Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Manažerské vzdělávání - záruka úspěchu a prosperity

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Manažerské vzdělávání neustále získává na významu a důležitosti. Ne vždy je však zaručena kvalita. Kritériem kvality jsou získané znalosti a dovednosti odpovídající poptávce na trhu práce, které vám zajistí Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze | foto: ČVUT

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze patří mezi přední instituce poskytující manažerské vzdělávání od roku 1991. Ve spolupráci se zahraničními univerzitami poskytuje prestižní studium MBA, celou řadu programů pro manažerské vzdělávání a v současné době nabídku rozšířil o bakalářské a magisterské programy se zaměřením na ekonomii a management.

Široká nabídka Masarykova ústavu ČVUT v Praze

Program Executive MBA je akreditován jako univerzitní studium britskou Sheffield Hallam University, jež také uděluje absolventům britský vysokoškolský titul Master of Business Administration. Program MBA studia je zaměřen na zdokonalení manažerských schopností.

Prvořadým cílem je rozvíjet dosavadní zkušenosti a dovednosti manažerů, které jsou podstatné pro efektivní výkon řízení, a to i v jiném než mateřském jazyce. V České republice je dnes více než 500 vedoucích pracovníků s titulem MBA z Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT v Praze.

management
Široká škála programů pro manažerské vzdělávání. Ilustrační foto

Novinkou je program Specifický trénink pro kouče (CST) vhodný pro všechny zájemce o koučink. Program vychází z hlavního dokumentu ICF (International Coach Federation) nazvaného "ICF Professional Core Competencies" a klade si za cíl seznámit studenty s hlavními aspekty kvalitního moderního koučování jak v podnikatelské, tak i osobní sféře.

Od září 2009 otevřel MÚVS ve spolupráci s novozélandským SIT (Southern Institute of Technology) kurzy distančního vzdělávání. Jedná se především o akreditované univerzitní programy v managementu a vzdělávání dospělých, možné je ale touto formou studovat i světové jazyky (angličtina, čínština) nebo informační technologie.

V rámci Specializovaných kurzů MÚVS připravuje tzv. kurzy "na míru" pro vyšší a střední management firem. 

MBA 

Studijní programy se zaměřením na manažerské vzdělávání

Z magisterských programů se zájemcům nabízí společný projekt Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT v Praze a VŠE v Praze - studijní program Podnikání a komerční inženýrství v průmyslu. Cílem studia je poskytnout posluchačům možnost získat vzdělání zaměřené na podnikání a management v podmínkách průmyslových firem. Absolventi studia by měli nalézt uplatnění zejména na pozici vyšších manažerů v tuzemském i v mezinárodním, zejména evropském prostředí.

Dvouletý magisterský program Řízení rozvojových projektů zahrnuje dva obory: Řízení regionálních projektů a Projektové řízení inovací v podniku. Cílem studia je připravit studenty pro oblast plánování a řízení projektů na úrovni podniků či regionů.

Budoucí manažeři jsou vzděláváni ve formulování, řízení, monitorování a vyhodnocování těchto projektů, ale i v souvisejících činnostech správního a organizačního charakteru. Důraz je kladen na systémové chápání a řešení jednotlivých úkolů, komunikační a prezentační dovednosti a schopnosti týmového vedení.

Pro bližší informace o dalších studijních programech manažerského vzdělávání a kurzech navštivte webové stránky Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT v Praze www.muvs.cvut.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.