Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lůžka a matrace LINET: Profesionální péče do vašeho pokoje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pohodlné posezení a brýle, telefon či televizní ovladač na dosah. Pro mnohé z nás samozřejmost, pro lidi, kteří zůstanou kvůli nemoci či stáří upoutaní na lůžko, životně důležitá nutnost. Jak ale zařídit pokoj doma tak, aby podporoval soběstačnost nemocného, byl komfortní a zároveň usnadňoval péči?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lůžka a matrace LINET: Profesionální péče do vašeho pokoje | foto: L I N E T spol. s r.o.

Pro laika se může zdát splnění těchto požadavků obtížné. Stačí se však poohlédnout po kvalitním a profesionálním vybavení, které se dá i zapůjčit. Takové služby poskytuje česká společnost LINET, světově proslulý výrobce nemocničních a pečovatelských lůžek. Do domácností společnost pronajímá kromě lůžek a matrací také stolky nebo křesla.

Lůžko jako základ

Základem každého pokoje pro nepohyblivého nebo částečně nepohyblivého člena domácnosti je komfortní polohovatelné lůžko. Oceníte ho už po prvním vyzkoušení. Praktickým příručním ovladačem nastavíte výšku a upravíte také zádovou část. Když si ležící potřebuje číst nebo se chce dívat na televizi, dá se snadno zvednout zmáčknutím jednoho tlačítka, stejným způsobem lze sklopit pro chvíle odpočinku.

Lůžko zároveň splňuje i bezpečnostní hlediska. Před pádem nebo jiným úrazem chrání ležícího postranice. Poslouží nemocnému i v okamžiku, kdy potřebuje změnit polohu. Jelikož je pro člověka s omezenou pohyblivostí každé pohnutí namáhavé, dalším dobrým pomocníkem je hrazda na speciálním rameni, kterou si můžete u společnosti LINET rovněž zapůjčit. Jde o pomůcku velmi praktickou, neboť spící i odpočívající člověk mění polohu až osmkrát za hodinu. Hrazdu i postranici není problém v případě, když nejsou potřeba, z lůžka odstranit.

Lůžka a matrace LINET: Profesionální péče do vašeho pokoje

Vsaďte na kvalitní matraci

Samotné lůžko však v případě péče o nemocného nestačí. Dlouhodobě ležící člověk bývá extrémně náchylným k proleženinám, ranám zvaných též dekubity, které vznikají dlouhodobým tlakem na pokožku. Zpočátku vypadá proleženina jako běžné zarudnutí kůže, postupem času se z ní však vyvine hloubková rána zasahující i kosti. Nesmírně bolestivá otevřená rána vyžaduje dlouhodobou léčbu a zároveň se stává magnetem pro infekce. V nejhorších případech může způsobit i smrt.

Nejlepší variantou, jak nad proleženinami vyzrát, je předejít jim. Prevenci představují pravidelné změny poloh a především kvalitní matrace, jež vzniku proleženin účinně zabraňuje. Půjčovna LINET nabízí několik typů tzv. antidekubitních matrací – pasivní matrace pro prevenci nebo aktivní systémy, určené přímo pro ležící s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Šikovní pomocníci

Kromě elektricky polohovatelného lůžka a antidekubitních matrací má půjčovna firmy LINET k dispozici vybavení prakticky celého pokoje. Pohodlí nemocného můžete zvýšit i díky pohodlnému a rovněž polohovatelnému křeslu Softlin Komfort, nesmírně praktický je rovněž jídelní stolek. Všechny produkty firmy LINET si lze prohlédnout přímo v showroomu společnosti LINET ve Slaném. V případě jakýchkoliv dotazů využijte e-mailové adresy pronajem@linet.cz nebo přímo kontaktujte operátorky na telefonním čísle 606 666 796.

LINET, spol. s r. o. je součástí skupiny LINET Group SE, předního světového výrobce zdravotnických lůžek. Svého postavení firma dosáhla zejména díky inovacím, které zkvalitňují úroveň zdravotní péče ve více než sto zemích. Více informací naleznete na www.linet.cz.

Autor:
Témata: Linet, Péče, Slaný, nemoc

Nejčtenější

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stůl se čtyřmi nohami najdeme v každém domě. Buďte hraví a originální! Představujeme vám stoly s centrální nohou, které...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Kanceláře se čím dál rychleji mění, práce v nich stejně tak. Jak funguje moderní coworking? Jak na tyto změny musí...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

Najdete na iDNES.cz