Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mezinárodní certifikát přináší prestiž a pracovní příležitosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Umíte anglicky? A můžete svou úroveň znalostí doložit mezinárodně platným certifikátem? Ano? Gratulujeme. Ne? V tom případě neváhejte a získejte v jazykové škole Lingua Centrum mezinárodní certifikát jako doklad o svých znalostech. Nyní vás čeká bonus v podobě výrazné slevy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezinárodní certifikát přináší prestiž a pracovní příležitosti | foto: Lingua Centrum

Výhody mezinárodně platného certifikátu jsou zjevné. Oficiálně garantovaný doklad o znalosti jazyka zvyšuje vaši hodnotu na trhu práce a činí Vás atraktivnějšími pro zaměstnavatele.

Také některé univerzity v České republice upřednostňují při přijímacím řízení uchazeče s dokladem o složení mezinárodní jazykové zkoušky. Mezinárodní certifikát je zároveň nejlepším, a mnohdy i nutným, vstupním předpokladem k uplatnění v zahraničí.

Mezinárodní certifikát s celoživotní platností

Mezi celosvětově nejznámější a nejprestižnější mezinárodní zkoušky z angličtiny patří takzvané Cambridgeské zkoušky (University of Cambridge ESOL Examinations), které svou autoritou zaštiťuje druhá nejstarší anglická univerzita. Zkoušky pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti - poslech, čtení, písemný a mluvený projev, a prověřují znalosti gramatiky, šíři slovní zásoby a užití jazyka v každodenních situacích.

Mezinárodní certifikát má celoživotní platnost. Kandidáti samozřejmě nejčastěji skládají zkoušky z obecného jazyka - KET (dle Evropského referenčního rámce pro jazyky úroveň A2), PET (B1), FCE (B2), CAE (C1) a CPE (C2). Mimo obecný jazyk lze získat osvědčení z obchodní (BEC), právnické (ILEC) a finanční (ICFE) angličtiny. Cambridgeské zkoušky nabízejí také speciální testování pro děti (YLE) a školáky (for Schools).

Ocenění kvality

Jako jednoho ze svých partnerů v České republice si organizace University of Cambridge ESOL Examinations v loňském roce vybrala jazykovou školu Lingua Centrum, která se tak oficiálně stala akreditovaným vzdělávacím a zkouškovým centrem.

Všichni zájemci o mezinárodní certifikát tak mají možnost absolvovat na jednom místě jak přípravné kurzy, tak samotné zkoušky. Partnerství s Cambridge ESOL zároveň znamená pro jazykovou školu Lingua Centrum velké ocenění kvality a závazek k dodržování vysokých mezinárodních standardů.

Lingua Centrum

Přípravné kurzy

Zájemci o zkoušky si mohou vybrat z širokého spektra přípravných kurzů různé úrovně a intenzity. Přičemž ve vybraných kurzech je využita kombinace českého lektora, který studentům pomáhá upevňovat gramatická pravidla, a rodilého mluvčího, který se zaměřuje na poslech a mluvený projev.

Všichni studenti pak mají v průběhu roku možnost absolvovat zkoušky nanečisto. Díky těmto faktům mají studenti z Lingua Centrum zajištěny dokonalé podmínky pro přípravu na Cambridgeské zkoušky a procento studentů, kteří jsou při zkouškách úspěšní, to jen potvrzuje.

Výhody pro studenty

Všichni účastníci přípravných kurzů navíc zdarma obdrží e-learning na celý školní rok 2012/13. A především získají bezkonkurenční slevu 30 % na vykonání vybrané Cambridgeské zkoušky.

Pokud máte o mezinárodní certifikát zájem, neváhejte tedy a přihlaste se. Konkrétní termíny zkoušek jsou zveřejněny na webových stránkách školy - www.lingua-centrum.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Najdete na iDNES.cz