Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Mandura Trim: magické kapsle, s nimiž lze skutečně zdravě hubnout

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Webové stránky Mandura4u.cz jsou rájem pro každého, komu není lhostejné vlastní zdraví, kdo chce být fit a zdravě hubnout.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mandura Trim – magické slovo, s nimiž lze skutečně zdravě hubnout | foto: Mandura4u.cz

Léto sice končí a pro řadu z nás plavky už nejsou motivací. Ale přesto: máte za sebou spousty osvědčených diet, které končily hladověním a následným vyrabováním ledničky? Či jste do úmoru počítali kalorie a přesto s výsledkem nejste spokojeni? Pak vězte: blýská se na lepší časy. Čím? Přípravkem Mandura Trim, který vám umožní zdravě hubnout.

Převratný výzkum ukázal, že Mandura je řešením, jak zdravě hubnout

Mandura Trim – kapsle

Efektivní věci mají většinou v pozadí nenápadnost. Stejně je to i u přípravku Mandura Trim. Vědci totiž zjistili přímou závislost leptinu a zásob tuku v organismu. Zjednodušeně, pokud je v organismu nadbytek leptinu, objevuje se nadváha. A leptin snižují přírodní polysacharidy a mastné kyseliny. A ty jsou obsaženy v Mandura Trim.

Američtí vědci na základě rozsáhlého výzkumu, při kterém testovali přípravek Mandura Trim, zjistili, že skupina žen, které přípravek užívaly po dobu osmi týdnů, výrazně redukovala svoji hmotnost.

V průměru každá z žen za dva měsíce užívání přípravku zaznamenala úbytek 9,5 až 10 kilogramů tělesného tuku. To znamenalo úbytek 7,5 až 10 cm v pase, 5,5 -až 8,5 cm přes boky a 2,5 až 3 cm každé stehno. Zároveň se v průměru snížila hladina zmíněného leptinu o 42 %. Takhle zdravě hubnout už stojí zato.

Mandura - ovoce

Každý ví, že i mírné snížení kalorií, zvýšená tělesná aktivita a rozumnější přísun potravy, jsou klíčové komponenty ke snížení tělesné hmotnosti. Abyste byli opravdu úspěšní jak při hubnutí, tak při udržení snížené hmotnosti, je nezbytné kontrolovat hladinu leptinu ve vašem těle. Při užívání Mandura Trim se hladina leptinu sníží a umožní, aby váš mozek zachytil zprávu "spalovat tuky" přímo od vašich tukových buněk a tím usnadní vaši cestu ke snížení hmotnosti více, než jste si kdy představovali.

A když už revoluce, tak pořádná

Mandura Trim – láhev

Většina lidí chce nejenom zhubnout, ale udělat i něco dál  pro svoje zdraví. Pokud chcete zdravě hubnout i vy, jste tu na správné adrese. Na webu www.mandura4u.cz si můžete k Mandura Trim kapslím objednat nápoj Mandura Beverage, který pročišťuje a vyživuje organismus. Využívá jedinečných vlastností královského ovoce Açai berry, durian, mangostan a borůvky.

Jde o zcela přírodní produkt s ideální rovnováhou živin bez konzervantů. Mandura umožní přísun přírodní energie, napomáhá udržet hladinou serotoninu a melatoninu, podporuje chrupavky a funkci kloubů, pomáhá udržovat zdravý zažívací systém a je výborným zdrojem bílkovin, minerálních látek a poskytuje zdravé tuky omega.

Chcete zdravě hubnout i vy? Zkuste produkty Mandura i poradnu

Jste-li pořád ještě na pochybách, udělejte si vlastní úsudek a přesvědčte se. Na internetových stránkách www.mandura4u.cz máte možnost podrobně se seznámit se všemi produkty a objednat si je. Nic neriskujete.

Pokud nebudete naprosto spokojeni s produktem, můžete vrátit vaši první zásilku Mandury během 30 dnů od vaší první objednávky a dostanete zpět veškeré peníze. Navíc tu máte možnost při úpravě váhy i tréninku navštívit záložku poradna a získat svůj vlastní tréninkový plán i jídelníček zdarma.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Další z rubriky

Galerie Harfa slaví narozeniny a dárky dostanete vy – tři dny slev

Galerie Harfa slaví narozeniny a dárky dostanete vy – tři dny slev.

Čas neuvěřitelně letí, Galerie Harfa letos slaví už 7. narozeniny! Ve dnech 10. – 12. listopadu 2017 se tak můžete...

Když příroda pomáhá aneb jak na záněty močových cest

Když příroda pomáhá aneb jak na záněty močových cest.

Podzim nás začal těšit v celé své kráse. Příroda se mění v barevný kaleidoskop, dny se krátí, chladná a mlhavá rána...

Vydatná večeře bez výčitek se sýrem Krolewski Light

Vydatná večeře bez výčitek se sýrem Krolewski Light.

Večer přijdete z práce a máte neskutečný hlad. Každovečerní rituál vyjídání ledničky můžete odteď nahradit jednoduchým...

Najdete na iDNES.cz