Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lůžka a matrace LINET: Profesionální péče do vašeho pokoje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pohodlné posezení a brýle, telefon či televizní ovladač na dosah. Pro mnohé z nás samozřejmost, pro lidi, kteří zůstanou kvůli nemoci či stáří upoutaní na lůžko, životně důležitá nutnost. Jak ale zařídit pokoj doma tak, aby podporoval soběstačnost nemocného, byl komfortní a zároveň usnadňoval péči?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lůžka a matrace LINET: Profesionální péče do vašeho pokoje | foto: L I N E T spol. s r.o.

Pro laika se může zdát splnění těchto požadavků obtížné. Stačí se však poohlédnout po kvalitním a profesionálním vybavení, které se dá i zapůjčit. Takové služby poskytuje česká společnost LINET, světově proslulý výrobce nemocničních a pečovatelských lůžek. Do domácností společnost pronajímá kromě lůžek a matrací také stolky nebo křesla.

Lůžko jako základ

Základem každého pokoje pro nepohyblivého nebo částečně nepohyblivého člena domácnosti je komfortní polohovatelné lůžko. Oceníte ho už po prvním vyzkoušení. Praktickým příručním ovladačem nastavíte výšku a upravíte také zádovou část. Když si ležící potřebuje číst nebo se chce dívat na televizi, dá se snadno zvednout zmáčknutím jednoho tlačítka, stejným způsobem lze sklopit pro chvíle odpočinku.

Lůžko zároveň splňuje i bezpečnostní hlediska. Před pádem nebo jiným úrazem chrání ležícího postranice. Poslouží nemocnému i v okamžiku, kdy potřebuje změnit polohu. Jelikož je pro člověka s omezenou pohyblivostí každé pohnutí namáhavé, dalším dobrým pomocníkem je hrazda na speciálním rameni, kterou si můžete u společnosti LINET rovněž zapůjčit. Jde o pomůcku velmi praktickou, neboť spící i odpočívající člověk mění polohu až osmkrát za hodinu. Hrazdu i postranici není problém v případě, když nejsou potřeba, z lůžka odstranit.

Lůžka a matrace LINET: Profesionální péče do vašeho pokoje

Vsaďte na kvalitní matraci

Samotné lůžko však v případě péče o nemocného nestačí. Dlouhodobě ležící člověk bývá extrémně náchylným k proleženinám, ranám zvaných též dekubity, které vznikají dlouhodobým tlakem na pokožku. Zpočátku vypadá proleženina jako běžné zarudnutí kůže, postupem času se z ní však vyvine hloubková rána zasahující i kosti. Nesmírně bolestivá otevřená rána vyžaduje dlouhodobou léčbu a zároveň se stává magnetem pro infekce. V nejhorších případech může způsobit i smrt.

Nejlepší variantou, jak nad proleženinami vyzrát, je předejít jim. Prevenci představují pravidelné změny poloh a především kvalitní matrace, jež vzniku proleženin účinně zabraňuje. Půjčovna LINET nabízí několik typů tzv. antidekubitních matrací – pasivní matrace pro prevenci nebo aktivní systémy, určené přímo pro ležící s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Šikovní pomocníci

Kromě elektricky polohovatelného lůžka a antidekubitních matrací má půjčovna firmy LINET k dispozici vybavení prakticky celého pokoje. Pohodlí nemocného můžete zvýšit i díky pohodlnému a rovněž polohovatelnému křeslu Softlin Komfort, nesmírně praktický je rovněž jídelní stolek. Všechny produkty firmy LINET si lze prohlédnout přímo v showroomu společnosti LINET ve Slaném. V případě jakýchkoliv dotazů využijte e-mailové adresy pronajem@linet.cz nebo přímo kontaktujte operátorky na telefonním čísle 606 666 796.

LINET, spol. s r. o. je součástí skupiny LINET Group SE, předního světového výrobce zdravotnických lůžek. Svého postavení firma dosáhla zejména díky inovacím, které zkvalitňují úroveň zdravotní péče ve více než sto zemích. Více informací naleznete na www.linet.cz.

Autor:
Témata: Linet, Péče, Slaný, nemoc

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Máme 5 jeho hlavních předností

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Zde je 5 jeho hlavních předností

K modernímu bydlení ve vile či jakémkoli jiném typu rodinného domu patří stylový a funkční exteriér. Jeho základem by...

Jaká je situace na trhu s půjčkami pro domácnosti?

bezvamoney.cz

Finanční situace domácností se neustále vyvíjí v závislosti na tom, jak funguje česká ekonomika. Zrovna tak se mění...

TOP HOTEL Praha nabízí vše od ubytování až po prostory pro vaše akce

TOP Kongresová hala

Na Praze 4 najdete pouhých osm kilometrů jižně od centra města, avšak s výbornou dopravní dostupností, čtyřhvězdičkový...

Najdete na iDNES.cz