Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Miss Cosmetic: kosmetika, za kterou stojí Monika Žídková

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Péči o zdraví a krásu svěřuje většina lidí v České republice zahraničním společnostem. Češi jsou v tomto ohledu poměrně konzervativní a upřímně řečeno, v minulosti ani jinou možnost neměli.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kosmetika od Moniky Žídkové | foto: Miss Cosmetic

Na tuzemském trhu nebyl nikdo, kdo by jim nabídl dostatečně širokou a kvalitní řadu kosmetiky a produktů pro zdraví. Kosmetikou Miss Cometic to změnila jedna z nejznámějších českých Miss – Monika Žídková.

Právě této atraktivní ženě, která v roce 1995 získala v soutěžích Miss ČR a Miss Europe zlato, vděčí řada českých žen, ale i mužů za kvalitní přípravky pro zdraví a krásu. Všechny pocházejí z dílny společnosti Miss Cosmetic. Monika Žídková ji založila společně se svými obchodními partnery Petrem Brzeskou a Jiřím Starečkem před devíti lety.

A dnes už jejich společná firma nabízí desítky vlastních originálních produktů pro zdraví a krásu. Značka Miss Cosmetic dokázala s úspěchem přesvědčit mnoho zákazníků o tom, že její ryze české produkty dokážou efektivně vylepšit vzhled i vitalitu možná dokonce ještě lépe než přípravky renomovaných zahraničních firem.

Monika Žídková

Miss Cosmetic se zaměřuje na zdokonalování vnějšího vzhledu žen i můžů

"Několik let jsem zkoušela všechny možné produkty světových značek, abych dokázala určit kritéria kvalit. Potkala jsem řadu světově známých odborníků v oblasti výživy a kosmetiky a moje nadšení pro myšlenku založit společnost rostlo," říká zakladatelka společnosti Miss Cosmetic Monika Žídková o tom, co ji přivedlo k rozhodnutí založit vlastní firmu.

Za sídlo společnosti si Monika Žídková se svými společníky vybrala Kravaře na Hlučínsku. Na severní Moravě, v Kopřivnici, sídlí také laboratoř a výroba, kde odborníci vyvíjejí, testují a vyrábějí dané produkty. Distribuční centrum firmy je v Ostravě.

Společnost Miss Cosmetic se rozhodla zaměřit svůj zájem nejen na zdokonalení vnějšího vzhledu pomocí kosmetických přípravků, věnuje se také vývoji nutričních doplňků, které celkově prospívají zdraví lidského organizmu. Spolupracuje přitom s renomovanou českou farmaceutickou firmou Favea.

Miss Cosmetic tedy svým zákazníkům nabízí nejen pleťové krémy, masky, parfémy, sprchové gely, pleťová tonika, ale například i speciální doplňky stravy pročišťující organizmus, odbourávající tuk a podporující celkovou kondici a vitalitu lidského těla.

Při jejich přípravě využívá techniky takzvané mikronizace. Je to proces, při němž se účinné látky speciální technologií "rozdrtí" na částice o velikosti několika mikronů, tedy tisícin milimetrů. Účinky takto zpracovaných látek a léčiv jsou pak mnohem vyšší a méně zatěžují organizmus. Používají se totiž v nižších koncentracích a podle odborníků jsou proto mnohem bezpečnější.

Výroba kosmetiky

Lidé oceňují kvalitu produktů společnosti, kterou založila Monika Žídková

Lidí, kteří oceňují kvalitu produktů společnosti, kterou založila někdejší česká Miss Monika Žídková, přibývá. "Dnes už to je vlastně skoro třetím rokem jediná kosmetika, jakou používám a mám s ní ty nejlepší zkušenosti. U jiných značek, které jsem dřív kupovala, hlavně šlo o pleťové krémy a masky, jsem občas zaznamenala podráždění kůže a svědění. To byl taky hlavní důvod, proč jsem sáhla po značce Miss Cosmetic a zatím jsem neměla potřebu hledat nějakou jinou," tvrdí například osmatřicetiletá manažerka významné ostravské realitní kanceláře.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem

Vydejte se během příjemných srpnových večerů za kulturou pod širým nebem! Letní scéna Harfa láká na dvaadvacet...

Najdete na iDNES.cz