Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

MBA Politologie a veřejná správa – Volby 2010

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
MBA Politologie a veřejná správa – Volby 2010 je akční program pro kandidáty do komunálních voleb v příštím roce. Program MBA Politologie – volby 2010 je orientován na ty zájemce, kteří by se chtěli zúčastnit parlamentních a komunálních voleb v roce 2010.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

upomínkový dárek pro studenty | foto: ahr

Tento program je distanční, v českém jazyce a trvá 4 semestry (dva před volbami a dva po volbách). Je navržen tak, aby připravil kandidáty na účast ve volbách a seznámil je s politickým prostředím, jejich právy a povinnostmi a aby účastníci programu získali znalosti a dovednosti okamžitě použitelné v praxi.

První semestr zahrnuje předměty, které se věnují otázkám jak se připravit na vlastní sestavení kandidátky, základním tezím volebního programu, sestavováním volebního harmonogramu, pravidlům při organizaci volební kampaně. Dále se zabývají přípravou a zákonitostmi volebních materiálů (letáky, plakáty, billboardy), využitím prostředí internetu, apod.

Druhý semestr se kromě dalších politologických a veřejně správních předmětů zabývá praktickými aspekty předvolebního klání, tzn. praktickou přípravou na vystoupení před veřejností a v případných debatách s protikandidáty.

V rámci tohoto semestru bude účastníkům programu k dispozici i právník a psycholog, se kterým budou moci účastníci konzultovat případné aktuální problémy kampaně, apod. Oba semestry jsou zakončeny udělením příslušného certifikátu.

Absolventka

V rámci třetího a čtvrtého semestru, které budou probíhat až po volbách 2010, se účastníci naučí potřebné znalosti a dovednosti pro výkon volené funkce a další předměty z oblasti mezinárodní politiky a manažerského vzdělávání. Po zakončení celého studia student získá titul MBA.

Forma studia

Vzdělávací program je koncipován s ohledem na praktické potřeby studentů a je zcela přizpůsoben jejich časovým možnostem. Z tohoto důvodu byla zvolena distanční forma studia, která umožňuje efektivně studovat i velmi časově zaneprázdněným. Studenti a jejich tutoři mezi sebou komunikují pomocí elektronických kanálů, v případě potřeby osobně. Nedílnou součástí studia jsou praktické tréninky zaměřené na prezentační a komunikační dovednosti.

Výuka

Komu je studium určeno

Studium tohoto vzdělávacího programu je určeno především pro všechny ty, kteří chtějí příští rok kandidovat na členy zastupitelstev, radní, starostky a starosty, primátorky a primátory. Samozřejmě je program vhodný i pro všechny zájemce o velmi zajímavý obor politologie a veřejné správy a pro kandidáty na poslance.

Odborný garant programu

Tento studijní program je realizován ve spolupráci s Academií Rerum Civilium - Vysokou školou politických a společenských věd v Kolíně. Vedoucím studijního programu je PhDr. Vladimír Srb, prorektor pro studijní záležitosti a rozvoj.

Program MBA Politologie – volby 2010

Kdy program začíná a kde získáte další informace

Program začne od ledna 2010 a přihlásit se můžete již nyní na www.aweducation.eu nebo zasláním emailu na: volby@aweducation.eu.

Více informací získáte na výše uvedených internetových stránkách nebo na telefonním čísle + 420 245 009 826.


Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Najdete na iDNES.cz