Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Máte nadané dítě? Školka U Letiště spolupracuje s dětskou Mensou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Mateřská škola - U Letiště je akreditované zařízení zapsané ve školském rejstříku. Hlavním zaměřením je rozvoj rozumových schopností, talentu a nadání u všech dětí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Máte nadané dítě? Školka u letiště spolupracuje s dětskou Mensou! | foto: Mateřská škola- U Letiště s.r.o.

Školní vzdělávací program je sestaven na základě metodiky Step by step (Začít spolu). Děti spolupracují v malých skupinkách, každý týden plní různorodé úkoly. Individuální přístup k dětem není ve školce U Letiště jen prázdným pojmem, ale každodenní realitou. 

Protože jsou předškolní děti „nasákavé jako houby“, školka se zaměřuje na rozvoj rozumových schopností a pomáhá podpořit přirozený dětský potenciál. Nejnovější vědecké výzkumy dokazují, že dětský mozek do sedmi let věku založí 75 % všech neuronových propojení. Děti jsou v předškolním věku přirozeně zvídavé a jejich schopnost rychle se učit je základním kamenem pro celoživotní vzdělávání. Proto se školka U Letiště rozhodla spolupracovat s dětskou Mensou

Díky metodě „Mensa NTC vzdělávání pro předškolní děti“ využívá souboru speciálně sestavených cvičení, které vedou ke zvýšení intelektových schopností všech dětí. Za pomoci her a cvičení se prohlubují paměťové a pohybové schopnosti, posiluje se celkový intelekt dítěte. Nejedná se o zvyšování inteligence, ale o rozvíjení využitelné kapacity mozku dětí. Metoda NTC vzdělávání pozitivně působí také v prevenci dyslexie a při zmírňování poruch učení. 

Máte nadané dítě? Školka u letiště spolupracuje s dětskou Mensou!

Investice do kvalitního předškolního vzdělávání Vašich dětí se tedy určitě vyplatí, neboť se jedná o investici na celý život. Za peníze vložené do školného byste měli žádat víc, než jen celodenní hlídání od hodných tet v hlídárnách, miniškoličkách atd.

Školka U Letiště nabízí různorodou škálu dalších aktivit. Každoročně se pořádají diagnostické dny ve spolupráci s pražským Centrem nadání a také přednášky pro rodiče s tématikou rozvoje intelektu dětí. Děti se účastní kurzů plavání, lyžařského kurzu a starší děti jezdí pravidelně za poznáním do Střevlika, navštěvují divadla, oblastní galerii, muzeum, knihovnu, výstavy atp. Ve školce najdete interaktivní tabuli, na které děti pracují i malují a zároveň procvičují správný úchop tužky. V průběhu celé školní docházky na děti dohlíží spolupracující logopedka a paní učitelky s dětmi pravidelně provádí logopedická cvičení. Každou středu po svačině probíhá kroužek Malý vědec, který si vysloužil pracovní název Hokusy-Pokusy. Dětské nadšení pro objevování fyzikálních jevů a práci s mikroskopem nebere konce. 

Máte nadané dítě? Školka u letiště spolupracuje s dětskou Mensou!

Angličtinu ve školce vyučuje lektor Bc. Bronislav Havlíček a děti se na něj vždy upřímně těší. K výuce nově poslouží materiály „Wow“ od Wattsenglish. O prázdninách mohou rodiče využít nabídky letních příměstských táborů s celodenní angličtinou pro děti od 5-9 let.

Máte nadané dítě? Školka u letiště spolupracuje s dětskou Mensou!

Máte nadané dítě? Školka u letiště spolupracuje s dětskou Mensou!

Ve školce U Letiště děti nejsou přetěžované zbytečným množstvím kroužků v odpoledních hodinách. V tomto čase bývají již unavené. V průběhu dne mají děti dostatečný prostor na hraní, práci i odpočinek. Na velké zahradě v areálu firmy MSV SYSTEMS CZ, kde školka sídlí, se zase rády vydovádí. 

Do školky chodí děti na plnou školní docházku proto, aby zůstala zachována kontinuita vzdělávání. Maximální je počet 22 dětí ve třídě na dvě paní učitelky. Počáteční adaptační program je samozřejmostí. Rodiče jsou ve školce vítanými hosty nejen v době, kdy se dítě adaptuje na docházku. Samozřejmostí je zohlednění speciálních stravovacích nároků dětí s potravinovými alergiemi. Více o školce U Letiště prozradí webové stránky www.skolkahrou.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Rezidence Park Masarykova: exkluzivní bydlení v srdci Liberce

Projekt Rezidence Park Masarykova dokáže uspokojit i nejnáročnější požadavky na...

Mluvíme-li o bydlení v horách nebo bydlení v přírodě, většina z nás si stále ještě představí horskou chalupu, kde jsme...

U nás nezáleží na vzdálenosti od ústředny – internet od CERBEROSu

Bezpečný internet bez starostí

Neomezená data, wifi-router s doživotní zárukou a k tomu televize nebo zabezpečení PC i mobilu. To vše naleznete v...

Jak se mi daří? Děkuji, dobře. Bydlím v Parku Masarykova

Aktuální nabídka prodeje druhé a třetí etapy zahrnuje téměř sto bytových...

Je to takový můj soukromý rituál. Vyjíždím autem z garáží a snad už po tisící si v duchu řeknu, jak jsem tu rád. Říkám...

Najdete na iDNES.cz