Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Milé dámy a pánové, potřebujete lépe vidět? Operace víček vám pomůže

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Od nepaměti je oční kontakt mezi lidmi nesmírně důležitý. Oči mají svou barvu, velikost a tvar. Většinu vjemů vnímáme jejich prostřednictvím. Partie očí je nedílnou součástí obličeje vedle nosu, úst, tváří a čela. Zde také nastávají první viditelné projevy stárnutí pleti. Operace víček vás zbaví problémů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

MUDr.Ludmila Šulcová Hejnalová MBA - operace očních víček II | foto: MUDr.Ludmila Šulcová Hejnalová MBA

Barva očí hýří různými odstíny modré, zelené, šedé, či hnědé. Velikost očí je rozdílná. Od malých po velké. Tvar očí je také různý. Oči mohou být kulaté, protáhlé, úzké, mandlové.

Podle vzájemného postavení mohou být oči v normálním postavení, mohou však být blízko sebe, nebo naopak daleko od sebe. Výraz, či pohled očí označujeme jako veselý, zádumčivý, smyslný, hloubavý, vyděšený, laskavý, pokorný, jiskrný, vyzývavý, mladistvý, pronikavý, pichlavý, ale i smutný, utrápený.

Ano, o očích se toho dá napsat hodně. Oči mohou ale také potrápit. Ale nabízíme operace víček, jak horních, tak spodních.

Smutný a unavený pohled nemusí být výrazem vašeho rozpoložení.

MUDr.Ludmila Šulcová Hejnalová MBA  - oprační sál

Často je způsoben pokleslými horními víčky, či povislou kůží spodních víček. Tento problém trápí nejen ženy, ale i muže již ve středním věku. Někdy i dříve, pokud je pokles víček podmíněn dědičností.

S přibývajícím věkem jemná kůže očních víček povoluje a ztrácí svou elasticitu. Víčka začnou přepadávat přes oči. Ty trpí, otékají, často i slzí a také bolí. Ženy chtějí být krásné, chtějí se líčit, a proto se více zajímají o řešení tohoto problému, kterým je operace víček.

V dnešní době si s tímto problémem naštěstí dokážeme snadno poradit

Postup spočívá v operativním odstranění přebytečné kůže horních, či dolních víček, nebo obojí současně. Tato operace víček nevyžaduje žádnou zvláštní předoperační přípravu. Zákrok se provádí v místním znecitlivění. Je náročný na přesnost operatéra a od vás se chce pouze trochu spolupráce, možná i trochu trpělivosti. Za dvě hodiny po operaci můžete odejít domů.

Po dobu několika dnů budete muset nosit tmavé brýle, aby se operované oči nenamáhaly. Právě nyní nebudete se slunečními brýlemi vůbec nápadní. Až je pak sundáte, nikdo si nevšimne, že jste nějaký plastický zákrok prodělali.

Krásný a jiskrný výraz vašich očí bez smutku si však zapamatuje každý. Rekonvalescence je pouze krátkodobá. Jizvičky, které vám zůstanou, budou schovány tak dobře, že si jich po čase vůbec nikdo nevšimne.

Milé dámy a pánové, abyste stihli být do dovolené krásní, rozhodla jsem se, dát vám k operaci očí dárek. Tímto dárkem bude snížení ceny za operační zákrok o celých 10 %.

Doufám, že vám můj dárek pomůže v rozhodnutí skoncovat se svými pokleslými víčky. Objednejte se na konzultaci - domluvíme vám termín konzultace. V blízké době budete omládlí a bez problémů.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Najdete na iDNES.cz