Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Svěřte své zásilky do dobrých rukou. Mezinárodní a vnitrostátní přeprava zásilek, využívající logisticky flexibilní přepravní systém sběrné služby, zajistí včasnou a spolehlivou dopravu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby | foto: TRANSFORWARDING A.S.

Základem kritérií pro volbu vhodného logistického partnera je rychlost, spolehlivost a cenová výhodnost. Velké plus mají přepravní společnosti, které využívají systém sběrné služby. K hlavním přednostem kvalitního systému sběrné služby patří pravidelné odjezdy sběrných kamionů, časová spolehlivost dodání a s tím spojená cenová výhodnost při naplnění sběrného kamionu.

Využitím systému sběrné služby přenecháváte starost o dopravu svého zboží od počátku až do konce vybranému speditérovi a získáváte tak garanci, že vaše požadavky na dopravu budou splněny.

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby

Mezinárodní přeprava zásilek vyžaduje kvalitní síť sběrných středisek

Mezinárodní i vnitrostátní systém pro dopravu kusových zásilek provozuje již 20 let česká spediční firma Transforwarding a.s., která letos oslavila 24 let svého působení na trhu.

Tato logistická společnost vybudovala po celé Evropě rozsáhlou a kvalitní síť sběrných středisek, jejím cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní a kompletní servis. Proto spolupracuje s pečlivě zvolenými partnery, kteří spolu tvoří funkční evropskou síť pro systém sběrné služby.

Snahu o poskytování maximální kvality služeb dokládá i nabídka zasilatele na sjednání zbožového pojištění na plnou hodnotu zásilky, která kryje možná rizika nad rámec standardního přepravního výrazně limitovaného pojištění dopravce dle úmluvy CMR.

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby

Ze zámoří je zasilatel schopen zajistit přepravu LCL/FCL zásilek formou kontejnerové námořní přepravy nebo rychlou leteckou přepravou včetně zajištění následných celních formalit.

Vnitrostátní přeprava - rychle a spolehlivě

V rámci mezinárodní přepravy se zásilky vyloží v depech společnosti Transforwarding a.s. v Praze nebo Českých Budějovicích, odkud se k zákazníkům dopraví do 24 hodin prostřednictvím ryze českého vnitrostátního systému FOFR. Ten nabízí možnost přizpůsobit přepravu individuálním potřebám jednotlivých zákazníků, pro které navíc jako jedna z mála zásilkových služeb dokáže uskutečnit také přepravu nákladu s označením ADR (přeprava nebezpečných věcí).

Transforwarding a.s. nabízí v rámci široké škály služeb vnitrostátní přepravy zásilek mimo jiné zbožové pojištění do hodnoty 300 000 Kč jako základ ke každé zásilce. Dále pak zajistí výběr doběrečného u příjemce, výměnný systém EUR palet, možnost dojednání termínu dodání zásilky, vytěžování vozidel ze svých skladů do celé republiky, vystavování a potvrzování dodacích listů. Veškeré potvrzené přepravní listy příjemce jsou skenovány a jsou k dispozici on-line v rámci propracované objednávkové webové aplikace Netspedice.

Ucelenou nabídku služeb završuje možnost uskladnění dovezeného zboží ve skladech spediční firmy, kde zajistí komplexní obsluhu skladovaného zboží včetně balení, kompletace a distribuce ke konečnému příjemci.

Pro spediční firmu je prioritou spokojenost zákazníka

Společnost Transforwarding a.s. je schopna na našem trhu získat určitou konkurenční výhodu díky své schopnosti za pomoci partnerů řešit i specifické požadavky zákazníků na dopravu kusových zásilek. Sama sobě klade stále větší nároky na spolehlivost služeb, které poskytuje, a budování svého dobrého obchodního jména.

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby

Prioritou společnosti je zákazník a jeho spokojenost. Již od samého počátku své existence se snaží budovat se svými zákazníky přátelské vztahy, snaží se chápat jejich problémy a společně je řešit. Firma Transfowarding a.s. se také zapojila do projektu Pomáháme dětem. 

Další aktivitou společnosti je poskytování volnočasových služeb ve svém regeneračním centru Solnička v Českých Budějovicích v podobě solné jeskyně, finské sauny, masáží, solária, a mnoha dalších. Firma pečuje o své zaměstnance vybudováním rekreačních apartmánů na Kvildě.

Kvalita práce a vysoký standard služeb společnosti Transforwarding a.s. byly oceněny v roce 2012 získáním Osvědčení AEO a v roce 2014 opětovnou úspěšnou certifikací podle normy ISO 9001:2008.

Mezinárodní a tuzemská přeprava zásilek využívá systém sběrné služby

Více informací o spediční firmě Transforwarding a.s. a systému sběrné služby pro kusové zásilky, který využívá, najdete na www.transforwarding.cz.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Proč je kurzové sázení tolik populární?

Proč je kurzové sázení tolik populární?

Popularita kurzových sázek byla vysoká v minulosti, a poslední údaje naznačují, že neklesá. Kromě pravidelných sázkařů...

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

České výrobky platí ve světě za kvalitní. Svůj podíl na tom má i společnost ALUKOV. Její aktuální novinkou, kterou...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Najdete na iDNES.cz