Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mezinárodní i vnitrostátní kamionová přeprava od společnosti DB Schenker

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
DB Schenker je logistická společnost, jejíž specializací je mezinárodní i vnitrostátní kamionová přeprava celovozových, kusových i balíkových zásilek z domu do domu kamkoliv po Evropě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přeprava, doprava | foto: SCHENKER spol.s r.o.

Evropská pozemní síť DB Schenker se rozpíná do více než 30 zemích Evropy. Díky této husté a rozsáhlé síti poskytuje společnost pravidelná, rychlá a spolehlivá spojení v režimu z domu do domu (door-to-door) po celé Evropě.

Jak probíhá mezinárodní či vnitrostátní kamionová přeprava zásilek mohu zákazníci pohodlně sledovat na internetu prostřednictvím trackingové aplikace v rámci DB Schenker E-Services.

Mezinárodní i vnitrostátní kamionová přeprava z domu do domu

Sledování stavu zásilek Celovozy a dokládky: Celovozová a dokládková přeprava je určena pro náklady nad 2500 kg a objemu nad 10 cbm. Doba dodání se řídí pokyny zákazníka. Společnost DB Schenker, jejíž hlavní činností je mezinárodní a vnitrostátní kamionová přeprava, má oproti klasickým dopravním firmám výhodu v tom, že disponuje velkou smluvní přepravní kapacitou a je schopna flexibilně reagovat na potřeby zákazníků i v období převahy poptávky nad nabídkou kapacity.

Sběrná služba kusových zásilek: Sběrná služba je určena zásilkám o hmotnosti 32 - 2500 kg a objemu do 10 cbm. Zákazník si může vybrat mezi variantou dodání v den stanovený jízdním řádem nebo dodání do 12 hod v den stanovený jízdním řádem s garancí vrácení peněz při nedodržení termínu dodání.

Balíková přeprava: Zásilky o hmotnosti do 32 kg patří mezi balíky a jsou přepravovány balíkovou službou. Zákazník si může zvolit mezi variantou dodání v den stanovený jízdním řádem nebo dodání do druhého dne.

Je libo sledovat zásilku on-line? Se službou Tracking není problém

Mezinárodní i vnitrostátní kamionová přeprava Mezinárodní a vnitrostátní kamionová přeprava DB Schenker nabízí zákazníkům možnost sledovat stav zásilek, ať se nacházejí kdekoliv v přepravní síti.

Jedná se o službu Tracking v rámci DB Schenker E-Services. Přístup do trackingové aplikace je z webových stránek společnosti www.schenker.cz.

Profil společnosti

DB Schenker, společnost, která je specialistou v oboru mezinárodní a vnitrostátní kamionová přeprava, působí ve 130 zemích světa, kde zaměstnává přes 91 tisíc spolupracovníků. Filozofií společnosti je být vždy na blízku svým zákazníkům a porozumět tak jejich individuální potřebám.

Zároveň je však společnost vysoce integrována, což umožňuje sdílet know how a zkušenosti, ekonomicky využívat zdroje, realizovat přepravu zásilek kamkoliv po celém světě bez ztráty kontaktu se zásilkou a nabízet integrovaná globální logistická řešení na míru potřeb zákazníků. V České republice působí společnost od r. 1991, má zde 18 poboček po celé ČR s více jak 800 zaměstnanci a realizuje obrat téměř 3 mld. Kč.

Vnitrostátní a mezinárodní kamionová přeprava v podání společnosti DB Schenker a další služby této společnosti najdete na www.schenker.cz.
Logo Schenker

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz