Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mezinárodní certifikát přináší prestiž a pracovní příležitosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Umíte anglicky? A můžete svou úroveň znalostí doložit mezinárodně platným certifikátem? Ano? Gratulujeme. Ne? V tom případě neváhejte a získejte v jazykové škole Lingua Centrum mezinárodní certifikát jako doklad o svých znalostech. Nyní vás čeká bonus v podobě výrazné slevy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezinárodní certifikát přináší prestiž a pracovní příležitosti | foto: Lingua Centrum

Výhody mezinárodně platného certifikátu jsou zjevné. Oficiálně garantovaný doklad o znalosti jazyka zvyšuje vaši hodnotu na trhu práce a činí Vás atraktivnějšími pro zaměstnavatele.

Také některé univerzity v České republice upřednostňují při přijímacím řízení uchazeče s dokladem o složení mezinárodní jazykové zkoušky. Mezinárodní certifikát je zároveň nejlepším, a mnohdy i nutným, vstupním předpokladem k uplatnění v zahraničí.

Mezinárodní certifikát s celoživotní platností

Mezi celosvětově nejznámější a nejprestižnější mezinárodní zkoušky z angličtiny patří takzvané Cambridgeské zkoušky (University of Cambridge ESOL Examinations), které svou autoritou zaštiťuje druhá nejstarší anglická univerzita. Zkoušky pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti - poslech, čtení, písemný a mluvený projev, a prověřují znalosti gramatiky, šíři slovní zásoby a užití jazyka v každodenních situacích.

Mezinárodní certifikát má celoživotní platnost. Kandidáti samozřejmě nejčastěji skládají zkoušky z obecného jazyka - KET (dle Evropského referenčního rámce pro jazyky úroveň A2), PET (B1), FCE (B2), CAE (C1) a CPE (C2). Mimo obecný jazyk lze získat osvědčení z obchodní (BEC), právnické (ILEC) a finanční (ICFE) angličtiny. Cambridgeské zkoušky nabízejí také speciální testování pro děti (YLE) a školáky (for Schools).

Ocenění kvality

Jako jednoho ze svých partnerů v České republice si organizace University of Cambridge ESOL Examinations v loňském roce vybrala jazykovou školu Lingua Centrum, která se tak oficiálně stala akreditovaným vzdělávacím a zkouškovým centrem.

Všichni zájemci o mezinárodní certifikát tak mají možnost absolvovat na jednom místě jak přípravné kurzy, tak samotné zkoušky. Partnerství s Cambridge ESOL zároveň znamená pro jazykovou školu Lingua Centrum velké ocenění kvality a závazek k dodržování vysokých mezinárodních standardů.

Lingua Centrum

Přípravné kurzy

Zájemci o zkoušky si mohou vybrat z širokého spektra přípravných kurzů různé úrovně a intenzity. Přičemž ve vybraných kurzech je využita kombinace českého lektora, který studentům pomáhá upevňovat gramatická pravidla, a rodilého mluvčího, který se zaměřuje na poslech a mluvený projev.

Všichni studenti pak mají v průběhu roku možnost absolvovat zkoušky nanečisto. Díky těmto faktům mají studenti z Lingua Centrum zajištěny dokonalé podmínky pro přípravu na Cambridgeské zkoušky a procento studentů, kteří jsou při zkouškách úspěšní, to jen potvrzuje.

Výhody pro studenty

Všichni účastníci přípravných kurzů navíc zdarma obdrží e-learning na celý školní rok 2012/13. A především získají bezkonkurenční slevu 30 % na vykonání vybrané Cambridgeské zkoušky.

Pokud máte o mezinárodní certifikát zájem, neváhejte tedy a přihlaste se. Konkrétní termíny zkoušek jsou zveřejněny na webových stránkách školy - www.lingua-centrum.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Najdete na iDNES.cz