aut, budov, lodí nebo vlaků.

Distribuce

Zájemce o zboží firmy Model train s.r.o. může navštívit jednu z prodejen v Plzni, České Skalici a v brzké době i v Českých Budějovicích.

Pro nákup modelů nemusíte nikam jezdit

Veškerou nabídku je možno shlédnout a objednat přes internet.

Zájemci si mohou vybrat jeden ze tří internetových portálů: www.modeltrain.cz s nabídkou železničních modelů, automobiloví modeláři navštěvují s oblibou www.modelauto.cz a nejnovější portál www.modelkit.cz je určen hlavně pro "kitaře".

Tímto způsobem je firma schopna zaslat zboží nejen kamkoliv v tuzemsku, ale i doslova do celého světa.

Na rozdíl od jiných internetových obchodů je nabízený sortiment skladem a proto je zboží distribuováno nejpozději následující pracovní den po objednání. Díky přímé spolupráci s více než 150 dodavateli jsou v krátké době uspokojeni i zákazníci, kteří nenašli požadované zboží v aktuální nabídce.

Modely - lokomotiva

Služby

Model Train s.r.o. se nezabývá pouze prodejem. Dalšími činnostmi je poradenství v oblasti železničního modelářství, provádění oprav, digitalizace a údržby modelů a projekční činnost v oblasti realizace modelových kolejišť.

Firma Model Train s.r.o. má bohaté zkušenosti s dodáním reklamních a jiných speciálních modelů podle individuálních požadavků zákazníků.
Široký sortiment, rychlá distribuce, kompletní služby a individuální přístup k zákazníkům je zárukou toho, že se zákazníci do Model Trainu rádi vracejí.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Dáváme životu více prostoru

Dáváme životu více prostoru

Co les, to unikátní ekosystém. Sídliště milionů symbioticky provázaných živočišných a rostlinných organismů. Od velkých...

Instalujte sprchový kanálek

Instalujte sprchový kanálek

Sprchový kout v úrovni podlahy. A místo kulatého odtoku podélný. I tomuto současnému trendu v koupelnách, liniovému...

Dáváme lesu více prostoru

Dáváme lesu více prostoru

Že lesy nejsou jen na houby, ví lidstvo po tisíciletí. Dřevo se v lesích těžilo od nepaměti a jen díky lesníkům na...

Najdete na iDNES.cz