Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Máte potíže s erekcí? Užijte si maximální milování nejen o Vánocích

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Potíže s erekcí má v České republice každý druhý muž mezi čtyřiceti a sedmdesáti lety. Statistiky jsou v tomto směru nemilosrdné. Potíže s erekcí pak představují jeden z nejčastěji se vyskytujících zdravotních problémů, který však ovlivňuje také kvalitu partnerských vztahů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Máte potíže s erekcí? Užijte si maximální milování nejen o Vánocích | foto: Simply You Pharmaceuticals a.s.

Pánové, kteří mají potíže s erekcí, by rozhodně neměli považovat sexuální aktivitu za nějakou olympijskou disciplínu. Intimní život by měl člověka obohacovat a nikoliv stresovat. Sexualitu je nutno brát jako rekreaci a pokud možno s humorem.

Zvláště pak o Vánocích. I z milování se dá udělat krásný svátek, navzdory tomu, že se partneři znají dlouhá léta a mohou mít pocit, že je v ložnici nemůže nic překvapit. Nestyďte se a řešte své potíže s erekcí včas!

Jak vylepšit milování

K tomu, aby to v posteli opravdu klapalo, je ale kvalitní erekce důležitá. Co tedy dělat, když se pánům opakovaně stávají během intimních chvilek s partnerkou různé nepříjemné nehody a potíže s erekcí jsou stále častější? Máte slabou erekci, nebo v horším případě nemáte vůbec žádnou?

Jako první řešení se nabízí osvěžení sexuálního života. Nebojte se svému partnerovi svěřit, co vás vzrušuje a jaké sexuální praktiky by se vám líbily. Není snad nic smutnějšího, než když si lidé, kteří sdílí desítky let společnou ložnici, nic ze svých sexuálních představ neprozradí.

Výsledek může vypadat například takto: zatímco manželka by ve skutečnosti preferovala ostřejší sex, její manžel jí celé roky šeptá do ucha sladké něžnosti, protože je přesvědčený, že to tak chce. Ona však tajně sní o muži, který se jí beze slova zmocní, bude živočišný, v posteli se neptá, ale oznamuje.

Možná by si to tak přáli oba, jenomže si to nikdy neřekli. Efekt takového jednání je jasný: nuda a sexuální stereotyp bez vášně, protože každý z partnerů míří v posteli do jiného terče. Intimní komunikace je proto velice důležitá, její síla pramení i z jisté exkluzivity a otevřenosti, která přeje kvalitnímu sexu mnohem více než zbytečný stud nebo obava se partnera zeptat, co se mu během milostných hrátek doopravdy líbí.

Jak vylepšit milování?

Potíže s erekcí. Pomůže ArginMax® FORTE

Druhou možností, jak u pánů zlepšit erekci, je doplněk stravy ArginMax® FORTE. Na trhu existuje celá řada přípravků, které slibují řešení na potíže s erekcí. Účinný prostředek ale vyžaduje přísná kriteria zdravotního posouzení a klinických testů. Tyto požadavky ArginMax® FORTE splňuje.

Preparát prošel náročným klinickým testováním v USA. V českých lékárnách je volně prodejný a nyní je dostání ve speciální edici s dárkovým balením. Toho, kdo si během svátků ArginMax® FORTE koupí, nečekají jen příjemné milostné chvilky, při kterých se vám potíže s erekcí vyhnou, ale také zvláštní dárek.

Ocení jej především ženy, jejichž partner chrápe. Po krásném sexu se tak konečně i krásně vyspí. V krabičce ArginMax® FORTE totiž najdou speciální dárek v podobě ústního spreje Pssst!®, který napomáhá odstraňovat chrápání.

Přípravek obsahuje rostlinné extrakty, které působí na měkké části horních cest dýchacích stahujícím a zpevňujícím účinkem, tlumí tak jejich vibrace při vdechování a omezují chrápání. Zatímco ústní sprej Pssst!® vám dopomůže ke klidnému a nerušenému spánku po bouřlivém milování, ArginMax® FORTE vám ukáže, že v posteli to stojí doopravdy zato. Odstraňte své potíže s erekcí.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Knižní tip: Rodina, třetí kniha úspěšné fantasy série Osm světů

Osm světů

RODINA je třetí kniha úspěšné fantasy série OSM SVĚTŮ, ve které jedna z nejmladších českých spisovatelek Marcela...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Zastanou práci rtěnky, tvářenky i očních stínů. Multifunkční přípravky se vyplat...

Arome.cz Multifunkční produkty mají hned několik výhod. Nestane se vám, že budete v duhovém rozjasňovači a oranžové rtěnce vypada...

Najdete na iDNES.cz