Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mobilní telefon bude patřit mezi nejoblíbenější vánoční dárky i letos

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mobilní telefon patří posledních 15 let mezi nejoblíbenější vánoční dárky. S naším partnerem, internetovým obchodem s mobilními telefony MobilHouse.cz, jsme se vám rozhodli s letošními vánočními hity pomoci.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Model GDP-02 vypadá stejně jako pevná linka s tím rozdílem, že používá klasickou SIM kartu. Pro nejstarší spoluobčany je tento přístroj nejideálnější řešení. | foto: MobilHouse.cz

Vánoční dárky pro děti

Pro vaše nejmenší ratolesti doporučujeme volit levnější mobilní telefon. Malé děti telefon mají často tendenci ztrácet, takže u nejlevnějších modelů vás to jako rodiče nebude tolik bolet. Vyhovovat by vašemu dítěti měla Nokia 100 či LG A100. Pro starší děti, které vyžadují dotykový displej, je vhodná například Nokia 5230 či Samsung S5570.

Vánoční dárky pro mládež

Vánoční dárky pro mládež

Mezi nejoblíbenější vánoční dárky pro mládež se bude letos jistě řadit mobilní telefon Sony Ericsson ST15i (Xperia Mini New). Tento přístroj se prodává v černé nebo v bílé variantě. S cenou pod 4000 Kč vč. DPH konkuruje svými parametry přístrojům o polovinu dražším. V dražší cenové hladině jsou hitem přístroje od HTC či jakékoliv jiné přístroje s OS Android nebo samozřejmě iPhone.

Vánoční dárky pro ženy

Nechceme paušalizovat, jsou výjimky potvrzující pravidlo, ale pro většinu žen je design mobilního telefonu jednou z nejdůležitější vlastností. Mnoho mužů se již v minulosti spálilo, že se ženě zakoupený mobilní telefon či jiný dárek prostě nelíbil. Někteří to řeší tak, že obětují raději překvapení a s ženou dárek vyberou společně. I to je samozřejmě řešení.

Pokud si myslíte, že svou ženu dostatečně znáte, nebojte se a zkuste zariskovat. Mezi předvánoční hity pro ženy patří již výše zmíněný Sony Erisson Xperia Mini ST15i, dále pak Nokia 500, Nokia 701. Dále se mezi oblíbené vánoční dárky řadí všechny červené či růžové modely jednotlivých výrobců.

Vánoční dárky pro muže

Pokud řešíte vánoční dárky pro svého muže, zvažte mezi následujícími přístroji: Samsung Galaxy S II, Nokia N9, iPhone 4S. Muži obvykle nepohrdnou ani Blackberry či HTC.

Pokud nepotřebuje nový mobilní telefon, je tu další možnost, kterou je nákup tabletu - doporučujeme volit mezi zavedenými značkami - zvolte Apple iPad2 popř. Samsung Galaxy TAB (nyní v prodeji mnoho variant, lišící se zejména velikostí displeje). Pokud byl Váš muž hodný, ale opravdu moc hodný, tak mu kupte notebook MacBook Air či MacBook Pro.

Jaký mobilní telefon můžeme doporučit pro nejnáročnější uživatele? Třeba iPhone

Jaký mobilní telefon můžeme doporučit pro nejnáročnější uživatele? Třeba iPhone 4S.

Vánoční dárky pro seniory

Zvolit vhodný mobilní telefon pro seniora není nic snadného. Obecně platí, že závisí nejvíce na tom, jaký má konkrétní osoba vztah k novým technologiím, zda se chce učit něco nového či nikoliv.

Podle ankety provedené v obchodech s mobilními telefony jsme došli k závěru, že pro většinu seniorů je nejdůležitější snadné ovládání, velký a přehledný displej a velké a dobře čitelné klávesy. Speciální telefony pro seniory s těmito parametry na českém trhu nabízí značky Aligator, Emporia, MOBI a  myPhone. Takové vánoční dárky senioři jistě ocení.

Dále by vás mohl zaujmout prověřený model GDP-02 od českého výrobce Jablotron, který svými rozměry neslouží jako mobilní telefon, ale prakticky jako náhrada pevné linky. Model GDP-02 vypadá stejně jako pevná linka s tím rozdílem, že používá klasickou SIM kartu. Pro nejstarší spoluobčany je tento přístroj nejideálnější řešení.

Pokud stále nevíte, jaké vánoční dárky koupit a potřebujete poradit, tak se nestyďte napsat na info@mobilhouse.cz : Rádi vám zde odborně a rychle poradí a doporučí vám i vhodné příslušenství k vašemu mobilnímu telefonu.

A na závěr pro Vás máme tip

Pokud nechcete mobilní telefon kupovat, na Mobilhouse.cz ho můžete i vyhrát! Momentálně zde probíhá vánoční soutěž o nový iPhone 4S a další skvělé mobilní telefony.

Potřebujete nový mobilní telefon? Navštivte MobilHouse.cz

Internetový obchod MobilHouse.cz vám přináší již dvanáctým rokem ucelenou nabídku mobilních telefonů a příslušenství. Je to specializovaný obchod, který nabízí nejen kompletní sortiment mobilních telefonů a příslušenství Nokia, Samsung, Sony Ericsson, LG, HTC, Blackberry aj., ale i kompletní nabídku produktů Apple (iPhone, iPad, iMac aj.) , paměťové karty, digitální fotoaparáty a GPS navigace.

Mají v nabídce téměř 5 000 produktů, z toho většinu skladem a ihned k dodání. Nabízí rychlou a levnou dopravu po celé ČR i možnost osobního vyzvednutí na výdejním místě v Praze.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Komerční banka spustila Android Pay

Komerční banka spustila Android Pay

Mobilní telefon se stal nepostradatelnou součástí běžného života. Možná si také kladete otázku, jak jsme bez něj...

Top aplikace nejen pro manažery

Top aplikace nejen pro manažery

Dnes pro vás internetový obchod Huramobil.cz připravil super aplikace do kanceláře, které ocení nejen manažeři. S...

Najdete na iDNES.cz