Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Maminky, léto přichází. Čepice s UV filtrem ochrání vaše děti před sluncem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Sterntaler® nabízí pro letní sezónu dětské čepičky, kloboučky a oblečení ze speciálních materiálů s UV filtry, které slouží jako účinná ochrana proti slunci, proti jeho škodlivému UV záření a ochrání tak velmi citlivou dětskou pokožku před nebezpečným slunečním zářením.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem Sterntaler®;, to je zaručená ochrana vašich dětí pro nadcházející letní období. | foto: Jan Krejsa

Ochrana proti slunci

Na ochranu dětí proti slunci vyrábí firma Sterntaler® nejen čepice s UV filtrem, ale i veškeré letní oblečení včetně kloboučků. Firma Sterntaler® začala jako jedna z prvních firem používat při výrobě dětského oblečení materiál s UV filtrem.

UV materiál slouží jako ochrana dětí proti slunci a s tím spojeným slunečním zářením a zároveň i model proti jeho vyblednutí. Čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem Sterntaler® dostanete v mnoha módních barvách.

Z množství modelů si maminky vyberou ten pravý, který bude jejich děťátku nejlépe slušet a zároveň ho ochrání proti slunci.

Čepice s UV filtrem Sterntaler® pro Vaše děti

Čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem Sterntaler®, to je zaručená ochrana vašich dětí pro nadcházející letní období. Velice oblíbené a praktické jsou letní čepičky a kloboučky s plachetkou, která spolehlivě ochrání tolik citlivý dětský zátylek před spálením od sluníčka.

U čepic a kloboučků jsou v nabídce také modely stahovací, oboustranné modely nebo modely s možností dvou způsobů nošení. Firma Sterntaler® je zaměřena svou nabídkou na děti – od novorozenců až po teenagery. Čepičky a kloboučky jsou vyráběny ve velikostech 35 – 57 centimetrů (obvod hlavy).

Čepice s UV filtrem – ochrana proti slunci

Materiály, ze kterých jsou čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem Sterntaler® vyráběny, prošly nejnáročnější certifikací Austrálie a Nového Zélandu proti UV záření a nesou označení UPF 50+ (AS/NZS 4399:1996), které značí, že dokáží spolehlivě odstínit až 98% škodlivého ultrafialového slunečního záření, ale zároveň také zamezuje vyblednutí barev daného produktu.

Tato ochrana proti slunečnímu UV záření funguje na podobném principu, jako tomu je u ochranných protislunečních krémů s UV faktory nebo u ochranných filtrů u slunečních brýlí.

Čepice s UV filtrem Sterntaler® - nejlepší ochrana proti slunci

Tisíce dětí a jejich maminek si již mohly ověřit zaručenou kvalitu značky Sterntaler®, který je jedním z největších firem vyrábějících dětské oblečení a textilní hračky. Německá firma Sterntaler® obléká děti ve světě již více než 40 let. Do ČR a SR ji od roku 1997 exkluzivně dováží firma Jan Krejsa, Praha

Pro firmu Sterntaler®, je bezpečnost a pohodlí dětí vždy na prvním místě. Kvalitní a bezpečné materiály, vysoká kvalita zpracování a perfektně padnoucí modely jsou samozřejmostí. Navíc jsou textilní hračky a dětské oblečení opatřeny spoustou praktických detailů.

Dětské oblečení a textilní hračky firmy Sterntaler® jsou velice populární a oblíbené pro svojí rozsáhlou nabídku, atraktivitu modelů, tak i pro obrovskou fantazii mnoha motivů a barev a pro dětmi tolik oblíbené dětské motivy.

 Čepice s UV filtrem Sterntaler® pro Vaše nejmenší

Čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem = ochrana proti slunci

Čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem najdete v mnoha obchodech s dětským zbožím v celé české republice i na Slovensku.

V případě, že vás značka Sterntaler® zaujala, další informace o jejích výrobcích i seznam vybraných prodejců najdete na www.sterntaler.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Najdete na iDNES.cz