Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

MATEP: specialista na manometry, vodoměry a regulační techniku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Královéhradecká firma MATEP se zabývá velkoobchodem a dodávkami kompletního sortimentu materiálů v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vana | foto: Matep s.r.o.

Baterie, sanitární keramika, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek. Vše v široké nabídkové paletě od mnoha výrobců. Přejete si designový kousek, který potěší vaši mysl při každém mytí nebo jste vyznavači účelného cenově přijatelného vybavení? Záleží jen na vašich požadavcích a preferencích. Třešničkou na dortu jsou návrhy koupelen podle vašich představ.

U firmy MATEP se sídlem v Hradci Králové - Kuklenách seženete všechno. A nejenom "od vody".

Bohatý sortiment pro instalatérství, topenářství a plynárenství

Trubní rozvody, senzory, stěnové moduly, armatury, fitinky, upevňovací systémy. A k tomu plynové trubky, regulátory, kohouty, hadice a spojky. Ale také Armagas membránové uzávěry, Hutira - plynové regulátory, kohouty kulové plyn, Kombiflex systém, Lpe trubky plynové i expanzomaty, topenářské armatury, ventily, kohouty, systémy, trubní a hutní materiál, rozdělovače, anuloidy.

Firma se specializuje na dodávky kompletního sortimentu v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství. Pravidelně zajišťuje vše potřebné pro realizaci bytových i nebytových zakázek, plynofikace obcí, výstavby a rekonstrukce kotelen, průmyslových hal a dalších objektů. Od A do Z.

Proto kromě rozvodů tu seženete i koncové produkty počínaje sanitární keramikou, dřezy, přes kotle, radiátory, krbová kamna, ohřívače až po odpadní systémy. A také je k dispozici nářadí, kterým nakoupený materiál snadno upevníte, upravíte, utáhnete.

Oběhové čerpadlo Calpeda NCE EI

Výhodou je neuvěřitelná šíře nabízeného zboží v každé kategorii od různých výrobců. Za čtrnáct let existence firmy se portfolio výrobců rozšířilo do nevídaných rozměrů. Výsledkem je možnost si na jednom místě pohodlně vybírat z desítek typů daného sortimentu, což s sebou samozřejmě nese i pestrou cenovou nabídku.

Skutečně si tu vybere každý. Stačí si na svém počítači zadat internetovou adresu www.matep.cz a v jednotlivých kategoriích si prohlédnout nabízené produkty a vybírat. Vzhled, technické parametry, cenu, výrobce - veškeré informace máte pohodlně k dispozici.

Tím výčet výhod ale nekončí. MATEP má významnou část nabízeného zboží skladem. Pokud to vaše nebude, firma garantuje vykrývání objednávek do tří pracovních dní a zajišťuje rozvoz zboží podle přání zákazníka.

MATEP nabízí manometry, vodoměry a další měřící techniku

Vodoměry Sensus anglické provenience, české teploměry Exatherm, Metra, Regulus či slovenské manometry Manomer, Prematlak a další měřící a regulační technika jako jsou švédské ventily a servopohony pro široké spektrum aplikací v oblasti regulace hydraulických systémů budov případně české směšovače.

Pestrá nabídka, přesto tu u veškerého zboží získáte jednu stejnou jistotu. Jedná se o kvalitní prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout. Specialitou jsou tu také čerpadla, která vám firma podle zadaných parametrů dodá přesně pro potřeby vašeho rodinného domu, zahrady či průmyslové objekty na míru.

Podrobné informace o firmě MATEP a jimi nabízeném sortimentu najdete na firemních stránkách www.matep.cz, nebo přímo v sídle společnosti na adrese Pražská 184, Hradec Králové - Kukleny.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Najdete na iDNES.cz