Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mějte přehled o finančních produktech jako profesionál

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nabídka finančních služeb je v současnosti jednou z nejrozmanitějších. Finanční instituce stále vytváří nové produkty a orientovat se v portfoliu větší bankovní společnosti může být poměrně náročné. Naštěstí žijeme v moderní době, a tak všechny informace lze nalézt pohodlně a hlavně rychle na internetu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Veškeré potřebné informace o nabízených produktech najdete na online srovnávačích. Snadno tak zjistíte, který produkt je nejlevnější, který má nejvíce doplňkových služeb, nebo ke kterému zaplatíte nejméně na poplatcích. | foto: Elephant Orchestra, s.r.o.

Jak ale rozeznat dobrou nabídku od té špatné? Ať se jedná o životní pojištění, spotřebitelský úvěr nebo hypotéku, vždy můžete nalézt takový produkt, který bude vyhovovat vašim nárokům a navíc vám pomůže i uspořit. Jestliže tedy nejste v oblasti financí příliš zběhlí, je vhodné se obrátit na někoho, kdo se v dané problematice vyzná a s výběrem vám pomůže.

Jednou z možností je obrátit se na kvalifikovaného finančního poradce. Ti se ovšem často zaměřují spíše na vlastní prémie z uzavřené smlouvy, než na spokojenost klienta. V současné době se tak nejlepším řešením jeví online srovnávače, které jsou nezávislé a poskytnou vám veškeré potřebné informace o nabízených produktech.

Stačí si vybrat produkt a vyplnit požadované informace. Ihned poté se vám zobrazí dostupná nabídka produktů s kompletním popisem. Jednotlivé produkty mezi sebou velmi snadno porovnáte a hned zjistíte, který je nejlevnější, který má nejvíce doplňkových služeb, nebo ke kterému zaplatíte nejméně na poplatcích.

Vše co potřebujete vědět pod jednou střechou

Online srovnávačů ale existuje velké množství. Jak si vybrat? Některé srovnávače a informační weby se zabývají výhradně jedním produktem. Zaměřují se například pouze na povinné ručení.

Oblast osobních financí je ovšem daleko širší a často vzájemně propojená. Pokud si totiž sjednáte povinné ručení a havarijní pojištění u jedné společnosti, získáte slevy a výhody u jiných produktů, na které byste za jiných okolností vůbec neměli nárok. Snažte se proto hledat takové weby s kompletní nabídkou osobních financí:

  • Vklady a spořící služby - běžné účty, spořicí účty, stavební a jiná spoření, penzijní připojištění
  • Úvěrové služby - spotřebitelské úvěry, kreditní karty a hypoteční úvěry
  • Pojištění - rizikové a investiční životní pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění a cestovní pojištění

Právě na webu uspory.cz najdete kompletní informace o všech těchto produktech. Pro rychlejší orientaci jsou tyto produkty řazeny do jednotlivých sekcí, které jsou neustále aktualizovány, a proto obsahují také informace o momentálních akcích.

Finanční gramotnost Čechů? Jedna z nejhorších v Evropské unii

Na uspory.cz se můžete dočíst o akcích a novinkách v pravidelných článcích. V této části najdete také rady a praktické průvodce světem financí. Ti mají za úkol vás blíže seznámit s obsahem webu a dopomoci vám vybrat ten nejlepší produkt.

Novinkou je rubrika finančního vzdělávání, která vzniká ve spolupráci s Asociací občanských poraden. Touto spoluprací si uspory.cz slibují zejména zvýšení české finanční gramotnosti, která je jedna z nejhorších ze všech států Evropské unie.

V informačním věku již na pobočku nemusíte

Server uspory.cz není pouze informativní web, ale nabízí také zprostředkovatelské služby. V souladu s celosvětovým trendem obchodování na internetu lze každou finanční službu velmi rychle z pohodlí domova objednat. Stačí vyplnit kontaktní formulář a odeslat jej. Odpadá vám tak cestování do budovy pobočky.

Navštivte stránky www.uspory.cz a přesvědčte se, jak může být vyřízení životního pojištění či podání žádosti o úvěr snadnou záležitostí.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Čína je na střet s USA připravena, s Bílým domem je to horší

Čína je na střet s USA připravena, s Bílým domem je to horší

Kurzy.cz Ve stejné chvíli, kdy čínský prezident Si Ťin-pching odhaloval dalekosáhlou reformu diplomacie pro lepší distribuci čín...

Najdete na iDNES.cz