Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lze řídit firmu nebo její projekty přes sociální síť?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Když se řekne sociální síť, každý si okamžitě představí Facebook, Twitter či podobné portály, kde se lidé virtuálně spojují se svými přáteli, sdílejí, komunikují v reálném čase. Sociální sítě nás naučily, že jakákoli informace se šíří okamžitě do mnoha směrů a stejně rychle přichází i reakce na ni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lze řídit firmu nebo její projekty přes sociální síť? | foto: KOMIX s.r.o.

Jak moc dokáže takový princip zefektivnit řízení projektového portfolia nebo celé firmy? Naše odpověď je, že velmi. Nástroj na správu projektového portfolia Advanta využívá všech výhod, které funkce známé ze sociálních sítí, přinášejí. 

Okamžitý přehled o vašem projektovém portfoliu

Hlavní obrazovka systému Advanta nabízí uživateli „zeď událostí,“ která po vzoru sociálních sítí v reálném čase zobrazuje, co se ve spravovaných projektech během poslední doby změnilo. Na zeď se kromě změn v projektech promítají i zprávy o nově založených diskusích, příspěvcích, přijmutí nebo odmítnutí úkolů jednotlivými uživateli a další relevantní informace.  

Rychlá a komfortní komunikace v týmu

Vícestranná diskuse je dalším inovativním prvkem v přístupu k řešení jednotlivých projektů. V systému Advanta je diskusní modul k disposici přímo na hlavní stránce projektu, diskuse se strukturuje podle jednotlivých příspěvků a je k ní možné přizvat konkrétní uživatele nebo rovnou celý projektový tým.

Lze řídit firmu nebo její projekty přes sociální síť?

Všechny dokumenty na jednom místě

Dokumentový modul je po vzoru diskusí též připojen ke každému projektu. S jeho pomocí lze vytvořit centralizovaný sklad dokumentace. Do přehledné struktury tak je dokument ukládán podle toho, jak se v čase vyvíjel. Výměna dokumentů je možná i s externími dodavateli. 

Již nikdy nebudete muset prohledávat staré e-mailové zprávy, abyste získali aktuální projektovou dokumentaci. 

Efektivní spolupráce i mimo firmu

Advanta přináší na český trh netradiční licenční model. Licence pro běžného uživatele je zdarma. Zpoplatněná je pouze tzv. manažerská licence. Díky tomu lze přístup k systému Advanta bez obtíží poskytnout nejen celému projektovému týmu, ale i externistům nebo dodavatelům. 

K fungování systému není z pohledu uživatele potřeba nic víc než běžný internetový prohlížeč. Práci s ním zvládne každý, a to i z mobilu nebo tabletu.

Lze řídit firmu nebo její projekty přes sociální síť?

Deset let zkušeností s projektovým řízením

Systém Advanta byl navržen jako přehledný, uživatelsky přívětivý a zprostředkovávající maximum relevantních informací. Kromě již jmenovaných inovativních funkcí k podpoře spolupráce v podniku splňuje Advanta také veškeré standardní požadavky projektových profesionálů. 

PMBoK, Lean, Six sigma, Agile, Scrum, Kaizen a mnohé další postupy jsou okamžitě řešitelné. Výraznou úsporou času je také příprava projektových šablon nebo přednastavení typických pracovních postupů ve firmě. 

Advanta byla díky inovativnímu přístupu ke správě projektového portfolia nominována na IT Produkt roku 2014, který každoročně vyhlašuje redakce časopisu  Computerworld. Zjistěte, jaké konkrétní přínosy bude mít Advanta právě pro vaši firmu a vyžádejte si přístupové údaje k demo verzi na stránce www.advanta-group.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Čas sváteční by měl být o pohodě a zklidnění. Odložte proto starosti stranou, nalaďte se na vánoční notu a představte...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Najdete na iDNES.cz