Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Miss Cosmetic: kosmetika, za kterou stojí Monika Žídková

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Péči o zdraví a krásu svěřuje většina lidí v České republice zahraničním společnostem. Češi jsou v tomto ohledu poměrně konzervativní a upřímně řečeno, v minulosti ani jinou možnost neměli.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kosmetika od Moniky Žídkové | foto: Miss Cosmetic

Na tuzemském trhu nebyl nikdo, kdo by jim nabídl dostatečně širokou a kvalitní řadu kosmetiky a produktů pro zdraví. Kosmetikou Miss Cometic to změnila jedna z nejznámějších českých Miss – Monika Žídková.

Právě této atraktivní ženě, která v roce 1995 získala v soutěžích Miss ČR a Miss Europe zlato, vděčí řada českých žen, ale i mužů za kvalitní přípravky pro zdraví a krásu. Všechny pocházejí z dílny společnosti Miss Cosmetic. Monika Žídková ji založila společně se svými obchodními partnery Petrem Brzeskou a Jiřím Starečkem před devíti lety.

A dnes už jejich společná firma nabízí desítky vlastních originálních produktů pro zdraví a krásu. Značka Miss Cosmetic dokázala s úspěchem přesvědčit mnoho zákazníků o tom, že její ryze české produkty dokážou efektivně vylepšit vzhled i vitalitu možná dokonce ještě lépe než přípravky renomovaných zahraničních firem.

Monika Žídková

Miss Cosmetic se zaměřuje na zdokonalování vnějšího vzhledu žen i můžů

"Několik let jsem zkoušela všechny možné produkty světových značek, abych dokázala určit kritéria kvalit. Potkala jsem řadu světově známých odborníků v oblasti výživy a kosmetiky a moje nadšení pro myšlenku založit společnost rostlo," říká zakladatelka společnosti Miss Cosmetic Monika Žídková o tom, co ji přivedlo k rozhodnutí založit vlastní firmu.

Za sídlo společnosti si Monika Žídková se svými společníky vybrala Kravaře na Hlučínsku. Na severní Moravě, v Kopřivnici, sídlí také laboratoř a výroba, kde odborníci vyvíjejí, testují a vyrábějí dané produkty. Distribuční centrum firmy je v Ostravě.

Společnost Miss Cosmetic se rozhodla zaměřit svůj zájem nejen na zdokonalení vnějšího vzhledu pomocí kosmetických přípravků, věnuje se také vývoji nutričních doplňků, které celkově prospívají zdraví lidského organizmu. Spolupracuje přitom s renomovanou českou farmaceutickou firmou Favea.

Miss Cosmetic tedy svým zákazníkům nabízí nejen pleťové krémy, masky, parfémy, sprchové gely, pleťová tonika, ale například i speciální doplňky stravy pročišťující organizmus, odbourávající tuk a podporující celkovou kondici a vitalitu lidského těla.

Při jejich přípravě využívá techniky takzvané mikronizace. Je to proces, při němž se účinné látky speciální technologií "rozdrtí" na částice o velikosti několika mikronů, tedy tisícin milimetrů. Účinky takto zpracovaných látek a léčiv jsou pak mnohem vyšší a méně zatěžují organizmus. Používají se totiž v nižších koncentracích a podle odborníků jsou proto mnohem bezpečnější.

Výroba kosmetiky

Lidé oceňují kvalitu produktů společnosti, kterou založila Monika Žídková

Lidí, kteří oceňují kvalitu produktů společnosti, kterou založila někdejší česká Miss Monika Žídková, přibývá. "Dnes už to je vlastně skoro třetím rokem jediná kosmetika, jakou používám a mám s ní ty nejlepší zkušenosti. U jiných značek, které jsem dřív kupovala, hlavně šlo o pleťové krémy a masky, jsem občas zaznamenala podráždění kůže a svědění. To byl taky hlavní důvod, proč jsem sáhla po značce Miss Cosmetic a zatím jsem neměla potřebu hledat nějakou jinou," tvrdí například osmatřicetiletá manažerka významné ostravské realitní kanceláře.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Arome.cz Multifunkční produkty mají hned několik výhod. Nestane se vám, že budete v duhovém rozjasňovači a oranžové rtěnce vypada...

Najdete na iDNES.cz