Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Mezi dárkovými předměty u SPEED PRESS Plus hraje prim silikon

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Náramky, formičky na led, ale i termohrnek nebo nářadí lze dnes vyrobit s pomocí silikonu. Není divu, že tento materiál, který má vysokou plasticitu, je tepelně odolný, zdravotně nezávadný, dá se barvit i zajímavě designově tvarovat, nachází uplatnění v reklamě, konkrétně u dárkových předmětů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ze silikonu už dnes pořídíte i klávesnici k počítači. | foto: SPEED PRESS Plus a. s.

Na široké spektrum využití silikonu vsadila při výrobě dárkových předmětů pro své klienty i firma SPEED PRESS Plus a. s., která se od roku 1991 věnuje oblasti 3D reklamy.

„Silikon se ukázal jako vynikající materiál s velmi širokým spektrem využití. Jeho plasticita pro nás představuje velký prostor a malá omezení při výrobě i složitých tvarů výrobků,“ vysvětluje Petr Svoboda, obchodní ředitel společnosti SPEED PRESS Plus a. s. Pro silikon dále hovoří jeho cenová dostupnost, krátké výrobní doby, trvanlivost a bezproblémová skladovatelnost.

Začalo to náramky, dnes vládne silikon domácnostem

Jedním z prvních velmi úspěšných výrobků ze silikonu se staly silikonové náramky. Dnes se vynikajících vlastností materiálu, zejména jeho tepelné odolnosti, využívá především u produktů pro domácnost, pomůcek na vaření a úpravu jídel. „Dokážeme vyrobit formy na led ve tvarech korporátních značek a designu přímo pro konkrétního klienta,“ uvádí Svoboda.

Oblibě se těší i silikonové bábovky, formy na muffiny, silikonové chňapky na uchopení horkého nádobí nebo odkládací podložky. Velké využití mají svačinové boxy a boxy na potraviny. Ty se dají po vyprázdnění snadno složit, takže jsou mnohem skladnější pro další přenos.

Mezi dárkovými předměty u SPEED PRESS Plus hraje prim silikon

V kuchyni patří k oblíbeným silikonové formy – třeba na mufiny.

Silikon jako doplněk

Silikon nezůstává pozadu ani jako doplněk u výrobků z jiných materiálů. Neobejdou se bez něj např. různé kroužky a držáky u keramických hrnků nebo termosek. Standardní výrobky lze obohatit silikonovým prvkem, který není problém nabarvit v korporátních barvách klienta. Produkty tak hned získají atraktivní design, neboť škála kombinací je opravdu široká, zároveň jsou velmi praktické a díky své účelnosti „padnou do ruky“.

„Jeden model výrobku umožňuje klientovi desítky variant jak do barevnosti, tak různosti,“ upozorňuje Svoboda. Snadné rozlišení usnadňují „figurky na sklenice“, v libovolných variantách se dají vytvořit sítka na čaj.

Mezi dárkovými předměty u SPEED PRESS Plus hraje prim silikon

Vakuový kovový termohrnek s bílým povrchem nabízí možnost personifikace. Kombinacemi silikonových pásků ho lze hravě přizpůsobit požadavkům klienta a docílit různých barevných variant.

Ergonomické tvary u nářadí

Pro své skvělé tvarovatelné vlastnosti se silikon uplatňuje při modelování ergonomických tvarů. Potahují se jím povrchy držadel různých nářadí od nožů a šroubováků až po svítilny a další produkty. Jako materiál je příjemný na omak a splňuje i požadavky na bezpečnost, neboť má dobré protiskluzové vlastnosti. Zejména řemeslníci a kutilové u nářadí se silikonovou rukojetí ocení její odolnost vůči chemickým látkám či olejům.

Předměty denní potřeby za rozumnou cenu

„Je to velmi perspektivní materiál s řadou vynikajících vlastností. Jeho využitelnost, nízké náklady a dostupná cena výrobků ho předurčuje k širokému využití pro výrobu potřebných i užitečných předmětů denní potřeby,“ hodnotí na závěr výhody silikonu Petr Svoboda z reklamní společnosti SPEED PRESS Plus a. s.

Jak vypadají silikonové produkty v praxi – od hrnečků přes pomocníky v domácnosti až po nářadí, drobné dárky a luxusní předměty – zjistíte konkrétně v bohaté nabídce firmy na

www.speed-press.cz

.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka
"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Jak na dětskou výchovu, řeší psycholožka v rozhovoru pro eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz