Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO: prezentace Jeanne Stangeland

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo zavítá od 15. do 17. února do Brna na Mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO, bude mít ojedinělou možnost uvidět světovou exkluzivitu. V průběhu veletrhů budou v pavilonu F vedle přehlídkového mola instalovány exkluzivní rudé šaty kanadské návrhářky Jeanne Stangeland.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO: prezentace Jeanne Stangeland | foto: Veletrhy Brno, a. s.

Exkluzivní rudé šaty kanadské návrhářky JEANNE STANGELAND, které spatříte, pokud navštívíte Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO, existují pouze v jediném exempláři na světě a jsou stvořeny jako oslava ženskosti, přirozenosti i sexuality.

Rozměry jsou nevídané, na výšku měří 6,5 m a na šířku 6 m! Kate´s Red Dress - Katčiny rudé šaty - se stávají krápníkem, stalagmitem, vyrůstají od podlahy a setkávají se s krápníkovým baldachýnem. Nenechte si ujít tento skvost kanadské návrhářky na veletrzích módy STYL a KABO v Brně.

Osm finalistů se utká o titul TOP STYL DESIGNER pro rok 2011

Odborná porota nominovala osm finalistů, kteří se utkají o titul TOP STYL DESIGNER pro rok 2011. O postup do finále bojovalo v letošními ročníku 22 přihlášených návrhářů (17 z České republiky, 3 ze Slovenska, 2 z Rumunska).

Přehlídky finálových kolekcí budou hostit Mezinárodní veletrhy módy  STYL a KABO od 15. do 17. února, denně od 13.00 hodin v pavilonu V. Více informací o soutěžících a jejich kolekcích naleznete na: www.styl.eu sekce Top Styl Designer.

Nové značky a výrobky, které se objeví na veletrzích módy

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO II

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO II

Jen krátký výčet značek a jejich novinky, které nabídnou Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO: Bruno Banani předvede speciální edici zimního spodního prádla nazvanou bruno banani COCONUT POWERED testovaného při rychlostech kolem 140km/hod. v ledovém tobogánu. STERNTALER®, výrobce dětské módy představí novinku - čepice a svrchní oblečení pod ochrannou známkou Project 68 vyráběné z materiálů s UV filtry, které dokážou odstínit až 98% ultrafialového záření.

Další novinkou je oblečení pro děti předškolního věku značky LEGO wear identifikovatelnou se stavebnicí LEGO. Mysteriózní značka SKUNK FUNK přichází s kolekcí oděvů na rok 2011 s novým sloganem "FIGHT THE GREY" - zvolte cestu po zelené.

Své nové modely předvede i špička v odívání Plus Size - francouzská značka ONE-O-ONE PARIS. Rakouská firma BUTKA FUR poprvé na veletrzích představí své vysoce kvalitní kožichy a kožešinové výrobky. Exkluzivní spodní prádlo z New Yorku předvede DONNA KARAN. Poprvé se také v branži Lingerie představí společnost ARBIS se značkou SEAMLESS - dámské bezešvé elastické a stahovací spodní prádlo.

Firma PLEAS na mole předvede novou kolekci pánského spodního prádla boxershorty. Exkluzivní košile značky FREDERICK předvede fy DAMAKO.CZ a na mole se poprvé objeví i sportovní oblečení značky SNOWIMAGE. Tradiční výrobce pleteného zboží LOANA ROŽNOV představí novou exkluzivní kolekci ponožkového a punčochového zboží na novou sezónu.

V obuvnické branži předvede společnost NUMERO UNO novinku na českém trhu - kolekci obuvi MASTERS PF 2011 využívající patent GEOX – "dýchající podešev". Značka UNITED NUDE vstupuje na český trh a poprvé se představí na veletrhu obuvi KABO, je to kultovní značka na křižovatce mezi designem a módou.

