Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lyžování a snowboarding v Alpách: kvalitně a levně

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stále více lidí preferuje zimní dovolenou v zahraničí. Důvody jsou jasné. V Česku neustále stoupají ceny skipasů, kapacity lanovek a vleků jsou nedostačující a kvalita sněhu je úměrná nadmořské výšce terénů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Alpy | foto: unu

Cestovní kancelář EUROSKI.CZ se specializuje na lyžařská střediska ve Franci, Itálii a Rakousku. Každoročně zajišťuje krásnou zimní dovolenou pro tisíce klientů.

Na své si přijdou jak začátečníci, tak i nároční lyžaři, snowboardisté, rodiny s dětmi, i ti, kteří si pouze chtějí vychutnat dokonalý odpočinek.

Čechy nebo Alpy

Pro srovnání se podívejme například na Francii. Týdenní pobyt včetně skipasu zde pořídíte v prosinci 2010 již za 2 990 Kč/os, v lednu 2011 za 3 690 Kč/os a pobyty o jarních prázdninách se pohybují již od 4 390 Kč/os. Tyto částky byste na horách v ČR dali pouze za skipas.

Ve Francii bydlíte přímo u lanovek a rozlehlá střediska jsou sjezdovkami propojena tak, že celý den nemusíte sundat lyže. Nadmořská výška terénu se pohybuje od 1600 do 3500 metrů, což zajišťuje téměř 100% kvalitu sněhu. Většina středisek nabízí více než 100 kilometrů sjezdovek, takže se stává, že ani za celý týden nestačíte všechny projet.

 
ubytování

Cestovní kancelář EUROSKI.CZ nabízí velmi pestrou nabídku ubytování. Od privátních apartmánů s vybavenými jídelními, kuchyňskými kouty i sociálním zařízením po luxusní rezidence, hotely nebo tzv. chalety, plně vybavené chaty s většími a často dvoupatrovými byty pro větší skupiny.

Nabídku ubytovacích kapacit s fotografiemi a dalšími informacemi o jednotlivých střediscích naleznete v rozsáhlém internetovém katalogu cestovní kanceláře na webových stránkách www.euroski.cz.

Vybere si skutečně každý, navíc za velmi příznivé ceny. Katalog umožňuje vyhledávání podle oblasti, termínu, typu ubytování, počtu osob i dalších kritérií.

Adrenalin a sport

Lyžařské zájezdy dnes nabízejí mnohem více než pouhé sjíždění upravených sjezdovek. Ve většině středisek si můžete vyzkoušet paragliding nebo jízdu na sněžném skútru, některá střediska nabízejí dokonce vyhlídkové lety s ultralightem nebo helikoptérou, jízdu na bobech, závěsné létaní na rogallu, jízdu se psím spřežením nebo extrémní lyžování v terénech, kam můžete být dopraveni pouze helikoptérou nebo rolbou.

Téměř samozřejmostí už jsou snowparky, bazény, bowling, horolezecké stěny, kluziště nebo sportovní centra nabízející širokou škálu sportovního vyžití, například fitness, stolní tenis, lukostřelba, volejbal, basketbal, fotbal, badminton, golfové simulátory, squash, tenis a další. Mnohá střediska nabízejí také noční lyžování.

Ideální odpočinek

Většina lidí spojuje zimní dovolenou pouze s celodenním sjížděním zasněžených kopců a tudíž s velkou fyzickou zátěží. Stále více lidí však začíná poznávat i ostatní stránky a výhody takovéto dovolené. Možnosti vyžití jsou velmi pestré například pro rodiny s velmi malými dětmi, které čas na sjezdovce tráví jen krátce.

Zatímco aquaparky, trampolíny a rozmanitá hřiště jsou ideálním cílem pro děti, dospělí mohou relaxovat v sauně, páře, venkovních vyhřívaných bazénech nebo vířivkách, a nebo si jednoduše užívat teplého alpského slunce a čistého vzduchu.
EUROSKI. CZ s.r.o.


Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Objevte krásu Lisabonu s Martinhal Chiado

OBJEVTE KRÁSU LISABONU S MARTINHAL CHIADO

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a i teď na začátku roku je na jeho návštěvu ideální čas.

Liberecký kraj hlásá: u nás začne jezdit na běžkách každý

Liberecký kraj hlásá: U nás začne jezdit na běžkách každý

Kvalita, dostupná cena a pestrost zimních sportů. To je důvod, proč se řadí Liberecký kraj na přední místa zimních...

Najdete na iDNES.cz