Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

MATEP: specialista na manometry, vodoměry a regulační techniku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Královéhradecká firma MATEP se zabývá velkoobchodem a dodávkami kompletního sortimentu materiálů v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vana | foto: Matep s.r.o.

Baterie, sanitární keramika, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek. Vše v široké nabídkové paletě od mnoha výrobců. Přejete si designový kousek, který potěší vaši mysl při každém mytí nebo jste vyznavači účelného cenově přijatelného vybavení? Záleží jen na vašich požadavcích a preferencích. Třešničkou na dortu jsou návrhy koupelen podle vašich představ.

U firmy MATEP se sídlem v Hradci Králové - Kuklenách seženete všechno. A nejenom "od vody".

Bohatý sortiment pro instalatérství, topenářství a plynárenství

Trubní rozvody, senzory, stěnové moduly, armatury, fitinky, upevňovací systémy. A k tomu plynové trubky, regulátory, kohouty, hadice a spojky. Ale také Armagas membránové uzávěry, Hutira - plynové regulátory, kohouty kulové plyn, Kombiflex systém, Lpe trubky plynové i expanzomaty, topenářské armatury, ventily, kohouty, systémy, trubní a hutní materiál, rozdělovače, anuloidy.

Firma se specializuje na dodávky kompletního sortimentu v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství. Pravidelně zajišťuje vše potřebné pro realizaci bytových i nebytových zakázek, plynofikace obcí, výstavby a rekonstrukce kotelen, průmyslových hal a dalších objektů. Od A do Z.

Proto kromě rozvodů tu seženete i koncové produkty počínaje sanitární keramikou, dřezy, přes kotle, radiátory, krbová kamna, ohřívače až po odpadní systémy. A také je k dispozici nářadí, kterým nakoupený materiál snadno upevníte, upravíte, utáhnete.

Oběhové čerpadlo Calpeda NCE EI

Výhodou je neuvěřitelná šíře nabízeného zboží v každé kategorii od různých výrobců. Za čtrnáct let existence firmy se portfolio výrobců rozšířilo do nevídaných rozměrů. Výsledkem je možnost si na jednom místě pohodlně vybírat z desítek typů daného sortimentu, což s sebou samozřejmě nese i pestrou cenovou nabídku.

Skutečně si tu vybere každý. Stačí si na svém počítači zadat internetovou adresu www.matep.cz a v jednotlivých kategoriích si prohlédnout nabízené produkty a vybírat. Vzhled, technické parametry, cenu, výrobce - veškeré informace máte pohodlně k dispozici.

Tím výčet výhod ale nekončí. MATEP má významnou část nabízeného zboží skladem. Pokud to vaše nebude, firma garantuje vykrývání objednávek do tří pracovních dní a zajišťuje rozvoz zboží podle přání zákazníka.

MATEP nabízí manometry, vodoměry a další měřící techniku

Vodoměry Sensus anglické provenience, české teploměry Exatherm, Metra, Regulus či slovenské manometry Manomer, Prematlak a další měřící a regulační technika jako jsou švédské ventily a servopohony pro široké spektrum aplikací v oblasti regulace hydraulických systémů budov případně české směšovače.

Pestrá nabídka, přesto tu u veškerého zboží získáte jednu stejnou jistotu. Jedná se o kvalitní prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout. Specialitou jsou tu také čerpadla, která vám firma podle zadaných parametrů dodá přesně pro potřeby vašeho rodinného domu, zahrady či průmyslové objekty na míru.

Podrobné informace o firmě MATEP a jimi nabízeném sortimentu najdete na firemních stránkách www.matep.cz, nebo přímo v sídle společnosti na adrese Pražská 184, Hradec Králové - Kukleny.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz