Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mezi trendy v péči o zaměstnance patří i firemní pobyty

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní době je stále náročnější najít vhodné zaměstnance, proto je důležité, abychom o ně správně pečovali. Pojďme se podívat, jaké jsou současné trendy v péči o zaměstnance. Ti, kteří jsou v práci spokojení, totiž podávají ty nejlepší výkony.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mezi trendy v péči o zaměstnance patří i firemní pobyty | foto: Hotel Frankův Dvůr

Zdraví

Spousta zaměstnavatelů poskytuje svým zaměstnancům volnočasové benefity pro jejich sportovní nebo kulturní vyžití. Někteří také na pracovišti zajišťují zdravou výživu, aby jejich zaměstnancům nechyběly důležité vitamíny a minerály.

Nejvíce vítaný ze strany zaměstnanců bývá příspěvek na dovolenou nebo na aktivity pro jejich děti o prázdninách. Zaměstnavatelé péčí o pracovníky zvyšují jejich loajalitu i motivaci. Kdo by nechtěl pracovat u někoho, kdo si vás váží?

Vzdělávání

Dalším trendem v péči o zaměstnance je jejich průběžné vzdělávání. Téměř ve všech oborech se neustále mění postupy, zákony či směrnice. Vývoj jde neustále kupředu, proto i vaši lidé musejí držet krok. Zařiďte jim kontinuální školení, aby se ve své práci neustále vyvíjeli a přicházeli tak i s novými nápady.

Zážitky pro zaměstnance

Uspořádat můžete také firemní večírek, třeba na Vánoce nebo na oslavu dalšího úspěšného roku vaší firmy. Setkání zaměstnanců v neformálním prostředí bourá ledy.

Mezi trendy v péči o zaměstnance patří i firemní pobyty

Firemní akce

Se svými pracovníky a kolegy trávíte osm dní denně, vidíte je tedy skoro častěji než svou rodinu. Proč se tedy s nimi nespřátelit? Přátelské vztahy na pracovišti napomohou i lepší komunikaci a každý bude do práce chodit o to raději.

Vymyslete nějaký teambuilding, který podpoří týmového ducha. Můžete spolu vyrazit třeba na výlet, do wellness nebo si zahrát tenis. Nejlépe se ale poznáte, když společně vyrazíte na týdenní pobyt, kde si užijete společné výlety do okolí i odpočinek.

Všechny trendy v péči o zaměstnance pod jednou střechou

Všechny tyto trendy v péči o zaměstnance harmonicky kloubí čtyřhvězdičkový rodinný hotel Frankův Dvůr, který se nachází v samém srdci Jižních Čech. Kompletní organizaci můžete nechat na zkušeném týmu hotelu, který pro vás zařídí hlavní program, výtečné stravování, relaxaci a ubytování v příjemném prostředí.

Pravidelně se zde pořádají teambuildingové programy pro pracovní týmy, klíčové partnery, zaměstnance nebo jejich rodiny. Oblíbené jsou také relaxační programy nebo programy pro osobní a týmový rozvoj. Můžete tak zde uspořádat třeba výjezdní poradu, klasické školení nebo zážitkový seminář. Hotelový kongresový sál pojme až 62 osob, využít můžete i dva salonky s kapacitou 30 a 20 míst.

Mezi trendy v péči o zaměstnance patří i firemní pobyty

Co zde můžete jako tým zažít?

Vydejte se se svými zaměstnanci za zábavou a poznáváním nejen okolních hradů a zámků, ale také sebe navzájem. Vypravit se můžete i na kolo nebo na výlet Jindřichohradeckými úzkokolejkami do nitra lesů České Kanady.

Nezapomenutelným zážitkem je jízda na čtyřkolkách, paintball v okolních lesích, vyjížďky na koni nebo v zimě se psím spřežením. A už jste někdy vyzkoušeli procházku po hladině rybníka – aquazorbing? Tým hotelu Frankův Dvůr vám může zařídit adrenalin na velkoplošné RC autodráze či let balonem nebo letadlem. Můžete se vydat i na lov nebo si zarybařit. Uspořádají vám zde také jedinečnou zážitkovou hru podle vašich představ. Zahrát si můžete i golf.

Mezi trendy v péči o zaměstnance patří i firemní pobyty

Vlastní wellness centrum a vyhlášená kuchyně

Hotel Frankův Dvůr má vlastní wellness centrum, ve kterém si můžete po aktivně stráveném dni odpočinout. Nechybí zde bazén s mořskou vodou, sauna a solárium. V areálu hotelu je vám k dispozici také stolní tenis, minigolf a badminton.

Hotel je vyhlášen pro svou gastronomii, na tradiční českou kuchyni z kvalitních regionálních surovin se do něj sjíždějí labužníci ze širokého okolí.

I na firemní pobyt si s sebou můžete vzít své ratolesti. Je zde pro ně připraveno dětské hřiště s pískovištěm a důmyslnými prolézačkami, schovávačkami a skluzavkami.

Konferenční balíček

Potřebujete uspořádat konferenci, školení nebo seminář jen na jeden den? Pak je právě pro vás ideální malý konferenční balíček bez přenocování, který obsahuje přípravu a pronájem konferenční místnosti, pronájem promítacího plátna flipchartu, dopolední a odpolední coffee break a oběd formou jednotného menu.

Neseďte stále v jedné kanceláři a vydejte se s celým svým pracovním týmem za dobrodružstvím. Určitě ve svých lidech najdete nové přátele.

Více informací najdete na www.frankuv-dvur.cz.

Mezi trendy v péči o zaměstnance patří i firemní pobyty
Autor:
Témata: Jižní Čechy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Najdete na iDNES.cz