Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mobilní telefon za vysvědčení? Vyberte pro své dítě ten správný

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jste rozhodnuti dát své ratolesti za úspěšné ukončení školního roku mobilní telefon, a nevíte, který zvolit, aby vaše dítě bylo mile překvapeno?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jaký mobilní telefon Vám můžeme za vysvědčení doporučit? Třeba Nokia N8. | foto: MobilHouse.cz

Pokusíme se vám ve spolupráci s internetovým obchodem MobilHouse.cz pomoci.

Jaký mobilní telefon Vám můžeme doporučit pro mladší děti?

Pro nejmenší školáky (6 - 8 let) lze doporučit v nejlevnější cenové kategorii mobilní telefon Nokia 1800 popř. Samsung E1050, popř. modely v ceně pod 1000 Kč, kde Vás nebude tak bolet, když ho dítě ztratí.

Pokud zvažujete, zda pořizovat i nejmenším dětem mobilní telefon, tak dle našeho názoru v dnešní době převažují pozitiva nad negativy, někdy není na škodu mít dítě více pod kontrolou a vědět, kde se nachází (díky různým službám typu zjištění polohy SIM karty si lze místo pohybu dítěte ověřovat i bez jeho součinnosti).

Samsung C3300 Hello Kitty

Děti ve věku 8 - 11 let potěší zcela jistě například mobilní telefon Samsung C3300, pro holčičky doporučujeme barvu Candy Pink z edice Hello Kitty, pro kluky například barvu Champ Deep Black.

Je zajímavé, že již v této věkové kategorii dávají děti přednost dotykovému displeji před klasickým. Dále doporučujeme zvážit Nokia 5230, Sony Ericsson W20 a W150 či LG GS 290 Cookie2.

LG

Jaký mobilní telefon můžeme doporučit pro větší školáky či studenty?

Pro děti od dvanácti let tvoří mobilní telefon součást image a mezi vrstevníky bohužel již neuchvátí obyčejným mobilním telefonem. Je samozřejmě otázkou, jak moc rodič má podlehnout tomuto trendu a prosbám dítěte o koupi drahého mobilního telefonu, mnohdy mnohem dražšímu, než mají rodiče sami.

Nebudeme vám radit, jak se zachovat, ale snažíme se v následujícím doporučení vybrat "cool a trendy" mobily, které ale na druhou stranu nezruinují vaší peněženku.

Většina dětí od tohoto věku si přeje Apple iPhone 4. Pokud se vám nechce dávat částky převyšující 15 tisíc korun, je mnoho alespoň designově podobných přístrojů i za čtvrtinové ceny. Např. z levnějších mobilů jmenujme HTC Wildfire, Nokia C5-03, Samsung Wave 525, z dražších Nokia C7, Nokia N8 či řada přístrojů s operačním systémem Android, ať již značek HTC či Samsung.

Nokia N8

Dražšími přístroji nepohrdne ani většina středoškoláků či vysokoškoláků. Neoblíbenější značky jsou HTC, Apple, Blackberry, Samsung a Nokia.

Pokud si nejste s výběrem jisti a chcete své dítě překvapit, tak můžete kontaktovat infomail či infolinku Mobilhouse.cz, kde vám rádi s výběrem poradí. Ideální je ale domluvit se přímo s obdarovaným předem, neboť i děti na základní škole (kromě těch úplně nejmenších) se v mobilních komunikacích nejen orientují mnohem lépe, než většina dospělých, ale mají i poměrně přesnou představu, jaký mobilní telefon by si přáli.

Věříme, že mobilní telefon za ukončení školního roku udělá vaší ratolesti radost přinejmenším takovou, jako vám jeho studijní výsledky.

O MobilHouse.cz:

Internetový obchod MobilHouse.cz vám přináší již dvanáctým rokem ucelenou nabídku mobilních telefonů a příslušenství. Je to specializovaný obchod, který nabízí nejen kompletní sortiment mobilních telefonů a příslušenství Nokia, Samsung, Sony Ericsson, LG, HTC, Blackberry aj., ale i kompletní nabídku produktů Apple, paměťové karty, digitální fotoaparáty a GPS navigace.

Mají v nabídce téměř 5 000 produktů, z toho většinu skladem a ihned k dodání. Nabízí rychlou a levnou dopravu po celé ČR i možnost osobního vyzvednutí na výdejním místě v Praze.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Beenode je pro firmy skvělým dárkem i bezpečnostním prvkem

Beenode je pro firmy skvělým dárkem i bezpečnostním prvkem.

Stále ve své firmě hledáte klíče od skladů? Poohlížíte se po nápaditém a originálním dárku pro obchodní partnery či...

KB nabízí bezpečnostní řešení pro mobilní bankovnictví

Bezpečností řešení IBM Trusteer Mobile

Bezpečí je v souvislosti s internetem a mobilní komunikací skloňováno stále častěji. Vše nasvědčuje tomu, že právě...

Top aplikace nejen pro manažery

Top aplikace nejen pro manažery

Dnes pro vás internetový obchod Huramobil.cz připravil super aplikace do kanceláře, které ocení nejen manažeři. S...

Najdete na iDNES.cz