Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mateřská škola DOMINO vytváří pro děti přirozené dvojjazyčné prostředí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Osobnost dítěte se formuje už odmalička. Je potřeba, aby se mu dostatečně věnovali nejen rodiče, ale i pedagogové ve školce, kde tráví mnoho času. Příznivé podmínky k zajištění maximálního rozvoje osobnosti dětí vytváří dvojjazyčná Mateřská škola DOMINO, ve které se děti nikdy nenudí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mateřská škola DOMINO vytváří pro děti přirozené dvojjazyčné prostředí | foto: Mateřská škola DOMINO

Přestože se svými dětmi stále hrajete hry, které rozvíjejí jejich osobnost, musíte chodit do práce a děti tak tráví spoustu času ve školce, kde by se jejich vývoji měli věnovat zkušení učitelé. Měli by děti naučit, jak se o sebe postarat, a usnadnit tak rodičům práci se svým oblékáním i mazáním pečiva, a rozvíjet jejich myšlení, komunikaci s ostatními dětmi a motorické dovednosti.

Mateřská škola s bohatým programem, ve kterém nechybí ani výuka golfu

Školkou, kde se děti skutečně něco naučí a zažijí v ní každý den něco nového, je Mateřská škola DOMINO, která má pro děti na každý den připraven bohatý program plný výuky a zábavy. Děti se tak ve školce nenudí a těší se do ní nejen na své kamarády, ale i na nové zážitky a poznatky.

Kvalifikovaní pedagogové školky přistupují ke každému dítěti na základě jeho věkových i individuálních zvláštností a snaží se je vést ke zdravému životnímu stylu. Věří, že nezáleží na době zahájení, ale na kvalitě učení a času, který je výuce věnován.

Chvíle plné her jsou tak ve školce harmonicky protknuty časem na cvičení a výukou k rozvíjení paměti, motoriky a společenských vztahů. Každé úterý se děti mohou navíc těšit na taneční kroužek hip hopu, ve středu na výuku golfu a ve čtvrtek na návštěvu libereckých zajímavostí nebo kamarádů v Německu.

Mateřská škola DOMINO vytváří pro děti přirozené dvojjazyčné prostředí
Mateřská škola DOMINO vytváří pro děti přirozené dvojjazyčné prostředí

Děti si přirozenou cestou osvojí německý jazyk

Mateřská škola DOMINO je dvojjazyčná, děti si tak přirozenou formou osvojí i německý jazyk a naučí se v něm komunikovat. V dospělosti nebudou mít psychický blok při komunikaci cizí řečí. Děti se ve školce s německým jazykem seznamují hravou formou, která v dětech vzbuzuje o nová cizí slovíčka zájem a lépe se je tak naučí.

K výuce německého jazyka, která probíhá každý den, školka využívá výukové materiály Hans Hase, které jsou speciálně vypracovány pro předškolní děti. Výuku zajišťuje rodilý mluvčí.

Školka je zařazena do rejstříku škol a školských zařízení MŠMT a pedagogové se řídí Školním vzdělávacím programem MŠMT.

Školka pravidelně pořádá různé akce od batůžkových výletů na poníky či k lesnímu koupališti, až po výukové programy o volně žijících dravcích nebo o životě včel. Po celou zimu děti jezdí na pravidelný lyžařský kurz, který je naučí bezpečně lyžovat a užívat si pohodu a radost z jízdy na lyžích.

Zvyšování dětské obranyschopnosti

Děti v zimních měsících každý týden navštěvují saunu, aby zvýšily svou imunitu. Pokud se totiž sauna správně začlení do denního režimu dětí spolu s pravidelným pitným režimem, správným stravováním a dostatkem odpočinku, budou odolnější proti nachlazení.

Další aktivitou mateřské školky pro zdraví dětí je návštěva solné jeskyně, kde si děti hrají s mořskou solí, která podporuje jejich imunitu. K vybavení patří spousta hraček a promítací plátno s velkým výběrem pohádek.

Mateřská škola DOMINO vytváří pro děti přirozené dvojjazyčné prostředí
Mateřská škola DOMINO vytváří pro děti přirozené dvojjazyčné prostředí
Mateřská škola DOMINO vytváří pro děti přirozené dvojjazyčné prostředí

Projekty plné poznání

Mateřská škola DOMINO se zapojuje do celé řady projektů jako je Strom Domina, kdy se děti seznámily o růstu a péči ovocných stromů, které si samy vysadily na zahradě školky. Ovoce vypěstované vlastní péčí jim bude více chutnat.

Vztah k životnímu prostředí dětem rozvíjí školní recyklační program Recyklohraní formou tematických her, praktických činností, kvízů, menších projektů i přímou účastí na sběru. Za plnění úkolů a sběr získává školka body, které si vymění za různé odměny pro děti.

V rámci projektu Krůček po krůčku se děti, pedagogové i rodiče dozví více informací o naší sousední zemi Německo, odkud pocházejí jejich kamarádi.

V rámci prevence násilí je školka součástí projektu Společně dokážeme cokoliv... aneb pojďme stvořit barevnější svět. Začínající pedagogové z Čech, Německa a Polska pomohli dětem vytvořit velké leporelo, které bylo propojeno s výtvory jiných organizací jako symbol podpory. Děti byly také seznámeni s možnými nástrahami na ulici policistkami z Krajského ředitelství policie Libereckého kraje.

Mateřská škola DOMINO vytváří pro děti přirozené dvojjazyčné prostředí
Mateřská škola DOMINO vytváří pro děti přirozené dvojjazyčné prostředí

Více informací o Mateřské škole DOMINO a jejích aktivitách najdete na www.ms-domino.eu.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vyberte si bydlení, které má opravdový příběh – Rezidence Park Masarykova...
Rezidence Park Masarykova: tak trochu prezidentské bydlení

Ve svých pětačtyřiceti letech jsem zásadních životních rozhodnutí neudělal moc, ale na některá jsem opravdu pyšný. Třeba když jsem si přiznal, že druhý Mick...  celý článek

Severočeská vodárenská společnost
Letní období - maximální tempo na stavbách SVS

Severočeská vodárenská společnost a. s. (dále SVS) je na území Ústeckého a podstatné části Libereckého kraje, kde žije přes 1,1 milionu obyvatel, vlastníkem...  celý článek

Aktuální nabídka prodeje druhé a třetí etapy zahrnuje téměř sto bytových...
Rezidence Park Masarykova: blízko za sportem a do přírody

Mluvíme-li o bydlení v horách nebo bydlení v přírodě, většina z nás si stále ještě představí horskou chalupu, kde jsme za blízkost přírody ochotni obětovat...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.