Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Milé dámy a pánové, potřebujete lépe vidět? Operace víček vám pomůže

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Od nepaměti je oční kontakt mezi lidmi nesmírně důležitý. Oči mají svou barvu, velikost a tvar. Většinu vjemů vnímáme jejich prostřednictvím. Partie očí je nedílnou součástí obličeje vedle nosu, úst, tváří a čela. Zde také nastávají první viditelné projevy stárnutí pleti. Operace víček vás zbaví problémů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

MUDr.Ludmila Šulcová Hejnalová MBA - operace očních víček II | foto: MUDr.Ludmila Šulcová Hejnalová MBA

Barva očí hýří různými odstíny modré, zelené, šedé, či hnědé. Velikost očí je rozdílná. Od malých po velké. Tvar očí je také různý. Oči mohou být kulaté, protáhlé, úzké, mandlové.

Podle vzájemného postavení mohou být oči v normálním postavení, mohou však být blízko sebe, nebo naopak daleko od sebe. Výraz, či pohled očí označujeme jako veselý, zádumčivý, smyslný, hloubavý, vyděšený, laskavý, pokorný, jiskrný, vyzývavý, mladistvý, pronikavý, pichlavý, ale i smutný, utrápený.

Ano, o očích se toho dá napsat hodně. Oči mohou ale také potrápit. Ale nabízíme operace víček, jak horních, tak spodních.

Smutný a unavený pohled nemusí být výrazem vašeho rozpoložení.

MUDr.Ludmila Šulcová Hejnalová MBA  - oprační sál

Často je způsoben pokleslými horními víčky, či povislou kůží spodních víček. Tento problém trápí nejen ženy, ale i muže již ve středním věku. Někdy i dříve, pokud je pokles víček podmíněn dědičností.

S přibývajícím věkem jemná kůže očních víček povoluje a ztrácí svou elasticitu. Víčka začnou přepadávat přes oči. Ty trpí, otékají, často i slzí a také bolí. Ženy chtějí být krásné, chtějí se líčit, a proto se více zajímají o řešení tohoto problému, kterým je operace víček.

V dnešní době si s tímto problémem naštěstí dokážeme snadno poradit

Postup spočívá v operativním odstranění přebytečné kůže horních, či dolních víček, nebo obojí současně. Tato operace víček nevyžaduje žádnou zvláštní předoperační přípravu. Zákrok se provádí v místním znecitlivění. Je náročný na přesnost operatéra a od vás se chce pouze trochu spolupráce, možná i trochu trpělivosti. Za dvě hodiny po operaci můžete odejít domů.

Po dobu několika dnů budete muset nosit tmavé brýle, aby se operované oči nenamáhaly. Právě nyní nebudete se slunečními brýlemi vůbec nápadní. Až je pak sundáte, nikdo si nevšimne, že jste nějaký plastický zákrok prodělali.

Krásný a jiskrný výraz vašich očí bez smutku si však zapamatuje každý. Rekonvalescence je pouze krátkodobá. Jizvičky, které vám zůstanou, budou schovány tak dobře, že si jich po čase vůbec nikdo nevšimne.

Milé dámy a pánové, abyste stihli být do dovolené krásní, rozhodla jsem se, dát vám k operaci očí dárek. Tímto dárkem bude snížení ceny za operační zákrok o celých 10 %.

Doufám, že vám můj dárek pomůže v rozhodnutí skoncovat se svými pokleslými víčky. Objednejte se na konzultaci - domluvíme vám termín konzultace. V blízké době budete omládlí a bez problémů.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz