Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Luxusní rezidence Marina Island pořádá den otevřených dveří

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Den otevřených dveří se uskuteční v sobotu 7. května 2016 od 10 do 17 hodin v holešovickém přístavu, v bezprostřední blízkosti nového rezidenčního projektu Marina Island.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Luxusní rezidence Marina Island pořádá den otevřených dveří | foto:  Marina Island s.r.o.

Den otevřených dveří umožní zájemcům poprvé navštívit vzorový byt typu 3kk o výměře 92 m2, který navrhla Ing. Arch. Jarmila Kopečná. „Přistoupila jsem k návrhu s ohledem na výjimečnost projektu a unikátní genius loci holešovické mariny,“ doplňuje Jarmila Kopečná.

„Opět bychom chtěli návštěvníkům nabídnout možnost projížděk na člunech, díky kterým si zájemci o bydlení v Marina Island mohou nejenom prohlédnout samotný projekt a jeho okolí, ale zažít atmosféru charakteristickou pro bydlení u řeky. V rámci dne otevřených dveří bude pro návštěvníky připraveno zázemí prodejní kanceláře a pochopitelně nebude chybět profesionální personál, který zodpoví veškeré otázky vztahující se k projektu,“ uvádí Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis management.

V LUXUSNÍM REZIDENČNÍM PROJEKTU MARINA ISLAND SE BUDE KONAT DEN OTEVŘENÝCH...

Marina Island nabízí kromě komfortních bytů také byty připomínající bydlení ve vile - tzv. Townhouse, tyto byty se nachází v prvních patrech budov. Naopak v nejvyšších patrech jsou byty typu Penthouse poskytující dech beroucí výhledy na město. Všechny typy bytů disponují terasou nebo balkonem, Townhouse a Penthouse navíc i přípravou na vlastní bazén. Obyvatelé projektu Marina Island budou moci pro chvíle odpočinku využívat také privátní park, reprezentativní společenské prostory a fitness studio. V pěti budovách Marina Island vznikne celkem 347 bytů o velikosti 1+kk až 6+kk.

www.marinaisland.cz

www.lighthousegroup.cz

www.daramis.com

Skupina Lighthouse Group působí v České republice od roku 2000. Prvním projektem skupiny byl administrativní komplex Lighthouse Towers s 23 000 m² kancelářských prostor. Komplex Lighthouse Towers byl milníkem v rekultivaci holešovického přístavu. Navázala na něj výstavba rezidenčního projektu Prague Marina, která nabídla 340 exkluzivních „waterfront“ bytových jednotek. V místě holešovického přístavu pak vznikl administrativní komplex Prague Marina Office Center s 13 600 m² kancelářských a obchodních prostor. Dalším významným rezidenčním projektem skupiny je projekt Zelené město na rozhraní Prahy 3 a Prahy 9 se 430 bytovými jednotkami. Skupina Lighthouse Group rozvíjí své aktivity také na Praze 9 v sousedství O2 Areny, kde vyrostl nejdříve parkovací dům a posléze obchodní centrum Galerie Harfa se 160 obchodními jednotkami, otevřené v roce 2011. Na něj navazuje administrativní budova Harfa Office Park, nabízející 20 000 m² kancelářských ploch.

V LUXUSNÍM REZIDENČNÍM PROJEKTU MARINA ISLAND SE BUDE KONAT DEN OTEVŘENÝCH...

V LUXUSNÍM REZIDENČNÍM PROJEKTU MARINA ISLAND SE BUDE KONAT DEN OTEVŘENÝCH...

Společnost Daramis byla založena v roce 2000, předmětem její činnosti je nákup, výstavba a správa rezidenčních a komerčních nemovitostí. Doposud firma dokončila 11 realitních projektů s cca 1 600 byty a aktuálně probíhají přípravné práce na nových rezidenčních projektech o zhruba 2 800 bytech. V současné době realizuje společnost projekty v Praze, Brně a Plzni. Mezi dokončené projekty Daramis patří např. bytové projekty Sedmikráska, Nad Motolským Hájem I a II, Rezidence Tupolevova I a II, River Lofts a Nad Vltavským údolím. Kromě rezidenčních má Daramis ve svém portfoliu i komerční projekty (např. Kodaňská Office Centre) a hotely (Parkhotel Praha).

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.

Jana Bakešová Denisa Kolaříková

jana.bakesova@crestcom.cz, denisa.kolarikova@crestcom.cz

tel.: 222 927 111 tel.: 222 927 111

mobil 731 613 604 mobil 731 613 606

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby.

Žaluzie, rolety a další stínicí prvky vám zajistí příjemnou teplotu v interiéru a podle zvoleného typu i další...

Najdete na iDNES.cz