Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Máte rádi velké vozy? ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Toužíte po práci, ve které byste brázdili silnice v pořádném voze? Staňte se řidičem autobusu! ČSAD Střední Čechy a. s. právě hledá spolehlivé řidiče pro oblast Brandýsa nad Labem a Mělníka.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Máte rádi velké vozy? ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusů | foto: ČSAD Střední Čechy , a.s.

ČSAD Střední Čechy je jedním z největších dopravců v rámci systému Pražské integrované dopravy, kde se s ním můžeme pravidelně setkávat na 32 linkách. Dále provozuje 25 meziměstských či příměstských linek, 7 dálkových mezi Prahou a Krkonošemi (Špindlerův Mlýn, Pec Pod Sněžkou, Rokytnice nad Jizerou a Harrachov) a 2 městské linky v Kralupech nad Labem a v Mělníku. Celkem má tedy ČSAD Střední Čechy 66 pravidelných autobusových linek.

Máte rádi velké vozy? ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusů

Zajímavá práce a lákavé benefity

I vy se můžete stát jedním z profesionálních řidičů autobusů ČSAD Střední Čechy a získat zajímavou práci s nadstandardními benefity. Zaměstnavatel od vás požaduje kromě vlastnění řidičského oprávnění skupiny D také slušné vystupování vůči zákazníkům, flexibilitu, bezúhonnost a profesní způsobilost.

Na oplátku nabízí výhodu stálého zaměstnání za adekvátní měsíční plat, který se dle odpracovaných hodin pohybuje od 20 000 do 25 000 Kč, diety ve výši 165 Kč za každý odpracovaný den a náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč. Zaměstnanecký poměr lze uzavřít hlavní i vedlejší, dopravce přijímá do svých řad i aktivní důchodce.

Jako řidič autobusu ČSAD Střední Čechy získáte také zaměstnanecké jízdné pro sebe i svou rodinu, ústroj, pravidelná školení, vitamínové prostředky, očkování proti chřipce, příspěvek na penzijní připojištění, iontové nápoje a úhradu dopravně-psychologického vyšetření dle zákona 411/2005 Sb. Firma vám nabízí také možnost ubytování a v mimořádných případech i bezúročnou půjčku pro získání řidičského oprávnění sk. D.

Máte rádi velké vozy? ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusů

Spolupráce se školami vede k výchově nových kvalifikovaných řidičů autobusů

Společnost ČSAD Střední Čechy spolupracuje se Střední a Vyšší odbornou školou v Roudnici nad Labem, kde je vyučován dopravní obor. Někteří její zaměstnanci na tyto školy chodí přednášet a studenti pak k dopravci docházejí na praxi, kde se seznamují s technickými záležitostmi a provádějí přepravní průzkumy. ČSAD Střední Čechy se může pochlubit mistry volantu, kteří jsou zaměstnanci firmy od jejího začátku v roce 1999, a poměrně mnoho dalších řidičů jezdí ve službách ČSAD již více než 10 let.

Máte rádi velké vozy? ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusů

Soutěž o nejlepšího řidiče zvyšuje úroveň služeb

Dopravce dbá také na motivaci svých řidičů ke vstřícnému chování a dodržování předpisů. „Probíhá již desátý ročník soutěže o nejlepšího řidiče, vždy v únoru je oceněna desítka nejlepších za předchozí rok, kteří dostávají také finanční prémie,“ říká Štěpán Ševčík, ředitel společnosti. Toto hodnocení má zřejmě svůj podíl i na vyšším umístění v rámci pravidelného hodnocení Standardů kvality služeb vyhlašovaných ROPIDem.

Spolupráce s městy a obcemi

Pro včasné a kvalitní informování cestujících provozuje ČSAD Střední Čechy tři informační kanceláře, a to ve Staré Boleslavi, v Kralupech a v Mělníku. Tato centra slouží i pro potřeby Pražské integrované dopravy. Dopravce je také aktivní v profesních sdruženích, je členem ČESMAD Bohemia a ADSSS, Středočeské asociace dopravců. Pořádá i pravidelné setkání se zástupci obcí, kde se diskutuje o poskytovaných službách, aby se mohly nadále zkvalitňovat.

Máte rádi velké vozy? ČSAD Střední Čechy hledá řidiče autobusů

ČSAD Střední Čechy je také partnerem řady obcí a měst v rámci projektů spolufinancovaných Evropskou unií. S obcemi spolupracuje i při projektování a budování dopravní infrastruktury. Dopravce nabízí také pronájem reklamních ploch na svých autobusech a poskytuje poradenskou činnost při zajištění investorských akcí.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici řidiče autobusů získáte u pana Trochty na telefonním čísle 326 911 522, u pana Jakoubka na čísle 315 671 659 nebo na adrese ČSAD Střední Čechy, a. s. Více o dopravci najdete na www.csad-sc.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Kde Siemens vyvíjí řídicí systémy pro celý svět? V Plzni!

Kde Siemens vyvíjí řídicí systémy pro celý svět? V Plzni!

Český Siemens rozšiřuje aktivity plzeňského vývojového centra.

Pět rad, jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Zdraví a úspěch – co více si přát? Cesta k nim ale může být jednodušší, než si myslíte. Držte se pěti rad a uvidíte, že...

Střepy přináší štěstí! Z vytříděných do kontejneru se raduje i příroda

Střepy přináší štěstí! Z vytříděných do kontejneru se raduje i příroda!

Sklenice od majonéz, kečupů, marinád, lahve od vína, nepotřebné nebo rozbité zavařovačky… V každé domácnosti se jich...

Najdete na iDNES.cz