Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lyžování a snowboarding v Alpách: kvalitně a levně

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stále více lidí preferuje zimní dovolenou v zahraničí. Důvody jsou jasné. V Česku neustále stoupají ceny skipasů, kapacity lanovek a vleků jsou nedostačující a kvalita sněhu je úměrná nadmořské výšce terénů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Alpy | foto: unu

Cestovní kancelář EUROSKI.CZ se specializuje na lyžařská střediska ve Franci, Itálii a Rakousku. Každoročně zajišťuje krásnou zimní dovolenou pro tisíce klientů.

Na své si přijdou jak začátečníci, tak i nároční lyžaři, snowboardisté, rodiny s dětmi, i ti, kteří si pouze chtějí vychutnat dokonalý odpočinek.

Čechy nebo Alpy

Pro srovnání se podívejme například na Francii. Týdenní pobyt včetně skipasu zde pořídíte v prosinci 2010 již za 2 990 Kč/os, v lednu 2011 za 3 690 Kč/os a pobyty o jarních prázdninách se pohybují již od 4 390 Kč/os. Tyto částky byste na horách v ČR dali pouze za skipas.

Ve Francii bydlíte přímo u lanovek a rozlehlá střediska jsou sjezdovkami propojena tak, že celý den nemusíte sundat lyže. Nadmořská výška terénu se pohybuje od 1600 do 3500 metrů, což zajišťuje téměř 100% kvalitu sněhu. Většina středisek nabízí více než 100 kilometrů sjezdovek, takže se stává, že ani za celý týden nestačíte všechny projet.

 
ubytování

Cestovní kancelář EUROSKI.CZ nabízí velmi pestrou nabídku ubytování. Od privátních apartmánů s vybavenými jídelními, kuchyňskými kouty i sociálním zařízením po luxusní rezidence, hotely nebo tzv. chalety, plně vybavené chaty s většími a často dvoupatrovými byty pro větší skupiny.

Nabídku ubytovacích kapacit s fotografiemi a dalšími informacemi o jednotlivých střediscích naleznete v rozsáhlém internetovém katalogu cestovní kanceláře na webových stránkách www.euroski.cz.

Vybere si skutečně každý, navíc za velmi příznivé ceny. Katalog umožňuje vyhledávání podle oblasti, termínu, typu ubytování, počtu osob i dalších kritérií.

Adrenalin a sport

Lyžařské zájezdy dnes nabízejí mnohem více než pouhé sjíždění upravených sjezdovek. Ve většině středisek si můžete vyzkoušet paragliding nebo jízdu na sněžném skútru, některá střediska nabízejí dokonce vyhlídkové lety s ultralightem nebo helikoptérou, jízdu na bobech, závěsné létaní na rogallu, jízdu se psím spřežením nebo extrémní lyžování v terénech, kam můžete být dopraveni pouze helikoptérou nebo rolbou.

Téměř samozřejmostí už jsou snowparky, bazény, bowling, horolezecké stěny, kluziště nebo sportovní centra nabízející širokou škálu sportovního vyžití, například fitness, stolní tenis, lukostřelba, volejbal, basketbal, fotbal, badminton, golfové simulátory, squash, tenis a další. Mnohá střediska nabízejí také noční lyžování.

Ideální odpočinek

Většina lidí spojuje zimní dovolenou pouze s celodenním sjížděním zasněžených kopců a tudíž s velkou fyzickou zátěží. Stále více lidí však začíná poznávat i ostatní stránky a výhody takovéto dovolené. Možnosti vyžití jsou velmi pestré například pro rodiny s velmi malými dětmi, které čas na sjezdovce tráví jen krátce.

Zatímco aquaparky, trampolíny a rozmanitá hřiště jsou ideálním cílem pro děti, dospělí mohou relaxovat v sauně, páře, venkovních vyhřívaných bazénech nebo vířivkách, a nebo si jednoduše užívat teplého alpského slunce a čistého vzduchu.
EUROSKI. CZ s.r.o.


Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Český turismus a rok 2017. Jak jsme na tom?

Český turismus a rok 2017. Jak jsme na tom?

Češi jsou vděční ale také celkem specifičtí cestovatelé. I když se oblíbené destinace neustále točí a mění, jedna...

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Architektonická stavba ve stylu selského stavení skýtá nejen rozsáhlou vinotéku CHÂTEAU VALTICE, ale také unikátní...

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Pravděpodobně to znáte. Venku hezké počasí, ideální podmínky pro kolo, ale vaši nejbližší nemají čas či energii a vám...

Najdete na iDNES.cz