Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Méně čištění a více parády přináší NanoGranitové dřezy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Domyšlené praktické vlastnosti při používání, design a co nejméně práce s údržbou. To jsou vlastnosti, které očekáváme od výrobků, které používáme v kuchyni. Čím více je používáme, tím více by to mělo platit. Pro kuchyňské dřezy v moderní kuchyni to platí beze zbytku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Schock, Suite, Kitchen QC | foto: Schock, Suite, Kitchen QC

U dřezů strávíme poměrně hodně času. Jsou ihned viditelným výrazným místem v kuchyni, jehož vzhled a čistota vytvoří buď dobrý nebo opačný dojem. V neposlední řadě je velmi důležité, aby byly dřezy odolné a neměnily s časem svůj zánovní vzhled.

Ideální dřez najdete mezi granitovými dřezy. Proč?

Schock, Suite, Kitchen QC - dřez 3Jsou schopny dát dřezu v kuchyni design, barvu ladící s interiérem a hlavně dokonalé užitné vlastnosti. Vynikají NanoGranitové a granitové dřezy německého vývojáře a prvovýrobce Schock.

Jsou v současnosti nejmodernějším materiálovým řešením kuchyňských dřezů. Hlavním cílem vlastního vývoje bylo a je dosáhnout odolnosti, designu a hlavně nejnižších nároků na denní údržbu, aby dřezy vypadaly při minimální údržbě stále jako nové.

O dost jiný materiál v kuchyni

Schokem je patentovaná, vyvážená směs zaoblených křemenných zrn různé velikosti až po nejmenší a dosahuje prakticky nejlepších možných vlastností dřezu s minimem pojiva na povrchu. Povrch je tak na rozdíl od běžných granitových dřezů téměř křemenný.

NanoGranit Cristadur má bez jakékoli povrchové úpravy hedvábně jemný povrch a "nanoefekt" takřka neumožňuje trvalé usazení nečistot. Dřezy v kuchyni jsou i přirozeně a trvale antibakteriální jen díky iontům stříbra už v základním materiálu.

Schock, Suite, Kitchen QC - dřez 1

Německá kvalita uspokojí na dlouho

Především obrovské zkušenosti, vlastní vývoj a výroba pouze v Bavorsku staví tyto dřezy kvalitou na samou špičku v oboru. Podobné srovnatelné dřezy zpravidla nemají tak vyvážené užitné vlastnosti. Najde se i mnoho doslova kopií granitových dřezů s velmi malou odolností.

Typické je, že u kopií se dá málokdy zjistit, kde se vlastně vyrábí a z čeho. Nakonec v tom nejhorším případě zjistíte, že to, co názvem připomíná granit, je plast s povrchovou vrstvou nástřiku a za jen o málo nižší cenu.

Vysoké ceny originálu Schock jsou minulostí

Schock, Suite, Kitchen QC. - dřez 2Dnes již i originál Schock koupíte za srovnatelnou cenu s kvalitními nerezovými dřezy. Naprosto srovnatelné jsou pak dnes ceny tří nejvýznamnějších dodavatelů dřezů - Schock, Franke a Blanco. Schock je pak specialistou a nejvýznamnějším vývojářem, právě na granitové dřezy.

Další dva výrobci jsou silnější v široké nabídce nerezu. Zejména NanoGranitové dřezy, které dodává Schock jako jediný na trhu nemají v tak vysoké odolnosti a snadnosti údržby srovnáni.

Jistota v kuchyni pro profesionální kuchyňáře i běžné občany

Dodavatelé kuchyní i zákazníci oceňují pružnost a spolehlivost.
V džungli současné nabídky je v oblasti granitových dřezů volba německých dřezů Schock nejlepší volbou i za velmi dobrou cenu. Vysoká skladová zásoba v ČR a s specializace uspokojí kuchyňáře i běžného zákazníka rychlostí, spolehlivostí a vstřícným servisem.

Info

Suite, s.r.o. - www.suite.cz - Ing.Stanislav Kovařík

Dřezy info - www.drezy.info

Schock CZ - www.eshop.schock.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Praktická kombinace pro váš styl od českého výrobce SAPHO

Praktická kombinace pro Váš styl od českého výrobce

Umyvadlo často rozhoduje o celkovém stylu koupelny. Oblíbená jsou především umyvadla umístěná na desce, přičemž se dle...

Jak vybrat okna, která vám budou po generace dobře sloužit?

Jak vybrat okna, která vám budou po generace dobře sloužit?

Rozhodli jste se pro plastová okna, ale neorientujete se v široké nabídce na trhu? Jako každá investice na celý život...

Je na čase vybavit zahradu na letní grilování

Je na čase vybavit zahradu na letní grilování

Grilování patří k čím dál oblíbenějším činnostem. Sice se jedná o původem americký trend, avšak grilované pokrmy jsou...

Najdete na iDNES.cz