Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Manažerské vzdělávání zajistí Masarykův ústav ČVUT v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Neustálé zdokonalování znalostí, dovedností a schopností není v dnešních konkurenčních podmínkách jen potřebou, ale přímo nutností. Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze nabízí rozličné studijní programy pro celoživotní i manažerské vzdělávání.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

(ilustrační snímek)

(ilustrační snímek) | foto: ahr

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze ve spolupráci s českými a zahraničními univerzitami zaměřuje svou vzdělávací činnost na studijní programy nejen v rámci celoživotního vzdělávání. V současné době také otevírá nové bakalářské studijní programy určené pro absolventy středních škol a rozšiřuje nabídku programů magisterských.

Hlavními oblastmi působení jsou manažerské vzdělávání, inženýrská pedagogika a jazyková příprava. Nově akreditované studijní programy odpovídají současným vzdělávacím trendům a poptávce na trhu práce.

nové obory

Studijní bakalářský program Ekonomika a management vznikl jako společný projekt MÚVS ČVUT a fakulty strojní ČVUT v Praze. Je řádným tříletým bakalářským programem manažerského vzdělávání. Připravuje studenty pro manažerské pozice v průmyslu a službách.

Zahrnuje dva studijní obory: Personální management v průmyslových podnicích a Řízení a ekonomika průmyslového podniku. Cílem studia je poskytnout studentům základní znalosti a dovednosti pro praktickou činnost v řízení podniků, podložené odpovídající úrovní teoretického zdůvodnění a vysvětlení.

Studijní program je vytvořen tak, aby vyváženou formou kombinoval a propojoval technicky orientované znalosti a dovednosti se znalostmi a dovednostmi ekonomického chování při řízení v podnikových řídících strukturách, jak je vyžadováno pro kvalitní manažerskou činnost.

Absolventi naleznou uplatnění na pozici středních manažerů v tuzemském a mezinárodním prostředí a při řízení menších technických, provozních, obchodních či marketingových útvarů.

logo čtuv

Studijní programy nejen v rámci celoživotního vzdělávání

Státní navazující magisterský studijní program Řízení rozvojových projektů zahrnuje dva obory: Řízení regionálních projektů a Projektové řízení inovací v podniku. Klade si za úkol připravit studenty pro oblast plánování a řízení projektů na úrovni podniků či regionů. Budoucí manažeři jsou vzděláváni ve formulování, řízení, monitorování a vyhodnocování těchto projektů, ale i v souvisejících činnostech správního a organizačního charakteru.

Důraz je kladen na systémové chápání a řešení jednotlivých úkolů, komunikační a prezentační dovednosti a schopnosti týmového vedení. Kromě odborných předmětů je do studijního plánu zařazena také výuka anglického jazyka.

Oba obory studijního programu manažerského vzdělávání jsou koncipovány tak, aby absolvent mohl po jejich ukončení vykonávat odborné činnosti v oblasti řízení projektů jak v regionální správě a v dalších institucích, které v rámci veřejné, resp. státní správy tuto problematiku zajišťují, tak i v soukromém sektoru a to především v oblasti řízení inovací a řízení projektů v průmyslových podnicích.

Bližší informace o studijních programech pro celoživotní i manažerské vzdělávání na MÚVS ČVUT v Praze naleznete na stránkách www.muvs.cvut.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz