Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Maminky, léto přichází. Čepice s UV filtrem ochrání vaše děti před sluncem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Sterntaler® nabízí pro letní sezónu dětské čepičky, kloboučky a oblečení ze speciálních materiálů s UV filtry, které slouží jako účinná ochrana proti slunci, proti jeho škodlivému UV záření a ochrání tak velmi citlivou dětskou pokožku před nebezpečným slunečním zářením.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem Sterntaler®;, to je zaručená ochrana vašich dětí pro nadcházející letní období. | foto: Jan Krejsa

Ochrana proti slunci

Na ochranu dětí proti slunci vyrábí firma Sterntaler® nejen čepice s UV filtrem, ale i veškeré letní oblečení včetně kloboučků. Firma Sterntaler® začala jako jedna z prvních firem používat při výrobě dětského oblečení materiál s UV filtrem.

UV materiál slouží jako ochrana dětí proti slunci a s tím spojeným slunečním zářením a zároveň i model proti jeho vyblednutí. Čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem Sterntaler® dostanete v mnoha módních barvách.

Z množství modelů si maminky vyberou ten pravý, který bude jejich děťátku nejlépe slušet a zároveň ho ochrání proti slunci.

Čepice s UV filtrem Sterntaler® pro Vaše děti

Čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem Sterntaler®, to je zaručená ochrana vašich dětí pro nadcházející letní období. Velice oblíbené a praktické jsou letní čepičky a kloboučky s plachetkou, která spolehlivě ochrání tolik citlivý dětský zátylek před spálením od sluníčka.

U čepic a kloboučků jsou v nabídce také modely stahovací, oboustranné modely nebo modely s možností dvou způsobů nošení. Firma Sterntaler® je zaměřena svou nabídkou na děti – od novorozenců až po teenagery. Čepičky a kloboučky jsou vyráběny ve velikostech 35 – 57 centimetrů (obvod hlavy).

Čepice s UV filtrem – ochrana proti slunci

Materiály, ze kterých jsou čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem Sterntaler® vyráběny, prošly nejnáročnější certifikací Austrálie a Nového Zélandu proti UV záření a nesou označení UPF 50+ (AS/NZS 4399:1996), které značí, že dokáží spolehlivě odstínit až 98% škodlivého ultrafialového slunečního záření, ale zároveň také zamezuje vyblednutí barev daného produktu.

Tato ochrana proti slunečnímu UV záření funguje na podobném principu, jako tomu je u ochranných protislunečních krémů s UV faktory nebo u ochranných filtrů u slunečních brýlí.

Čepice s UV filtrem Sterntaler® - nejlepší ochrana proti slunci

Tisíce dětí a jejich maminek si již mohly ověřit zaručenou kvalitu značky Sterntaler®, který je jedním z největších firem vyrábějících dětské oblečení a textilní hračky. Německá firma Sterntaler® obléká děti ve světě již více než 40 let. Do ČR a SR ji od roku 1997 exkluzivně dováží firma Jan Krejsa, Praha

Pro firmu Sterntaler®, je bezpečnost a pohodlí dětí vždy na prvním místě. Kvalitní a bezpečné materiály, vysoká kvalita zpracování a perfektně padnoucí modely jsou samozřejmostí. Navíc jsou textilní hračky a dětské oblečení opatřeny spoustou praktických detailů.

Dětské oblečení a textilní hračky firmy Sterntaler® jsou velice populární a oblíbené pro svojí rozsáhlou nabídku, atraktivitu modelů, tak i pro obrovskou fantazii mnoha motivů a barev a pro dětmi tolik oblíbené dětské motivy.

 Čepice s UV filtrem Sterntaler® pro Vaše nejmenší

Čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem = ochrana proti slunci

Čepice s UV filtrem a oblečení s UV filtrem najdete v mnoha obchodech s dětským zbožím v celé české republice i na Slovensku.

V případě, že vás značka Sterntaler® zaujala, další informace o jejích výrobcích i seznam vybraných prodejců najdete na www.sterntaler.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Získejte krásný úsměv, o kterém jste vždy snili! Rovné zuby vám nejen zvýší sebevědomí, ale můžete se také vyhnout...

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Arome.cz Červené rty sluší výrazným brunetám i křehkým blondýnkám. A z módy nevycházejí už pěknou řádku let. Že je na vás křiklav...

Najdete na iDNES.cz