Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

MAXIN Prague – zajištění firemních akcí pro tuzemské klienty za zaváděcí ceny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
MAXIN Prague je společnost, která se specializuje na komplexní zajištění firemních akcí, např. prezentace nových výrobků a služeb, kongresy, tiskové konference, teambuildingové aktivity, gala večeře a programové produkce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pořádání konferencí, společenských akcí, incentivních programů, firemních večírků i teambuildingů. | foto: MAXIN PRAGUE s.r.o.

MAXIN Prague s.r.o.

Od prvního dne svého založení v roce 1999 se společnost MAXIN Prague s.r.o., specializující se na zajištění firemních akcí, snaží naplňovat svůj slogan "Details create excellence", čili v překladu "Dokonalost složená z detailů".

Spokojenými klienty společnosti MAXIN Prague s.r.o. jsou četné nadnárodní korporace, banky, pojišťovny, výrobci automobilů, farmaceutické společnosti i asociace, pro něž zajišťuje různorodé služby od prvního momentu pobytu v České republice až do jejich návratu domů.

Za 11 let intenzivní spolupráce s téměř výhradně zahraniční klientelou se společnost MAXIN Prague s.r.o. rozhodla poskytnout profesionální know-how v oblasti zajištění firemních akcí i tuzemským zákazníkům, a to za výhodné zaváděcí ceny.

Zajištění firemních akcí

pořádání firemních akcí

Hledáte zdatného a zkušeného partnera pro hladký průběh kongresu či konference či zajištění firemních akcí? Rádi byste pro Vaše klienty připravili vysoce profesionální prezentaci nejnovějších produktů? Přejete si urychleně svolat tiskovou konferenci?

Anebo byste pro své obchodní partnery či zaměstnance rádi připravili jedinečné programové odpoledne, společenský večer, nebo víkend nabitý teambuildingovými aktivitami? Není nic snazšího, než se při zajištění firemních akcí nechat vést kreativitou mezinárodního týmu společnosti MAXIN Prague s.r.o., který pro vás zdarma zpracuje programové variace dle vašeho zadání.

MAXIN PRAGUE s.r.o.  3

Jako koncesovaná cestovní kancelář s uzavřeným zákonným pojištěním pak vaši zakázku ochotně zrealizuje na různých místech České republiky, či v jakékoliv jiné destinaci světa, kde působí prověření místní smluvní partneři společnosti MAXIN Prague s.r.o.

Nechte se inspirovat bohatou fotogalerií i podrobnými komentáři zpracovanými z realizovaných zakázek na www.maxin-prague.cz. Jak se záhy přesvědčíte – žádná realizace společnosti MAXIN Prague není identická s tou předchozí a také pro vás bude vyroben nezapomenutelný originál.

Kontakty:

Svou poptávku ohledně zajištění firemních akcí můžete zaslat na email:sales@maxin-prague.cz nebo společnost MAXIN Prague s.r.o. kontaktovat telefonicky na číslech 277 779 912 - 919.


Na spolupráci s vámi se těší společnost MAXIN Prague s.r.o.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK čeká letos mnoho událostí

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK čeká letos mnoho událostí.

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK má před sebou rok plný událostí. „83. koncertní sezóna bude vyvrcholením první...

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí, která...

Staropramen, to byl, je a bude pražský Smíchov. Pouto s osobitou pražskou čtvrtí, jejíž součástí je už téměř 150 let,...

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky.

Nechte se okouzlit nevšední výstavou Daniela Hanzlíka, jejíž základní myšlenkou je prověřování fyzikálních principů a...

Najdete na iDNES.cz