Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Malá půjčka před výplatou pomůže s chybějící hotovostí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Někdy nevyjde do výplaty s penězi snad úplně každý z nás. Nezáleží na pohlaví, věku, výši příjmu nebo nárocích, které na svůj život klademe. Malá půjčka před výplatou, často i v hodnotě pouhých několika stokorun až tisícovek, je proto opravdu dobrým řešením pro všechny generace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Malá půjčka před výplatou pomůže s chybějící hotovostí | foto: Cool půjčka

Stačí jen vědět, jak si ji co nejefektivněji sjednat. A dostupných řešení jsou navíc po ruce celé desítky, už si jen vybrat to nejzajímavější možné...

Rychlé vyřízení je naprostá samozřejmost

Všechno se stihne vyřídit ještě dříve, než byste stačili dojet ke známým a poprosit je o pár tisíc korun, tedy klasickou půjčku mezi přáteli. Opravdu, během příštích patnácti minut budete vědět mnohem více! Stačí mít doma připojení k internetu, a to je vlastně všechno, protože mobilní telefon a účet u některé z českých bank je přece samozřejmostí nad slunce jasnou. Půjčka jako taková nemusí být martyrium na dlouhé hodiny, vše se vyřídí vlastně velmi snadno.

Nemusíte se také nikomu z ničeho zpovídat. Klasická půjčka bez doložení příjmu totiž ušetří čas a je mimořádně diskrétní. Žádná třetí strana se nedozví, jaké jsou vaše osobní údaje – poskytnete jich navíc opravdu jen nejnutnější minimum. Žádost o půjčku rozhodně není zpověď o celém vašem životě. Nikdo se nebude ptát, jestli jste dvakrát rozvedení nebo stále ještě svobodní. Nikomu také nebude záležet na tom, zda žijete v 1+1 nebo máte dvougenerační rodinný domek. Tohle totiž opravdu na schválení nebo neschválení mikroúvěru nemá a ani nikdy nebude mít vliv.

Jde o jednoduché řešení pro každého českého občana staršího osmnácti let věku, který může doložit pravidelný příjem – a tím klidně může být i peněžitá podpora v mateřství či starobní penze. Podmínkou je jen pravidelný příjem, nikdo už blíže nespecifikoval, v jaké výši by měl vlastně být. Bankovní účet nebo mobilní telefon, to je dnes samozřejmostí, jíž disponuje snad naprosto každý.

Desítky možností, vybrat lze ale jen jednu

Současný trh s mikroúvěry je pořádně pestrý, a to ještě vlivem nového zákona z prosince 2016 došlo k jeho podstatnému omezení. Malá půjčka před výplatou přitom stále není žádným problémem, zase tolik se v tomto ohledu nezměnilo. Naprostou samozřejmostí je i nyní vyřízení stoprocentně online, navíc v řádu pouhých několika minut. Nemusíte nikam chodit, není nutné někam telefonovat, jen několik okamžiků strávených u počítače a vše je vlastně sjednáno – teď už jen splatit určenou částku do kýženého data a všechny věci budou naprosto v pořádku. Snadné a rychlé řešení pro každého, není-li pravda?

Půjčka prostě není nic, co by zabralo velkou porci času. Možností je mnoho, stále jich je na trhu hned několik desítek. Vybírejte ale obezřetně, poskytovatel by měl mít přehlednou webovou prezentaci, nabízet jednoduchou smlouvu a samozřejmě také fungovat nějakou dobu na trhu. To je velmi důležité, v opačném případě se můžete setkat s nabídkou, která nemá férové parametry – a od takových raději ruce pryč. Půjčka bez doložení příjmu je nenáročná, nečekejte smlouvu na více než jeden nebo dva papíry A4, rozhodně ne obsáhlý štos papíru, který vlastně ani nic neřekne...

Skvělou nabídku přináší například COOL CREDIT

Zajímavá alternativa pro každého? Tak přesně tím je COOL CREDIT, až sedm tisíc korun na třicet kalendářních dnů pro nové klienty. Pokud budete stálým klientem společnosti, můžete požádat časem až o patnáct tisíc – a to je suma, za kterou se dá vyřešit nejeden finanční problém. Rychlé řešení, které bude hotové během několika minut. Žádné potupné fronty, naopak, pestrá paleta výhod. A dokonce i možnost odkladu splátek za mírný poplatek, nebojte se proto vážných problémů, když nestihnete splácet přesně na den.

Témata: počítač

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Další z rubriky

Činoherní klub vás zve na inscenaci Černý med

Činoherní klub vás zve na inscenaci Černý med

Že dialog mezi mužem a ženou není vždy jednoduchý, vám odhalí nová inscenace Černý med, kterou 19. ledna 2018 uvedl...

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Radiátory neslouží jen k vytápění. Chcete dokonalý tepelný komfort?

Radiátory neslouží jen k vytápění: Chcete dokonalý tepelný komfort?

Tak proč to neudělat způsobem, který bude funkční a lichotivý? Už dávno není pravidlem, že by radiátory měly sloužit...

Najdete na iDNES.cz