Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lyžování v Monte Bondone? Zavede Vás tam cestovní kancelář Nev-Dama

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Populární středisko na kopci nad městem Trento je doslova synonymem dlouholeté tradice lyžařského sportu, datující se zde vystavěním prvního lyžařského vleku k roku 1934. Dnes jde o jeden z největších taháků zimní nabídky, který nabízí největší český touroperátor lyžařských zájezdů cestovní kancelář Nev-Dama.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NEV - DAMA, Specialista na lyžování a snowboarding. | foto: NEV - DAMA s.s.

Jen málokde v Itálii si český lyžař užije za málo peněz tolik muziky jako ve středisku Monte Bondone, jež za několik málo let poskočilo na našem trhu z kategorie téměř neznámých mezi ta vůbec nejžádanější.

Potvrzením kvalit tohoto na první pohled nikterak svou rozlohou majestátního skiareálu (21,5 km sjezdovek) je nebývale vysoká návratnost klientů, kteří zdejší lyžování okusili.

Cestovní kancelář, s kterou si český lyžař užije za málo peněz hodně muziky

Lyžařské terény jsou zde ideální úplně pro všechny, především pak pro rodiny s dětmi i méně a středně zdatné lyžaře. Celková lyžařská plocha zaujímá rozlohu přes 70 hektarů a průměrná šířka sjezdovek dosahuje velice slušných 33 metrů, což v praxi mimo víkendy znamená být na svahu skoro sami a další lyžaře nemít ani v dohledu. Jistě příjemná změna oproti obvyklým krkonošským tlačenicím...

Nezapomenutelná je pro všechny návštěvníky Monte Bondone především sjezdovka "Gran Pista" (v překladu "Velká sjezdovka"), která si, nejen díky své délce přes 3,5 kilometrů a průměrnému sklonu 38 %, nejednou vysloužila od nejčtenějšího regionálního deníku prestižní ohodnocení "Nejlepší sjezdová trať regionu Trentino", což je v této sportům na sněhu zaslíbené provincii bezesporu významné ocenění.

Naleznete zde i na italské poměry ojediněle rozsáhlou a kvalitní nabídku pro snowboarding včetně halfpipe olympijských rozměrů, boardercrossu a mnoha dalších lákadel pro vyznavače jediného prkna.

Až k samé dokonalosti je na Monte Bondone propracována úprava sjezdových tratí, přičemž potěší stoprocentní pokrytí areálu výkonným systémem umělého zasněžování, jenž je maximální garancí kvalitního a pestrého lyžování i v okrajových termínech sezóny.

Samozřejmostí střediska jsou pohodlná přepravní zařízení sestávající výhradně ze sedačkových lanovek včetně moderní vysokokapacitní sedačky s jedním z největších převýšení v Evropě (impozantních 809 metrů).

Většina ubytování, které cestovní kancelář Nev-Dama nabízí, jsou téměř na svahu

NEV - DAMA, pohoříK neopominutelným výhodám Monte Bondone lze připočíst snadno a rychle dosažitelné centrum Trenta, krásného historického města, jehož základy sahají až do 5. století před naším letopočtem. Takto unikátní kombinace alpského lyžování s kulturou velkoměsta v těsném sousedství nemá jinde v Itálii obdoby.

K Itálii byla tato oblast přičleněna až roku 1919, do té doby byla součástí Rakouska - Uherska, stejně jako my. Nejen díky společné historii, jež se projevuje mimo jiné i výtečnou kuchyní ovlivněnou prvky jak italskými, tak i středoevropskými, se jistě budete na Monte Bondone i Vy cítit jako doma, a nikdo, kdo zdejší lyžování vyzkouší poprvé, nebude této volby litovat.

Většina ubytovacích kapacit, které cestovní kancelář Nev-Dama nabízí, je situována téměř na svahu a po celou sezónu jsou zde nabízeny krom týdenních i krátkodobé pobyty na 3 a 4 noci, což není jinde v Itálii zdaleka pravidlem.

Lákadlem Monte Bondone jsou tamní neskutečné ceny

Je třeba říci, že při vší úctě k přírodním krásám i ke kultuře a památkám Trenta jsou hlavním lákadlem Monte Bondone tamní až neskutečné ceny.

Kde jinde pořídíte třeba týden v novém čtyřhvězdičkovém hotelu Le Blanc v pěším dosahu sjezdovek s polopenzí a se 6-denním skipasem v ceně 10 490 Kč, abyste ještě měli dítě do 15 let na třetím lůžku ubytované zcela zdarma?

Lze snad ještě na závěr dodat, že celou cestu z ČR krom posledních 15 kilometrů absolvujete po pohodlné dálnici, při celkové vzdálenosti pouhých 720 km z Prahy.

Cestovní kancelář Nev-Dama má stránky na adrese www.nev-dama.cz.

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Jednodenní pracovní cesta, víkendový pobyt či týdenní dovolená za hranicemi České republiky by se cestovatelům mohla...

Český turismus a rok 2017. Jak jsme na tom?

Český turismus a rok 2017. Jak jsme na tom?

Češi jsou vděční ale také celkem specifičtí cestovatelé. I když se oblíbené destinace neustále točí a mění, jedna...

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Před odjezdem do zahraničí je vždycky spousta věcí, co je třeba zařídit. A čím více osob vyráží na cesty, tím musí být...

Najdete na iDNES.cz