Jablonecký šperk oslnil Paříž. Rozzáří i mezinárodní veletrhy módy STYL

O českou bižuterii je stále zájem, potvrzuje to i náhrdelník z Jablonce, který nabídnou únorové Mezinárodní veletrhy módy STYL. Na prestižní výstavě Eclat de Mode Bijorhca v Paříži zařadili módní odborníci a designéři křišťálový náhrdelník jablonecké firmy Odvárka Bijoux z křišťálové šanelové kolekce svatební bižuterie mezi uznávané skvosty jako jsou třeba výrobky proslulé značky Swarovski, které určují módní trendy.

Společnost JBX Promotion, zastupující výrobce bižuterie z Jablonecka, představí v Brně v pavilonu F "Jabloneckou uličku", ve které budou výstavní stánky napodobovat secesní domy v Jablonci nad Nisou.

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO

STYL a KABO v létě v jiném termínu!

Vše má svůj vývoj a i Mezinárodní veletrhy módy a obuvi STYL a KABO se musí přizpůsobovat změnám a trendům, které probíhají v celé Evropě, a také potřebám vystavovatelů a následně odborným návštěvníků. Aby veletrhy byly i nadále atraktivním marketingovým nástrojem, musí akceptovat i připomínky trhu.

S vedením BVV a realizačním týmem veletrhů STYL a KABO se na půdě Veletrhů Brno sešli nejvýznamnější vystavovatelé a odborníci z textilní a obuvnické branže, své zástupce měli i odborní garanti veletrhů - asociace ATOK a ČOKA. Po vzájemné dohodě došlo ke změně ve dnech a v termínu konání již srpnových veletrhů STYL a KABO v letošním roce.

Termín zahájení veletrhů se v létě mírně předsouvá na datum 21. srpna 2011 a to z důvodu volby nových výstavních dnů: neděle, pondělí a úterý (dříve úterý, středa a čtvrtek). Nezapomeňte si zaznamenat nový termín.

Mezinárodní veletrhy módy jako důležitý marketingový nástroj

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO I

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO I

Výsledky výzkumu nezávislé agentury Ipsos Tambor z října 2010 ukazují, že veletrhy a výstavy jsou důležitým marketingovým nástrojem pro 54 % českých firem (součet rozhodně ano, spíše ano), rozhodně důležitým nástrojem jsou pro 29 % firem, zejména pro větší firmy s více než 50 zaměstnanci.

Na ryze kontraktačních veletrzích, jako jsou Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO, kde klíčovým cílem vystavovatelů je uzavírání objednávek a navazování obchodních kontaktů, řadí 44 % vystavovatelů účast na veletrhu mezi Top 3 nejefektivnější marketingové nástroje. Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO ukazují, že je možné úspěšně realizovat B2B veletrh, který efektivně propojí i v této složité ekonomické době, návštěvníky a vystavovatele.

Výzkumy totiž ukázaly, že obchody uzavřené na veletrhu tvořily v průměru pětinu ročního obratu firem vystavovatelů i návštěvníků. Ačkoli přes síť obchodních zástupců firmy uzavřely přibližně dvojnásobek obchodů, porovnání nákladů na účast na třídenním veletrhu s celoročním udržováním sítě obchodních zástupců, vychází lépe pro veletrhy. Veletrhy Brno, a.s. pořádající veletrhy módy STYL a KABO, se těší na Vaši návštěvu.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity

Nejkrásnější česká návrhářka obléká celebrity.

Ivana Mentlová obléká největší české módní ikony, má svoji vlastní designerskou značku a již šestou kolekci navrhuje...

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi.

Psal se květen 2014. Budou to brzy tři roky, ale paní Alena nikdy nezapomene na chvíli, kdy stála mezi dveřmi a...

Silvestr netradičně. 60 Pražanů oslavilo půlnoc v autě

Bára Boheme s manželem na silvestrovské Bolywood párty v Praze

Při každoročních oslavách příchodu nového roku se po Praze zvýší počet lidí, kteří využívají různé individuální osobní...

Najdete na iDNES.cz