Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Malta je zárukou pohodové dovolené plné sluníčka a zážitků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chcete si o dovolené skutečně odpočinout? Mít záruku příjemných slunečných dní, průzračného moře, krásné přírody se zázemím pěkného ubytování a dobrého jídla? Pak je tou pravou volbou pro vás ostrov Malta. Nezklame ani výletů a poznávání chtivé návštěvníky. Malta je prostě pro každého.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Malta je zárukou pohodové dovolené plné sluníčka a zážitků

Užít si ji se vším všudy můžete při krásných osmidenních pobytových zájezdech, které největší touroperátor na Maltu v České republice, CK Alexandria, pořádá od června do října letecky.

Na Maltě máte vše na dosah

Malta je ostrovní stát ležící ve Středozemním moři v prostoru sevřeném Sicílií, Tuniskem  a Libyí. Rozkládá se na několika ostrůvcích, z nichž největší je Malta, Gozo a Comino.

Malta je zárukou pohodové dovolené plné sluníčka a zážitků

Malta je jedinečná. Není jiné místo na zemi, kde by mohl člověk na tak malém území (27 km na délku a 15 km na šířku) zhlédnout tolik zajímavostí. Staré tajemné megalitické chrámy, úchvatné zlaté paláce a katedrály jako dědictví po Maltézských rytířích, kouzelné rybářské vesnice, městečko Mosta s největší kupolí kostela v Evropě, unikátní sbírka gobelínů v paláci Grand Master ve Vallettě a nádherná příroda. To je jen malá ochutnávka možností, které Malta nabízí. Kdo by nechtěl tajit dech na vysokých útesech čnících na západě ostrova až do 240 m.n.m. nebo obdivovat úchvatnou jeskyni Blue Grotto vyhloubenou činností moře?

Relax na plážích, průzračné moře a potápění

Ale z Malty budete nadšeni, i pokud vás výlety nelákají a chcete si užívat slunce a moře. Počasí je tu stálé, v létě téměř beze srážek a teploty se pohybují kolem příjemné třicítky. Průzračně čisté moře často s viditelností až do 30 metrů a bohatý podmořský život jsou jasnou volbou pro potápěče. Po celém pobřeží najdete nabídky potápěčských kurzů s odstupňovanou náročností podle zkušeností a s možnostmi půjčení si kompletního potápěčského vybavení.

I když se nenecháte zlákat k průzkumu podmořského světa a k obhlídce třeba korálů, byla by škoda nevyzkoušet si dva základní typy pláží, které Maltu dělají Maltou. Skalnaté vápencové pláže se schůdky do vody se střídají se zlatavými písečnými.

Malta je zárukou pohodové dovolené plné sluníčka a zážitků
Malta je zárukou pohodové dovolené plné sluníčka a zážitků

Malta skýtá bohatou paletu ubytování

Stačí si vybrat. Mezi nejoblíbenější hotely na Maltě patří tříhvězdičkový apartmánový komplex Luna Holiday ležící nedaleko krásné písečné pláže na okraji zálivu Mellieha. Pokud máte raději klidnější ubytování, ale chcete být zároveň nedaleko živého centra i kousek od pláže, podívejte se na další „trojhvězdu“ Alexandra Palace Hotel. Jsou vaší krevní skupinou luxusní hotelové komplexy? Čtyřhvězdičkový Seabank Resort & Spa s vyhlášenou kuchyní uspokojí i nejnáročnější klienty.

A s výběrem neotálejte, ať si můžete vybrat ten pro vás nejlepší termín a hotel. S CK Alexandria, která je specialistou na Maltu a důvěrně zná potřeby klientů i nabízená místa, máte záruku perfektně strávené dovolené. Nejlepší referencí jsou stovky spokojených klientů, kteří s CK Alexandria jezdí na dovolené již více jak dvacet let.

Kompletní nabídka

Kompletní nabídku zájezdů na Maltu a do dalších zemí pro letošní sezonu najdete na internetové adrese: www.alexandria.cz/dovolena/malta

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Z Prahy do Chorvatska. Rady a tipy na cestu

Z Prahy do Chorvatska: Rady a tipy na cestu

Rozhodli jste se na poslední chvíli, že byste rádi na dovolenou k moři? Chorvatsko je skvělou, a hlavně dostupnou...

Na dovolenou s obytným vozem

Na dovolenou s obytným vozem

Ať už vás láká dobrodružné toulání po Evropě nebo upřednostňujete poklidnou rodinnou dovolenou u vody, obytný vůz či...

Dovolená snů na ostrově Mauricius

Mauricius

Zamilované páry, rodiny s dětmi, party kamarádů či nadšení golfisté. Ti všichni si přijdou na své na Mauriciu, který je...

Najdete na iDNES.cz