Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

MBA Politologie a veřejná správa – Volby 2010

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
MBA Politologie a veřejná správa – Volby 2010 je akční program pro kandidáty do komunálních voleb v příštím roce. Program MBA Politologie – volby 2010 je orientován na ty zájemce, kteří by se chtěli zúčastnit parlamentních a komunálních voleb v roce 2010.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

upomínkový dárek pro studenty | foto: ahr

Tento program je distanční, v českém jazyce a trvá 4 semestry (dva před volbami a dva po volbách). Je navržen tak, aby připravil kandidáty na účast ve volbách a seznámil je s politickým prostředím, jejich právy a povinnostmi a aby účastníci programu získali znalosti a dovednosti okamžitě použitelné v praxi.

První semestr zahrnuje předměty, které se věnují otázkám jak se připravit na vlastní sestavení kandidátky, základním tezím volebního programu, sestavováním volebního harmonogramu, pravidlům při organizaci volební kampaně. Dále se zabývají přípravou a zákonitostmi volebních materiálů (letáky, plakáty, billboardy), využitím prostředí internetu, apod.

Druhý semestr se kromě dalších politologických a veřejně správních předmětů zabývá praktickými aspekty předvolebního klání, tzn. praktickou přípravou na vystoupení před veřejností a v případných debatách s protikandidáty.

V rámci tohoto semestru bude účastníkům programu k dispozici i právník a psycholog, se kterým budou moci účastníci konzultovat případné aktuální problémy kampaně, apod. Oba semestry jsou zakončeny udělením příslušného certifikátu.

Absolventka

V rámci třetího a čtvrtého semestru, které budou probíhat až po volbách 2010, se účastníci naučí potřebné znalosti a dovednosti pro výkon volené funkce a další předměty z oblasti mezinárodní politiky a manažerského vzdělávání. Po zakončení celého studia student získá titul MBA.

Forma studia

Vzdělávací program je koncipován s ohledem na praktické potřeby studentů a je zcela přizpůsoben jejich časovým možnostem. Z tohoto důvodu byla zvolena distanční forma studia, která umožňuje efektivně studovat i velmi časově zaneprázdněným. Studenti a jejich tutoři mezi sebou komunikují pomocí elektronických kanálů, v případě potřeby osobně. Nedílnou součástí studia jsou praktické tréninky zaměřené na prezentační a komunikační dovednosti.

Výuka

Komu je studium určeno

Studium tohoto vzdělávacího programu je určeno především pro všechny ty, kteří chtějí příští rok kandidovat na členy zastupitelstev, radní, starostky a starosty, primátorky a primátory. Samozřejmě je program vhodný i pro všechny zájemce o velmi zajímavý obor politologie a veřejné správy a pro kandidáty na poslance.

Odborný garant programu

Tento studijní program je realizován ve spolupráci s Academií Rerum Civilium - Vysokou školou politických a společenských věd v Kolíně. Vedoucím studijního programu je PhDr. Vladimír Srb, prorektor pro studijní záležitosti a rozvoj.

Program MBA Politologie – volby 2010

Kdy program začíná a kde získáte další informace

Program začne od ledna 2010 a přihlásit se můžete již nyní na www.aweducation.eu nebo zasláním emailu na: volby@aweducation.eu.

Více informací získáte na výše uvedených internetových stránkách nebo na telefonním čísle + 420 245 009 826.


Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů.
Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů

RC modely čili modely na ovládání jsou oblíbené mezi dětmi i dospělými už pěknou řádku let. Dříve malí kluci běhali po pokoji s ovladačem, dnes už mohou hračky...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.