Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mléko z farmy rozšířilo kvalitní sortiment o hovězí maso a uzeniny

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00
Projekt Mléko z farmy, v rámci něhož si můžete přímo z chladicích dodávek zakoupit kvalitní a čerstvé potraviny, rozšířil svůj sortiment o BIO hovězí maso a uzeniny. Můžete si tak dopřát nejen mléko a mléčné výrobky přímo z mlékárny, ale také maso s dohledatelným původem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mléko z farmy rozšířilo kvalitní sortiment o hovězí maso a uzeniny | foto: Němcova selská mlékárna Radonice, s.r.o.

Farmáři stojící za Mlékem z farmy navázali v dubnu spolupráci s rodinnou farmou Kámen z Krušných hor a rozšířili tak svou nabídku o bezdusitanové uzeniny a možnost objednávek českého vyzrálého hovězího masa v BIO kvalitě.

„Již delší dobu se mezi našimi zákazníky ozývaly hlasy volající po rozšíření sortimentu tímto směrem, ale nebylo snadné nalézt obchodního partnera, který by vyznával naši filozofii,“ říká Tomáš Němec z Radonické mlékárny.

Nedávno takového partnera nalezli v rodinné farmě Kámen. Farmáři produkující mléčné výrobky z Mléka z farmy a farmáři chovající masný skot na Farmě Kámen staví na stejných principech – kvalita, poctivost, tradiční postupy a spokojení zákazníci. Rozhodli se tedy spojit své síly, a tak od dubna můžete u bučících dodávek kromě mléka a mléčných výrobků okusit i poctivé maso a uzeniny.

Mléko z farmy rozšířilo kvalitní sortiment o hovězí maso a uzeniny

Ekologický chov

Speciální masná plemena skotu jsou na farmě Kámen chována čistě ekologicky. Po většinu roku se volně pasou na krušnohorských lukách a v jejich jídelníčku nenajdete žádná antibiotika, hormony či masokostní moučku. Ekologický způsob chovu, který hledí v první řadě na zdravý a spokojený život zvířat, se následně projeví i ve vyšší kvalitě masa.

I samotná porážka je prováděna k dobytku co nejvlídněji. Farma má totiž vlastní jatka, zpracovnu masa i výrobnu uzenin, a tak zvířata nejsou vystavena dlouhým stresujícím převozům.

Maso s průkazem původu a uzeniny bez éček

Mléko z farmy rozšířilo kvalitní sortiment o hovězí maso a uzeniny

Mléko z farmy rozšířilo kvalitní sortiment o hovězí maso a uzeniny

Maso, jež farma dodává, je plně vyzrálé. Hovězí maso potřebuje vyzrát, aby zkřehlo a zcela rozvinulo svou chuť. Takové maso má pak nejen lepší chuťové vlastnosti, ale je také jednodušší ho připravit jak v kuchyni, tak třeba na grilu.

Každý balíček masa obsahuje veškeré informace o zvířeti (pohlaví, věk, datum porážky atd.), ze kterého maso pochází.

Kromě masa si můžete zakoupit i kvalitní uzeniny vyráběné pouze z masa s přídavkem koření a soli. Oproti běžným uzeninám neobsahují dusitan sodný (E250), kterému je připisován podíl na výskytu rakoviny tlustého střeva, o stabilizátorech chuti a sóje nemluvě.

Mléko z farmy přiváží čerstvé výrobky až k vám

Projekt Mléko z farmy založili před 5 lety farmáři Stanislav Němec a Jan Miller, kteří toužili mít pod kontrolou nejen celou výrobu v Němcově selské mlékárně v Radonicích, ale i cestu výrobků z mlékárny až k zákazníkům, aby tak měli jistotu, že se jejich zboží bude skladovat přesně tak, jak je pro zachování vynikající kvality potřeba. V současné době si můžete výrobky zakoupit na zhruba 1750 pravidelných zastávkách.

Mléko z farmy rozšířilo kvalitní sortiment o hovězí maso a uzeniny

Poctivé a vždy čerstvé

Všechny výrobky Němcovy selské mlékárny v Radonicích jsou vyráběny za použití tradičních výrobních metod, které jsou založeny na poctivých a kvalitních surovinách. Mléko se neodstřeďuje ani nehomogenizuje, pouze prochází pasterizací, aby bylo zbaveno nežádoucích bakterií.Proto si zachová své typické vlastnosti, přirozený obsah smetany, lahodnou chuť i vůni.

Mléko z farmy rozšířilo kvalitní sortiment o hovězí maso a uzeniny

Čerstvé výrobky se ihned po výrobě uloží do chladicích boxů a následně přímo do rozvozových dodávek, které je dopraví bez zbytečných prodlev až k zákazníkům. Každá z dodávek má od pondělí do soboty přesně danou trasu se zastávkami, kde si můžete přímo z dodávky výrobky zakoupit.

Mléko z farmy rozšířilo kvalitní sortiment o hovězí maso a uzeniny

Prestižní ocenění

O kvalitě nabízených produktů a poskytování profesionálních služeb svědčí prestižní ocenění Firma roku Středočeského kraje 2014, jež bylo vloni mlékárně uděleno.

Mléko z farmy rozšířilo kvalitní sortiment o hovězí maso a uzeniny

Více informací o projektu Mléko z farmy, kompletní sortiment a rozvozové trasy najdete na www.mlekozfarmy.cz.

Mléko z farmy rozšířilo kvalitní sortiment o hovězí maso a uzeniny
Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Pizza šneci se slaninou Schneider Selection jsou perfektní svačinkou do školy.
Pizza šneci se slaninou Schneider Selection jsou perfektní svačinkou do školy

Nevíte, co svým ratolestem připravit do školy jako vydatnou svačinku? Nechte se inspirovat! Máme pro vás rychlý recept na pizza šneky s použitím lahůdkové...  celý článek

Se SlevovyKupon.net Vám neuteče žádná marketingová akce.
Se SlevovyKupon.net Vám neuteče žádná marketingová akce

Každému je jasné, že konkurenční prostředí je prakticky zápasem o to, kdo dokáže zástupy zákazníků přetáhnout na svoji stranu. Internet není jiný. Jaké mají...  celý článek

Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní.
Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní

Libeň patří do velmi dynamicky se rozvíjející Prahy 9. Městská část mezi Vysočany a Karlínem se těší ze snadné dostupnosti do centra Prahy díky skvělé...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.