Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Lubricant - specialista na maziva

Komerční sdělení   14:00aktualizováno  14:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost LUBRICANT s.r.o. působí na našem trhu od roku 1993. Zastupuje přední světové výrobce speciálních, plastických a potravinářských maziv, průmyslových olejů a produktů pro plastikářský průmysl.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Logo společnosti Lubricant | foto: Lubricant

Jméno Lubricant je zárukou kvality pro všechny naše zákazníky. Firma poskytuje poradenství, tribodiagnostiku a úplný servis v oblasti mazání, včetně optimalizace logistiky a plynulosti dodávek.

kontakt

LUBRICANT s.r.o.
Slovanská alej 24
32600 Plzeň
Tel: +420 377 454 901
Fax: +420 377 454 907
e-mail: Info@lubricant.cz
Web: www.lubricant.cz

Na českém a slovenském trhu zastupuje významné světové firmy vyrábějící plastická maziva, průmyslové oleje, tuky a pasty, speciální průmyslová a potravinářská maziva, technologické kapaliny, kapaliny pro obrábění kovů, chladicí kapaliny, emulze, konzervace, média pro tváření a tažení, automobilové oleje, odmašťovací prostředky, kluzné laky a separátory pro plastikářský průmysl, konzervační prostředky a biologicky odbouratelná maziva.

Politikou firmy Lubricant je výběr nejvhodnějších dodavatelů a prodej maziv včetně poskytování komplexního servisu. Odborníci přijedou posoudit využití produktů až na místo, zajistí případnou úpravu produktů dle nestandardních požadavků zákazníka a je-li to nutné, odeberou vzorky pro posouzení v laboratoři.

Carl Bechem GmbH: Speciální plastická maziva od nejstaršího evropského výrobce

BechemCarl Bechem GmbH je největším a nejstarším evropským výrobcem speciálních plastických maziv. Pro automobilový průmysl to jsou to maziva pro tlumení hluku, pro mazání plastů, pro elektrické kontakty, pro mazání podvozků a jiná.

Dále vyrábí i plastická maziva a oleje pro průmyslové aplikace, např. pro doly, železnice, pro potravinářský průmysl. Specializuje se i na kapaliny pro obrábění kovů, tváření a tažení. V nabídce nechybí maziva šetrná k životnímu prostředí a kluzné laky.

Jost Chemicals GmbH: Separátory pro všechny oblasti zpracování plastických hmot

Jost Chemicals

Jost Chemicals je specialista navývoj a výrobu separátorů pro všechny oblasti zpracování plastických hmot. Od kompozitů s uhlíkovými vlákny, ale i polymerbetony. Každá pryskyřice, ať už je to polyester, epoxid, či polyurethan potřebuje separátory, čističe a ostatní pomocné přípravky, vesměs výrobky šité na míru.

Bez těchto přípravků se neobejde ani výroba dílů z plastů a TPE ve vstřikolisech. Firma má širokou paletu výrobků pro separaci dílů z forem, pro mazání pohyblivých dílů, konzervaci i čištění.

Oemeta Chemische Werke GmbH: Specialista na maziva pro oblast mechanických obráběcích procesů

ometaSpolečnost Oemeta patří již více než 90 let ke specialistům v odvětví průmyslových maziv pro oblast mechanických obráběcích procesů. Politiku firmy utváří také efektivní servis pomocí kvalifikovaných inženýrů v aplikační technice, kteří zajišťují předprodejní a poprodejní servis u výrobků, které vyžadují technické řešení.

PfinderPfinder Chemie GmbH: vedoucí společnost v oblasti konzervování dutin

Firma Pfinder je vedoucí společností na trhu v oblasti konzervování dutin. Své produkty pro antikorozní ochranu dodává do více než 70 automobilových závodů po celém světě. Firma Pfinder dále disponuje vysoce jakostními speciálními výrobky pro obrábění kovů, tváření, čištění a rovněž pro dočasnou, příp. trvalou ochranu proti korozi konstrukčních dílů.

Walther Systemtechnik: Výrobce aplikační techniky pro separátory

Walther

Společnost Walther Systemtechnik vyrábí aplikační techniku pro separátory, oleje, barvy, lepidla a maziva. Jedná se především o dopravu, dávkování, nanášení stříkáním nebo jednotlivými pulzy. V těsné spolupráci s uživateli vyvíjí optimální řešení pro zadanou aplikaci.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Najdete na iDNES.cz