Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lyžování v Monte Bondone? Zavede Vás tam cestovní kancelář Nev-Dama

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Populární středisko na kopci nad městem Trento je doslova synonymem dlouholeté tradice lyžařského sportu, datující se zde vystavěním prvního lyžařského vleku k roku 1934. Dnes jde o jeden z největších taháků zimní nabídky, který nabízí největší český touroperátor lyžařských zájezdů cestovní kancelář Nev-Dama.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NEV - DAMA, Specialista na lyžování a snowboarding. | foto: NEV - DAMA s.s.

Jen málokde v Itálii si český lyžař užije za málo peněz tolik muziky jako ve středisku Monte Bondone, jež za několik málo let poskočilo na našem trhu z kategorie téměř neznámých mezi ta vůbec nejžádanější.

Potvrzením kvalit tohoto na první pohled nikterak svou rozlohou majestátního skiareálu (21,5 km sjezdovek) je nebývale vysoká návratnost klientů, kteří zdejší lyžování okusili.

Cestovní kancelář, s kterou si český lyžař užije za málo peněz hodně muziky

Lyžařské terény jsou zde ideální úplně pro všechny, především pak pro rodiny s dětmi i méně a středně zdatné lyžaře. Celková lyžařská plocha zaujímá rozlohu přes 70 hektarů a průměrná šířka sjezdovek dosahuje velice slušných 33 metrů, což v praxi mimo víkendy znamená být na svahu skoro sami a další lyžaře nemít ani v dohledu. Jistě příjemná změna oproti obvyklým krkonošským tlačenicím...

Nezapomenutelná je pro všechny návštěvníky Monte Bondone především sjezdovka "Gran Pista" (v překladu "Velká sjezdovka"), která si, nejen díky své délce přes 3,5 kilometrů a průměrnému sklonu 38 %, nejednou vysloužila od nejčtenějšího regionálního deníku prestižní ohodnocení "Nejlepší sjezdová trať regionu Trentino", což je v této sportům na sněhu zaslíbené provincii bezesporu významné ocenění.

Naleznete zde i na italské poměry ojediněle rozsáhlou a kvalitní nabídku pro snowboarding včetně halfpipe olympijských rozměrů, boardercrossu a mnoha dalších lákadel pro vyznavače jediného prkna.

Až k samé dokonalosti je na Monte Bondone propracována úprava sjezdových tratí, přičemž potěší stoprocentní pokrytí areálu výkonným systémem umělého zasněžování, jenž je maximální garancí kvalitního a pestrého lyžování i v okrajových termínech sezóny.

Samozřejmostí střediska jsou pohodlná přepravní zařízení sestávající výhradně ze sedačkových lanovek včetně moderní vysokokapacitní sedačky s jedním z největších převýšení v Evropě (impozantních 809 metrů).

Většina ubytování, které cestovní kancelář Nev-Dama nabízí, jsou téměř na svahu

NEV - DAMA, pohoříK neopominutelným výhodám Monte Bondone lze připočíst snadno a rychle dosažitelné centrum Trenta, krásného historického města, jehož základy sahají až do 5. století před naším letopočtem. Takto unikátní kombinace alpského lyžování s kulturou velkoměsta v těsném sousedství nemá jinde v Itálii obdoby.

K Itálii byla tato oblast přičleněna až roku 1919, do té doby byla součástí Rakouska - Uherska, stejně jako my. Nejen díky společné historii, jež se projevuje mimo jiné i výtečnou kuchyní ovlivněnou prvky jak italskými, tak i středoevropskými, se jistě budete na Monte Bondone i Vy cítit jako doma, a nikdo, kdo zdejší lyžování vyzkouší poprvé, nebude této volby litovat.

Většina ubytovacích kapacit, které cestovní kancelář Nev-Dama nabízí, je situována téměř na svahu a po celou sezónu jsou zde nabízeny krom týdenních i krátkodobé pobyty na 3 a 4 noci, což není jinde v Itálii zdaleka pravidlem.

Lákadlem Monte Bondone jsou tamní neskutečné ceny

Je třeba říci, že při vší úctě k přírodním krásám i ke kultuře a památkám Trenta jsou hlavním lákadlem Monte Bondone tamní až neskutečné ceny.

Kde jinde pořídíte třeba týden v novém čtyřhvězdičkovém hotelu Le Blanc v pěším dosahu sjezdovek s polopenzí a se 6-denním skipasem v ceně 10 490 Kč, abyste ještě měli dítě do 15 let na třetím lůžku ubytované zcela zdarma?

Lze snad ještě na závěr dodat, že celou cestu z ČR krom posledních 15 kilometrů absolvujete po pohodlné dálnici, při celkové vzdálenosti pouhých 720 km z Prahy.

Cestovní kancelář Nev-Dama má stránky na adrese www.nev-dama.cz.


Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Alitalia byla v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Alitalia: v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Italská letecká společnost Alitalia se v roce 2017 umístila na třetím místě v Evropě a na šestém místě mezi hlavními...

Alitalia Premium: objevte nový způsob komfortního létání

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Objevte nový způsob komfortního létání v Premium třídě na dálkových letech společnosti Alitalia. Komfort, technika a...

Objevte krásu Lisabonu s Martinhal Chiado

OBJEVTE KRÁSU LISABONU S MARTINHAL CHIADO

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a i teď na začátku roku je na jeho návštěvu ideální čas.

Najdete na iDNES.cz