Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Manažerské vzdělávání zajistí Masarykův ústav ČVUT v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Neustálé zdokonalování znalostí, dovedností a schopností není v dnešních konkurenčních podmínkách jen potřebou, ale přímo nutností. Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze nabízí rozličné studijní programy pro celoživotní i manažerské vzdělávání.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: ahr

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze ve spolupráci s českými a zahraničními univerzitami zaměřuje svou vzdělávací činnost na studijní programy nejen v rámci celoživotního vzdělávání. V současné době také otevírá nové bakalářské studijní programy určené pro absolventy středních škol a rozšiřuje nabídku programů magisterských.

Hlavními oblastmi působení jsou manažerské vzdělávání, inženýrská pedagogika a jazyková příprava. Nově akreditované studijní programy odpovídají současným vzdělávacím trendům a poptávce na trhu práce.

nové obory

Studijní bakalářský program Ekonomika a management vznikl jako společný projekt MÚVS ČVUT a fakulty strojní ČVUT v Praze. Je řádným tříletým bakalářským programem manažerského vzdělávání. Připravuje studenty pro manažerské pozice v průmyslu a službách.

Zahrnuje dva studijní obory: Personální management v průmyslových podnicích a Řízení a ekonomika průmyslového podniku. Cílem studia je poskytnout studentům základní znalosti a dovednosti pro praktickou činnost v řízení podniků, podložené odpovídající úrovní teoretického zdůvodnění a vysvětlení.

Studijní program je vytvořen tak, aby vyváženou formou kombinoval a propojoval technicky orientované znalosti a dovednosti se znalostmi a dovednostmi ekonomického chování při řízení v podnikových řídících strukturách, jak je vyžadováno pro kvalitní manažerskou činnost.

Absolventi naleznou uplatnění na pozici středních manažerů v tuzemském a mezinárodním prostředí a při řízení menších technických, provozních, obchodních či marketingových útvarů.

logo čtuv

Studijní programy nejen v rámci celoživotního vzdělávání

Státní navazující magisterský studijní program Řízení rozvojových projektů zahrnuje dva obory: Řízení regionálních projektů a Projektové řízení inovací v podniku. Klade si za úkol připravit studenty pro oblast plánování a řízení projektů na úrovni podniků či regionů. Budoucí manažeři jsou vzděláváni ve formulování, řízení, monitorování a vyhodnocování těchto projektů, ale i v souvisejících činnostech správního a organizačního charakteru.

Důraz je kladen na systémové chápání a řešení jednotlivých úkolů, komunikační a prezentační dovednosti a schopnosti týmového vedení. Kromě odborných předmětů je do studijního plánu zařazena také výuka anglického jazyka.

Oba obory studijního programu manažerského vzdělávání jsou koncipovány tak, aby absolvent mohl po jejich ukončení vykonávat odborné činnosti v oblasti řízení projektů jak v regionální správě a v dalších institucích, které v rámci veřejné, resp. státní správy tuto problematiku zajišťují, tak i v soukromém sektoru a to především v oblasti řízení inovací a řízení projektů v průmyslových podnicích.

Bližší informace o studijních programech pro celoživotní i manažerské vzdělávání na MÚVS ČVUT v Praze naleznete na stránkách www.muvs.cvut.cz.

Autor:

Nejčtenější

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Další z rubriky

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Jak Hana Vagnerová studovala v USA

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová se právě vrátila z jazykového pobytu v USA, kde pilovala angličtinu. Jak pobyt v USA hodnotí?...

Najdete na iDNES.cz