Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Mandura Trim: magické kapsle, s nimiž lze skutečně zdravě hubnout

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Webové stránky Mandura4u.cz jsou rájem pro každého, komu není lhostejné vlastní zdraví, kdo chce být fit a zdravě hubnout.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mandura Trim – magické slovo, s nimiž lze skutečně zdravě hubnout | foto: Mandura4u.cz

Léto sice končí a pro řadu z nás plavky už nejsou motivací. Ale přesto: máte za sebou spousty osvědčených diet, které končily hladověním a následným vyrabováním ledničky? Či jste do úmoru počítali kalorie a přesto s výsledkem nejste spokojeni? Pak vězte: blýská se na lepší časy. Čím? Přípravkem Mandura Trim, který vám umožní zdravě hubnout.

Převratný výzkum ukázal, že Mandura je řešením, jak zdravě hubnout

Mandura Trim – kapsle

Efektivní věci mají většinou v pozadí nenápadnost. Stejně je to i u přípravku Mandura Trim. Vědci totiž zjistili přímou závislost leptinu a zásob tuku v organismu. Zjednodušeně, pokud je v organismu nadbytek leptinu, objevuje se nadváha. A leptin snižují přírodní polysacharidy a mastné kyseliny. A ty jsou obsaženy v Mandura Trim.

Američtí vědci na základě rozsáhlého výzkumu, při kterém testovali přípravek Mandura Trim, zjistili, že skupina žen, které přípravek užívaly po dobu osmi týdnů, výrazně redukovala svoji hmotnost.

V průměru každá z žen za dva měsíce užívání přípravku zaznamenala úbytek 9,5 až 10 kilogramů tělesného tuku. To znamenalo úbytek 7,5 až 10 cm v pase, 5,5 -až 8,5 cm přes boky a 2,5 až 3 cm každé stehno. Zároveň se v průměru snížila hladina zmíněného leptinu o 42 %. Takhle zdravě hubnout už stojí zato.

Mandura - ovoce

Každý ví, že i mírné snížení kalorií, zvýšená tělesná aktivita a rozumnější přísun potravy, jsou klíčové komponenty ke snížení tělesné hmotnosti. Abyste byli opravdu úspěšní jak při hubnutí, tak při udržení snížené hmotnosti, je nezbytné kontrolovat hladinu leptinu ve vašem těle. Při užívání Mandura Trim se hladina leptinu sníží a umožní, aby váš mozek zachytil zprávu "spalovat tuky" přímo od vašich tukových buněk a tím usnadní vaši cestu ke snížení hmotnosti více, než jste si kdy představovali.

A když už revoluce, tak pořádná

Mandura Trim – láhev

Většina lidí chce nejenom zhubnout, ale udělat i něco dál  pro svoje zdraví. Pokud chcete zdravě hubnout i vy, jste tu na správné adrese. Na webu www.mandura4u.cz si můžete k Mandura Trim kapslím objednat nápoj Mandura Beverage, který pročišťuje a vyživuje organismus. Využívá jedinečných vlastností královského ovoce Açai berry, durian, mangostan a borůvky.

Jde o zcela přírodní produkt s ideální rovnováhou živin bez konzervantů. Mandura umožní přísun přírodní energie, napomáhá udržet hladinou serotoninu a melatoninu, podporuje chrupavky a funkci kloubů, pomáhá udržovat zdravý zažívací systém a je výborným zdrojem bílkovin, minerálních látek a poskytuje zdravé tuky omega.

Chcete zdravě hubnout i vy? Zkuste produkty Mandura i poradnu

Jste-li pořád ještě na pochybách, udělejte si vlastní úsudek a přesvědčte se. Na internetových stránkách www.mandura4u.cz máte možnost podrobně se seznámit se všemi produkty a objednat si je. Nic neriskujete.

Pokud nebudete naprosto spokojeni s produktem, můžete vrátit vaši první zásilku Mandury během 30 dnů od vaší první objednávky a dostanete zpět veškeré peníze. Navíc tu máte možnost při úpravě váhy i tréninku navštívit záložku poradna a získat svůj vlastní tréninkový plán i jídelníček zdarma.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Sehnat správného řemeslníka může být jako sázka do loterie. Někdy to zkrátka nevyjde a výsledný projekt vypadá hůr, než...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Další z rubriky

Propolis: přírodní obranný štít, který jsme dostali darem od včel

Propolis – přírodní obranný štít, který jsme dostali darem od včel

Dluž, smoluňka, včelí tmel – i to jsou názvy používané pro propolis. Jedinečný včelí produkt proti vnějším agresorům,...

Nemůžete odtrhnout děti od počítače? Pošlete je za youtubery na 4CAMPS

Nemůžete odtrhnout děti od počítače? Pošlete je za youtubery na 4CAMPS

Nechte své děti zažít opravdové dobrodružství! Tábory 4CAMPS spojují to nejlepší z obou světů – toho našeho skutečného,...

Léčebné lázně Bohdaneč: prosluli jsme léčbou pohybového ústrojí

Léčebné lázně Bohdaneč: prosluli jsme léčbou pohybového ústrojí

Lázně Bohdaneč v léčbě pohybového ústrojí dosahují vynikajících výsledků. Mimořádnou pověst si vybudovaly například u...

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Arome.cz Červené rty sluší výrazným brunetám i křehkým blondýnkám. A z módy nevycházejí už pěknou řádku let. Že je na vás křiklav...

Najdete na iDNES.cz