Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO: prezentace Jeanne Stangeland

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo zavítá od 15. do 17. února do Brna na Mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO, bude mít ojedinělou možnost uvidět světovou exkluzivitu. V průběhu veletrhů budou v pavilonu F vedle přehlídkového mola instalovány exkluzivní rudé šaty kanadské návrhářky Jeanne Stangeland.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO: prezentace Jeanne Stangeland | foto: Veletrhy Brno, a. s.

Exkluzivní rudé šaty kanadské návrhářky JEANNE STANGELAND, které spatříte, pokud navštívíte Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO, existují pouze v jediném exempláři na světě a jsou stvořeny jako oslava ženskosti, přirozenosti i sexuality.

Rozměry jsou nevídané, na výšku měří 6,5 m a na šířku 6 m! Kate´s Red Dress - Katčiny rudé šaty - se stávají krápníkem, stalagmitem, vyrůstají od podlahy a setkávají se s krápníkovým baldachýnem. Nenechte si ujít tento skvost kanadské návrhářky na veletrzích módy STYL a KABO v Brně.

Osm finalistů se utká o titul TOP STYL DESIGNER pro rok 2011

Odborná porota nominovala osm finalistů, kteří se utkají o titul TOP STYL DESIGNER pro rok 2011. O postup do finále bojovalo v letošními ročníku 22 přihlášených návrhářů (17 z České republiky, 3 ze Slovenska, 2 z Rumunska).

Přehlídky finálových kolekcí budou hostit Mezinárodní veletrhy módy  STYL a KABO od 15. do 17. února, denně od 13.00 hodin v pavilonu V. Více informací o soutěžících a jejich kolekcích naleznete na: www.styl.eu sekce Top Styl Designer.

Nové značky a výrobky, které se objeví na veletrzích módy

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO II

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO II

Jen krátký výčet značek a jejich novinky, které nabídnou Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO: Bruno Banani předvede speciální edici zimního spodního prádla nazvanou bruno banani COCONUT POWERED testovaného při rychlostech kolem 140km/hod. v ledovém tobogánu. STERNTALER®, výrobce dětské módy představí novinku - čepice a svrchní oblečení pod ochrannou známkou Project 68 vyráběné z materiálů s UV filtry, které dokážou odstínit až 98% ultrafialového záření.

Další novinkou je oblečení pro děti předškolního věku značky LEGO wear identifikovatelnou se stavebnicí LEGO. Mysteriózní značka SKUNK FUNK přichází s kolekcí oděvů na rok 2011 s novým sloganem "FIGHT THE GREY" - zvolte cestu po zelené.

Své nové modely předvede i špička v odívání Plus Size - francouzská značka ONE-O-ONE PARIS. Rakouská firma BUTKA FUR poprvé na veletrzích představí své vysoce kvalitní kožichy a kožešinové výrobky. Exkluzivní spodní prádlo z New Yorku předvede DONNA KARAN. Poprvé se také v branži Lingerie představí společnost ARBIS se značkou SEAMLESS - dámské bezešvé elastické a stahovací spodní prádlo.

Firma PLEAS na mole předvede novou kolekci pánského spodního prádla boxershorty. Exkluzivní košile značky FREDERICK předvede fy DAMAKO.CZ a na mole se poprvé objeví i sportovní oblečení značky SNOWIMAGE. Tradiční výrobce pleteného zboží LOANA ROŽNOV představí novou exkluzivní kolekci ponožkového a punčochového zboží na novou sezónu.

V obuvnické branži předvede společnost NUMERO UNO novinku na českém trhu - kolekci obuvi MASTERS PF 2011 využívající patent GEOX – "dýchající podešev". Značka UNITED NUDE vstupuje na český trh a poprvé se představí na veletrhu obuvi KABO, je to kultovní značka na křižovatce mezi designem a módou.

Jablonecký šperk oslnil Paříž. Rozzáří i mezinárodní veletrhy módy STYL

O českou bižuterii je stále zájem, potvrzuje to i náhrdelník z Jablonce, který nabídnou únorové Mezinárodní veletrhy módy STYL. Na prestižní výstavě Eclat de Mode Bijorhca v Paříži zařadili módní odborníci a designéři křišťálový náhrdelník jablonecké firmy Odvárka Bijoux z křišťálové šanelové kolekce svatební bižuterie mezi uznávané skvosty jako jsou třeba výrobky proslulé značky Swarovski, které určují módní trendy.

Společnost JBX Promotion, zastupující výrobce bižuterie z Jablonecka, představí v Brně v pavilonu F "Jabloneckou uličku", ve které budou výstavní stánky napodobovat secesní domy v Jablonci nad Nisou.

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO

STYL a KABO v létě v jiném termínu!

Vše má svůj vývoj a i Mezinárodní veletrhy módy a obuvi STYL a KABO se musí přizpůsobovat změnám a trendům, které probíhají v celé Evropě, a také potřebám vystavovatelů a následně odborným návštěvníků. Aby veletrhy byly i nadále atraktivním marketingovým nástrojem, musí akceptovat i připomínky trhu.

S vedením BVV a realizačním týmem veletrhů STYL a KABO se na půdě Veletrhů Brno sešli nejvýznamnější vystavovatelé a odborníci z textilní a obuvnické branže, své zástupce měli i odborní garanti veletrhů - asociace ATOK a ČOKA. Po vzájemné dohodě došlo ke změně ve dnech a v termínu konání již srpnových veletrhů STYL a KABO v letošním roce.

Termín zahájení veletrhů se v létě mírně předsouvá na datum 21. srpna 2011 a to z důvodu volby nových výstavních dnů: neděle, pondělí a úterý (dříve úterý, středa a čtvrtek). Nezapomeňte si zaznamenat nový termín.

Mezinárodní veletrhy módy jako důležitý marketingový nástroj

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO I

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO I

Výsledky výzkumu nezávislé agentury Ipsos Tambor z října 2010 ukazují, že veletrhy a výstavy jsou důležitým marketingovým nástrojem pro 54 % českých firem (součet rozhodně ano, spíše ano), rozhodně důležitým nástrojem jsou pro 29 % firem, zejména pro větší firmy s více než 50 zaměstnanci.

Na ryze kontraktačních veletrzích, jako jsou Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO, kde klíčovým cílem vystavovatelů je uzavírání objednávek a navazování obchodních kontaktů, řadí 44 % vystavovatelů účast na veletrhu mezi Top 3 nejefektivnější marketingové nástroje. Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO ukazují, že je možné úspěšně realizovat B2B veletrh, který efektivně propojí i v této složité ekonomické době, návštěvníky a vystavovatele.

Výzkumy totiž ukázaly, že obchody uzavřené na veletrhu tvořily v průměru pětinu ročního obratu firem vystavovatelů i návštěvníků. Ačkoli přes síť obchodních zástupců firmy uzavřely přibližně dvojnásobek obchodů, porovnání nákladů na účast na třídenním veletrhu s celoročním udržováním sítě obchodních zástupců, vychází lépe pro veletrhy. Veletrhy Brno, a.s. pořádající veletrhy módy STYL a KABO, se těší na Vaši návštěvu.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem.

Užijte si s celou svou rodinou senzační prázdniny nebo se vypravte na výhodné zájezdy pro seniory. Jadran nabízí vyžití...

Najdete na iDNES.cz