Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

MegaSleva.cz = hromadné nákupy na internetu se slevou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nový trend označován jako hromadné nákupy na internetu pomáhá v době krize šetřit zákazníkům a prosperovat firmám.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hromadné nákupy na internetu se slevou | foto: MegaSleva.cz

Nárůst prodeje v době krize o procenta až desítky procent, získání nových zákazníků novými metodami marketingu, technologický náskok před konkurencí. Hromadné nákupy na internetu, fenomén, který je výhodný nejen pro samotné kupující, ale i pro firmy, které prostřednictvím webových portálů nabízejí své služby a výrobky.

"Velký zájem mezi lidmi byl o jízdu Hummerem za 99 korun. Na 96 % slevu (původní cena 2 636 korun) reagovalo za tři dny 240 zájemců," řekl iDNES.cz Lubomír Machoň z ústecké firmy Dream Production, která služby MegaSleva.cz využila již několikrát.

"Hubnoucí kúru za 200 korun (původní cena 600 korun) si pořídilo 334 lidí," potvrzuje zájem zákazníků o nový projekt na tuzemském internetu majitel serveru MegaSleva.cz Jan Pummer.

wellness pobyt

Hromadné nákupy na internetu spustily lavinu zájmu

MegaSleva.cz odstartovala svůj provoz v České republice 1. září 2010. Po vzoru úspěšného amerického portálu Groupon.com nabízí zákazníkům zboží za velmi nízké ceny v mnoha městech po celé republice.

"Jsme překvapeni, jak velkou lavinu zájmu hromadné nákupy na internetu v tuzemsku spustily. V tuto chvíli nabízíme zlevněné masáže, večeře, kurzy tance, pobyty na horách a mnohé další služby zákazníkům v Praze, Liberci, Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem, Děčíně, Hradci Králové, Pardubicích a Olomouci. Další tisíce lidí oslovujeme nově v Brně," říká Pummer, kterému pomáhá s obchodními aktivitami a technickým provozem webu, zaměřujícím se na hromadné nákupy, sedm kolegů.

Jak hromadné nákupy přes MegaSleva.cz fungují?

Jak hromadné nákupy fungují

  • Každý druhý den nová atraktivní nabídka
  • V devíti městech České republiky
  • Aktivace minimálně nutným počtem zájemců
  • Platba kreditní kartou, bankovním převodem, bude PayPal
  • Emailem dostane zákazník voucher k využití služby
  • Lze použít jako dárek

Od začátku měsíce si na stránkách MegaSleva.cz koupilo zboží a výrobky se slevami až 96 procent více než 8 000 zákazníků. Úspory mezi běžnou původní cenou a zlevněnou na internetu již přesáhly za dva měsíce provozu tři miliony korun.

termozábal

Marketingový pomocník v době krize

"Moc mě zaujala nabídka Pochutnejte si na dobré pizze u vás doma za 69 korun. Pizzu mi za tuto fantastickou cenu dovezli dokonce až domů. Původně pizza stála 150 korun," prozradila svou motivaci k nákupu na internetu jedna z prvních zákaznic, brněnská studentka Petra Přikrylová.

Hromadné nákupy na internetu jsou zajímavým marketingovým pomocníkem v době finanční krize. "Lidé chtějí kupovat věci se slevou, ale zároveň nechtějí slevit z kvality. Pokud uvidí cenově velmi zajímavou nabídku, jsou ochotni ji bez dlouhého rozmýšlení využít," vysvětluje filosofii svého podnikání Pummer.

Díky projektům množstevních nákupů na internetu se dozvídá o službách obchodníků řada lidí, kteří by se jinak přímo na prodejce těžko napojili. Servery totiž používají pro distribuci informací o slevách moderní komunikační kanály - web, Facebook, email.

Zákazníci a fanoušci MegaSleva.cz na Facebooku, kterých je nyní 3 500, pak mezi sebou komunikují a sdělují si zajímavé nabídky i přes ICQ, SMS, Skype nebo Twitter.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Sluneční dioptrické brýle. Chytrá vychytávka na jaro a léto

Sluneční dioptrické brýle – to je chytrá vychytávka na jaro a léto

Nosíte brýle a nevíte, co a jak na sluníčku? Nechte nás hádat. Nosíte jen čiré dioptrické a na sluneční jste...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz