Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mazadla ACCU-LUBE. To je to pravé mazací médium současnosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost REXIM se zabývá dovozem nástrojů a nářadí, mazacích a chladicích Rexim médií používaných při obrábění a tváření kovových materiálů a nástrojů z oblasti tváření kovových materiálů jako jsou přípravky pro tažení drátů a profilů. Veškeré nabízené výrobky jsou od renomovaných společností z celého světa. Rexim nabízí také mazadla ACCU-LUBE.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Accu-Lube – technologie, která šetří výrobní náklady i přírodu. | foto: REXIM, spol. s r.o.

Mazadla ACCU-LUBE - jednička nejen u firmy Rexim

Frézování, dělení na kotoučových a pásových pilách, hluboké vrtání či válcovací linky. To všechno jsou činnosti, které se bez mazání neobejdou. A proč nezvolit top kvalitu, když existuje? Mazadla ACCU-LUBE jsou správná volba. 

Byla vyvinuta v 80. letech minulého století v USA pro náročné obráběcí operace. Jsou vyrobena na bázi rostlinných olejů, neškodí zdraví ani životnímu prostředí. Mají vynikající mazací schopnosti a stala se jedním z pilířů nabídky firmy Rexim.

Používají se ve všech oblastech strojírenství, především v leteckém a automobilovém průmyslu, při výrobě nástrojů, ale také v jemné mechanice v optickém průmyslu. Mazacího účinku lze dosáhnout pomocí speciálně vyvinutých dávkovačů. Jedná se buď o aplikátory pro vnější mazání nástrojů, nebo miniBoostery pro vnitřní mazání nástrojů.

Co si přát víc?

Důvodů pro použití ACCU-LUBE je hned několik. Snižují tření v místě řezu a tím umožňují zvýšení posuvů. Zvyšují životnost nástrojů i produktivitu. V neposlední řadě máte při jejich používání jistotu ekologické a zdravotní nezávadnosti.

A samozřejmě v jejich prospěch hovoří i čísla. Ekonomické výhody jdou ruku v ruce s přednostmi ACCU-LUBE. Díky sníženému tření zvyšují řezné výkony. Suché obrobky a třísky není nutno odmašťovat. Na čištění a údržbu strojů jsou náklady sníženy a už vůbec žádné nejsou na likvidaci emulzí.

Mazadla ACCU-LUBE jsou biologicky odbouratelná. Neobsahují žádná toxická aditiva jako jsou EP aditiva, chlór, dusitany, síru, fenol, těžké kovy, silikon a biocidy. Tím pádem obsluha strojů pracuje v čistém prostředí.

Za více jak 20 let své existence se Rexim na českém trhu etabloval. A to nejen díky neustále se rozšiřující nabídce mazacích a chladicích produktů a nářadí. Společnost Rexim pracuje pouze na základě přímého kontaktu se zákazníky. Přijďte si pro mazadla ACCU-LUBE i vy.

Distribuce probíhá prostřednictvím obchodních a technických zástupců v jednotlivých regionech. Podrobnou nabídku firmy Rexim, technické parametry nářadí a nástrojů a vybrané katalogy dodavatelů firmy si můžete projít v klidu vašeho domova. Stačí na počítači zadat webovou adresu www.rexim.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Instalujte sprchový kanálek

Instalujte sprchový kanálek

Sprchový kout v úrovni podlahy. A místo kulatého odtoku podélný. I tomuto současnému trendu v koupelnách, liniovému...

Položte plovoucí podlahu

Položte plovoucí podlahu

K položení laminátové podlahy nepotřebujete lepidlo, šrouby ani hřebíky. Pokládka je tedy otázkou jen několika hodin....

Zastiňte okno markýzou

Zastiňte okno markýzou.

Zastíní nejen okna, ale i posezení u domu či jeho část. Pomůže okennímu zastínění v ochraně před přímými slunečními...

Najdete na iDNES.cz