Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Svěřte své zásilky do dobrých rukou. Mezinárodní a vnitrostátní přeprava zásilek, využívající logisticky flexibilní přepravní systém sběrné služby, zajistí včasnou a spolehlivou dopravu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby | foto: TRANSFORWARDING A.S.

Základem kritérií pro volbu vhodného logistického partnera je rychlost, spolehlivost a cenová výhodnost. Velké plus mají přepravní společnosti, které využívají systém sběrné služby. K hlavním přednostem kvalitního systému sběrné služby patří pravidelné odjezdy sběrných kamionů, časová spolehlivost dodání a s tím spojená cenová výhodnost při naplnění sběrného kamionu.

Využitím systému sběrné služby přenecháváte starost o dopravu svého zboží od počátku až do konce vybranému speditérovi a získáváte tak garanci, že vaše požadavky na dopravu budou splněny.

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby

Mezinárodní přeprava zásilek vyžaduje kvalitní síť sběrných středisek

Mezinárodní i vnitrostátní systém pro dopravu kusových zásilek provozuje již 20 let česká spediční firma Transforwarding a.s., která letos oslavila 24 let svého působení na trhu.

Tato logistická společnost vybudovala po celé Evropě rozsáhlou a kvalitní síť sběrných středisek, jejím cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní a kompletní servis. Proto spolupracuje s pečlivě zvolenými partnery, kteří spolu tvoří funkční evropskou síť pro systém sběrné služby.

Snahu o poskytování maximální kvality služeb dokládá i nabídka zasilatele na sjednání zbožového pojištění na plnou hodnotu zásilky, která kryje možná rizika nad rámec standardního přepravního výrazně limitovaného pojištění dopravce dle úmluvy CMR.

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby

Ze zámoří je zasilatel schopen zajistit přepravu LCL/FCL zásilek formou kontejnerové námořní přepravy nebo rychlou leteckou přepravou včetně zajištění následných celních formalit.

Vnitrostátní přeprava - rychle a spolehlivě

V rámci mezinárodní přepravy se zásilky vyloží v depech společnosti Transforwarding a.s. v Praze nebo Českých Budějovicích, odkud se k zákazníkům dopraví do 24 hodin prostřednictvím ryze českého vnitrostátního systému FOFR. Ten nabízí možnost přizpůsobit přepravu individuálním potřebám jednotlivých zákazníků, pro které navíc jako jedna z mála zásilkových služeb dokáže uskutečnit také přepravu nákladu s označením ADR (přeprava nebezpečných věcí).

Transforwarding a.s. nabízí v rámci široké škály služeb vnitrostátní přepravy zásilek mimo jiné zbožové pojištění do hodnoty 300 000 Kč jako základ ke každé zásilce. Dále pak zajistí výběr doběrečného u příjemce, výměnný systém EUR palet, možnost dojednání termínu dodání zásilky, vytěžování vozidel ze svých skladů do celé republiky, vystavování a potvrzování dodacích listů. Veškeré potvrzené přepravní listy příjemce jsou skenovány a jsou k dispozici on-line v rámci propracované objednávkové webové aplikace Netspedice.

Ucelenou nabídku služeb završuje možnost uskladnění dovezeného zboží ve skladech spediční firmy, kde zajistí komplexní obsluhu skladovaného zboží včetně balení, kompletace a distribuce ke konečnému příjemci.

Pro spediční firmu je prioritou spokojenost zákazníka

Společnost Transforwarding a.s. je schopna na našem trhu získat určitou konkurenční výhodu díky své schopnosti za pomoci partnerů řešit i specifické požadavky zákazníků na dopravu kusových zásilek. Sama sobě klade stále větší nároky na spolehlivost služeb, které poskytuje, a budování svého dobrého obchodního jména.

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby

Prioritou společnosti je zákazník a jeho spokojenost. Již od samého počátku své existence se snaží budovat se svými zákazníky přátelské vztahy, snaží se chápat jejich problémy a společně je řešit. Firma Transfowarding a.s. se také zapojila do projektu Pomáháme dětem. 

Další aktivitou společnosti je poskytování volnočasových služeb ve svém regeneračním centru Solnička v Českých Budějovicích v podobě solné jeskyně, finské sauny, masáží, solária, a mnoha dalších. Firma pečuje o své zaměstnance vybudováním rekreačních apartmánů na Kvildě.

Kvalita práce a vysoký standard služeb společnosti Transforwarding a.s. byly oceněny v roce 2012 získáním Osvědčení AEO a v roce 2014 opětovnou úspěšnou certifikací podle normy ISO 9001:2008.

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby

Více informací o spediční firmě Transforwarding a.s. a systému sběrné služby pro kusové zásilky, který využívá, najdete na www.transforwarding.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Najdete na iDNES.cz