Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Luxusní biokosmetika Éminence aneb krásná i bez chemie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý den se naše tělo musí vyrovnat s více než pěti sty chemikáliemi. Dilema řeší zejména těhotné ženy, které své dítě nechtějí zatížit alergiemi. Alternativu nabízí luxusní biokosmetika Éminence z přírodní receptury.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Éminence | foto: Éminence

Éminence - bez stovek chemických útočníků

Více než pět stovek chemických látek denně, včetně agresivních čistidel a nebezpečných toxických ftalátů: to je účet moderní ženy. A nejvíc si "k tělu" pouštíme právě různé krémy, odličovače nebo make up. Alternativou nejen v těhotenství je ryze přírodní luxusní kosmetika.

Jednou z nejkvalitnějších je kanadská značka s maďarskými kořeny Éminence Organic Skin Care. Jejím výrobním tajemstvím je vysoká koncentrace vitaminů, ovocných kyselin a přírodních enzymů obsažených v dužninách, slupkách a jadérkách organicky pěstovaného ovoce a zeleniny.

I proto je oblíbená mezi "zelenými" hvězdami Hollywoodu - mezi nadšené fanoušky patří i herečka Courteney Cox nebo velký fanoušek ekologie a skvělý herec Leonardo di Caprio.

Luxusní biokosmetika - Přirozená síla biodynamiky

V padesátileté historii firmy Éminence hrála léčivá síla bylin, ovoce a termální vody významnou roli dávno před boomem bio potravin a zdravého životního stylu. Její zakladatelé totiž vycházejí z biodynamické teorie rakouského filosofa a esoterika z přelomu minulého století Rudolfa Steinera, spojující svět rostlin, růstu i sklízení s cykly slunce, měsíce a planet – to vše bez umělých hnojiv.

Díky ručnímu zpracování a šetrnému zpracování bez tepelných a hydrogenických procesů si ovoce, zelenina, květiny a byliny, používané pro své zkrášlující a léčebné účinky, udržují maximální obsah nutrientů a vitamínu. Neobsahují ani žádná umělá barviva a vůně.

Tato kosmetika je ztělesněním myšlenky, že vše, co přijímáme, by mělo být tak čisté a bezpečné, že bychom to sami mohli jíst. Kolekce prošla i přísnými klinickými testy Biokontroll, certifikací ISO 9001 a byla prohlášena za hypoalergenní.

Biodynamic

Šťavnaté menu s tokajským i mandlemi v cukru

Éminence nabízí více než 80 specializovaných bio masek, ovocných čistících mlék, krémů, bylinných sér a péči o tělo pro všechny typy pokožky, včetně té nejcitlivější. Mezi neobvyklými kombinacemi překvapí vyhlazující maska z ledových tokajských a champagne hroznů, cukrový peeling z máty a okurky, čistící mléko s citronovou šťávou, šípkový krém nebo hypoalergenní pudr s extrakty z broskví a mandlí.

A můžeme pokračovat – v zahradě chutí a vůní Éminence najdete i růže, borůvky, višně či švestky. Složení je bohaté na amino kyseliny, bioflavonoidy, revoluční formu vitaminu C (Ester-C) a phytoestrogeny, účinné v boji proti akné, hormonální nerovnováze a ztrátě pružnosti.

Zastoupené antioxidanty ničí volné radikály a jsou účinné v boji proti stárnutí a vráskám. Účinek kosmetiky Éminence je okamžitý i dlouhodobý, pravidelné užívání navrátí pokožce jas, vitalitu a mladistvý vzhled.

Kosmetiku Éminence Organics najdete na www.eminence.cz a v luxusních salonech v Českých Budějovicích, Brně a na nově vznikajících pobočkách po celé ČR. Klademe důraz na tradiční krásu, spojení těla, mysli a ducha. Reprezentantka značky Bc. Barbora Marckx získala licenci v oblasti kosmetologie, aromaterapie, holistické medicíny, ayurvedských a la stone terapií, jógy a své zkušenosti shromáždila i během cest a studijních pobytů v zahraničí.

Bc. Barbora Marckx

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem

Vydejte se během příjemných srpnových večerů za kulturou pod širým nebem! Letní scéna Harfa láká na dvaadvacet...

Najdete na iDNES.cz