iDNES.cz

3+1 tip na telefon s největší výdrží baterie

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na čem nám u telefonu záleží nejvíc, když pomineme velikost displeje, funkce telefonu a jeho výkon? Jednoznačně na výdrži baterie. Kdo by taky chtěl trnout hrůzou, aby se neocitl mimo dosah nabíječky nebo powerbanky, a telefon mít pořád „na drátě“?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

3+1 tip na telefon s největší výdrží baterie | foto: ČTK

Neomezujte se během dne nabíječkou, vsaďte na telefon s nadstandardní výdrží na jedno nabití

Vybrat si telefon se skvělým výkonem a designem je fajn, jenže když bude mít baterii, co nic nevydrží, a vy mobil budete během dne opakovaně nabíjet, to už tak příjemné není. Jaké telefony se pyšní dlouhou výdrží baterie?

3+1 tip na telefon s největší výdrží baterie

Samsung Galaxy M51

Smartphone s 6,67“ FHD+ Super AMOLED displejem a osmijádrovým procesorem v kombinaci se 6 GB RAM se může pochlubit baterií, která vás nezklame a umožní vám hodiny fotografování i sledování videa. Její kapacita je 7000 mAh, potěší vás i 25 W rychlé nabíjení.

Jaké další parametry hovoří pro pořízení Samsung Galaxy M51?

 • Luxusní design
 • Skvělý výkon
 • Hlavní fotoaparát 64 Mpx pro nádherné snímky pořízené ve dne i v noci 
 • Ultraširokoúhlý fotoaparát 12 Mpx pro jedinečná panoramata
 • 5 Mpx macro fotoaparát
 • 5 Mpx snímač hloubky ostrosti
 • Interní úložiště 128 GB + až 512 GB microSD
 • Boční čtečka otisku prstů
3+1 tip na telefon s největší výdrží baterie

Xiaomi Poco X3

První telefon na světě, který dostal do vínku procesor jako stvořený pro hraní her, Qualcomm Snapdragon 732G, se pyšní baterií o kapacitě 5160 mAh a 33 W rychlým nabíjením, které nabije 62 % baterie za 30 minut, 100 % zvládne za 65 minut.

Co dalšího vás na něm může zaujmout?

 • Xiaomi Poco X3 dovede pracovat až na frekvenci 2,3 GHz a podporuje i náročné AI.
 • Může se pochlubit velkým, rychlým a ostrým displejem s certifikací TUV Rheinland low Blue Light, takže je příjemnější k očím a nenarušuje tolik hladinu spánkového hormonu melatoninu.
 • 4 objektivy (hlavní 64 MPx senzor, 2 MPx hloubkový teleobjektiv, 2 MPx macro fotoaparát a 13 MPx ultraširokoúhlý objektiv).

Víte, že jeho další předností je LiquidCool Technology 1.0 Plus, která teplo od procesoru efektivně rozptýlí a procesor se tak bude moci rychleji chladit?

3+1 tip na telefon s největší výdrží baterie

Doogee S59 PRO

Odolný smartphone s 5,71“ IPS displejem, osmijádrovým procesorem se 4 GB RAM vás potěší baterií o kapacitě 10050 mAh, díky které si budete užívat dlouhé hodiny zábavy.

Náš tip: Doogee S59 PRO kompletně nabijete asi za 3 hodiny díky 34 W nabíjení.

Realme 7

Jeden z nejoblíbenějších telefonů, a to nejen s ohledem na výdrž baterie, ale taky díky pokročilému procesoru Dimensity 800 U s 5 G čipem a moderní 7 nm výrobní technologií. Klidně si na něm můžete spustit několik aplikací naráz a plynule mezi nimi přepínat. USB-C je samozřejmostí.

Víte, že díky rychlému nabíjení Dart tohohle krasavce nabijete na 50 % za pouhých 26 minut?

zpět na článek