Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mazadla ACCU-LUBE. To je to pravé mazací médium současnosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost REXIM se zabývá dovozem nástrojů a nářadí, mazacích a chladicích Rexim médií používaných při obrábění a tváření kovových materiálů a nástrojů z oblasti tváření kovových materiálů jako jsou přípravky pro tažení drátů a profilů. Veškeré nabízené výrobky jsou od renomovaných společností z celého světa. Rexim nabízí také mazadla ACCU-LUBE.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Accu-Lube – technologie, která šetří výrobní náklady i přírodu. | foto: REXIM, spol. s r.o.

Mazadla ACCU-LUBE - jednička nejen u firmy Rexim

Frézování, dělení na kotoučových a pásových pilách, hluboké vrtání či válcovací linky. To všechno jsou činnosti, které se bez mazání neobejdou. A proč nezvolit top kvalitu, když existuje? Mazadla ACCU-LUBE jsou správná volba. 

Byla vyvinuta v 80. letech minulého století v USA pro náročné obráběcí operace. Jsou vyrobena na bázi rostlinných olejů, neškodí zdraví ani životnímu prostředí. Mají vynikající mazací schopnosti a stala se jedním z pilířů nabídky firmy Rexim.

Používají se ve všech oblastech strojírenství, především v leteckém a automobilovém průmyslu, při výrobě nástrojů, ale také v jemné mechanice v optickém průmyslu. Mazacího účinku lze dosáhnout pomocí speciálně vyvinutých dávkovačů. Jedná se buď o aplikátory pro vnější mazání nástrojů, nebo miniBoostery pro vnitřní mazání nástrojů.

Co si přát víc?

Důvodů pro použití ACCU-LUBE je hned několik. Snižují tření v místě řezu a tím umožňují zvýšení posuvů. Zvyšují životnost nástrojů i produktivitu. V neposlední řadě máte při jejich používání jistotu ekologické a zdravotní nezávadnosti.

A samozřejmě v jejich prospěch hovoří i čísla. Ekonomické výhody jdou ruku v ruce s přednostmi ACCU-LUBE. Díky sníženému tření zvyšují řezné výkony. Suché obrobky a třísky není nutno odmašťovat. Na čištění a údržbu strojů jsou náklady sníženy a už vůbec žádné nejsou na likvidaci emulzí.

Mazadla ACCU-LUBE jsou biologicky odbouratelná. Neobsahují žádná toxická aditiva jako jsou EP aditiva, chlór, dusitany, síru, fenol, těžké kovy, silikon a biocidy. Tím pádem obsluha strojů pracuje v čistém prostředí.

Za více jak 20 let své existence se Rexim na českém trhu etabloval. A to nejen díky neustále se rozšiřující nabídce mazacích a chladicích produktů a nářadí. Společnost Rexim pracuje pouze na základě přímého kontaktu se zákazníky. Přijďte si pro mazadla ACCU-LUBE i vy.

Distribuce probíhá prostřednictvím obchodních a technických zástupců v jednotlivých regionech. Podrobnou nabídku firmy Rexim, technické parametry nářadí a nástrojů a vybrané katalogy dodavatelů firmy si můžete projít v klidu vašeho domova. Stačí na počítači zadat webovou adresu www.rexim.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Náhradní díly Kasumex: bezproblémové fungování zahradních strojů

Bezproblémové fungování zahradních strojů: náhradní díly Kasumex

Nejrůznějším druhům strojů a nářadí je rozhodně jedno společné. Vše, co používáte k práci v dílně, na zahradě nebo při...

Zdražuje váš dodavatel energií? Přejděte k Centropolu

Zdražuje váš dodavatel energií? Přejděte k Centropolu

Dodavatelé energií jako je ČEZ a E.ON zdražují. Přechodem od drahých dodavatelů máte tu nejlepší možnost, jak ušetřit...

Instalujte sprchový kanálek

Instalujte sprchový kanálek

Sprchový kout v úrovni podlahy. A místo kulatého odtoku podélný. I tomuto současnému trendu v koupelnách, liniovému...

Najdete na iDNES.cz