Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lorenc Logistic je více než jen běžný autodopravce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V Lorenc Logistic se specializujeme především na přepravy velkoobjemového zboží pro automobilový průmysl, HI-TECH výrobků, ADR zboží a pharma produktů. Jsme zde pro vás již více než 24 let a o kvalitě nabízených služeb svědčí 80 % zákazníků, kteří s námi dlouhodobě spolupracují.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lorenc Logistic je více než jen běžný autodopravce | foto: Lorenc Logistic, s.r.o.

Potřebujete odvézt zboží do Belgie, Holandska, Lucemburska nebo Polska? Do zemí Beneluxu a Polska vyjíždíme každý den a garantujeme doručení do 2 pracovních dnů od nakládky. Do zemí Beneluxu pravidelně jezdíme již od roku 1996 a destinaci Polsko realizujeme od roku 2008.

Mezi naše další přepravní cíle patří Anglie, Německo, Francie nebo např. Švédsko. Díky své specializaci na státy Beneluxu a Polska, kde se každý den pohybují desítky našich kamionů, jsme schopni zaručit velice flexibilní reakci na požadovanou nákladní autodopravu ze strany zákazníka. Navíc můžete pohyb své zásilky sledovat díky nejnovější technologii online. Satelitní systém Dynafleet firmy VOLVO pokrývá celou Evropu a zajišťuje tak stálý kontakt dispečerů s vozidlem. Stále tak budete mít přehled o pohybu svého zboží.

V rámci logistických služeb zajišťujeme i veškeré celní formality při vývozu i dovozu zboží včetně INTRASTATU.

Rychlá a spolehlivá přeprava kusových zásilek v rámci České republiky

Můžete nám svěřit i kusové zásilky, které nezapadají do služeb ostatních poskytovatelů balíkových služeb. Prostřednictvím zásilkové služby FOFR, kterou provozujeme a která se specializuje na přepravy nadrozměrných zásilek, zásilek spadajících pod dohodu ADR, nebo těch, které vyžadují individuální manipulaci, vám je doručíme rychle a spolehlivě.

Pracovníci naší společnosti u vás zásilku vyzvednou a do 24 hodin doručí kamkoliv po České republice. Na vaše přání ji také odborně zabalí a zajistí i nadstandardní připojištění.

Lorenc Logistic je více než jen běžný autodopravce

Čisté a zabezpečené sklady pro Vaše zboží

Dále nabízíme prostor pro uskladnění Vašeho zboží různorodého charakteru v našich moderních skladovacích halách v Klatovech, Praze, Brně a nově také v Plzni. Sklady můžete využívat dlouhodobě i dočasně, a to za velmi výhodných cenových podmínek.

Sklady jsou maximálně zabezpečeny a zboží je pojištěno proti veškerým rizikům. Skladové haly jsou vybaveny elektronickou zabezpečovací signalizací (EZS) se stálým připojením na bezpečnostní službu a nepřetržitým monitorovacím kamerovým systémem. Spolehnout se zde můžete i na moderní regálovou a manipulační techniku, na jejíž obsluhu jsou zaměstnanci skladů řádně vyškoleni. Se zbožím lze manipulovat dle individuálních potřeb zákazníka 24 hodin denně.

Mezi další nabízené služby patří již zcela automaticky také přebalování zboží, etiketování, konsolidace, cross-docking, vedení skladové evidence a paletového konta a samozřejmě distribuce zboží ke konečnému zákazníkovi.

Lorenc Logistic je více než jen běžný autodopravce

Lorenc Logistic provozuje také servis nákladních vozidel

V současné době disponujeme vozovým parkem 50 kamionů značky VOLVO a všechna si sama servisujeme. Máme v tomto oboru značné zkušenosti a nabízíme proto služby našeho servisu nákladních vozidel i jiným tuzemským i zahraničním dopravcům a dalším zákazníkům. Máme špičkově vybavený servis a k dispozici i své výjezdové servisní vozidlo, které umožňuje provádět opravy přímo v terénu.

Lorenc Logistic je více než jen běžný autodopravce

Mycí linka pro kamiony, autobusy i osobní vozidla

Od roku 2004 provozujeme také mycí linku pro nákladní automobily, kamiony, autobusy i osobní vozidla. Díky bezkontaktnímu mytí včetně voskování bude váš vůz krásně čistý a nehrozí poškrábání laku. Mytí je možné i včetně desinfekce prostředky, které mají potřebný atest Ústavu pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.

Lorenc Logistic je více než jen běžný autodopravce

Spokojení zaměstnanci jsou základem pro spokojenost zákazníků

V Lorenc Logistic máme velmi nízkou fluktuaci zaměstnanců, což svědčí o dobré stabilitě naší společnosti. Navíc jsou v tomto oboru skutečně důležité zkušenosti a znalosti, které našim zaměstnancům rozhodně nechybí.

Lorenc Logistic nejvíce utvářejí její zaměstnanci. Úspěšnost každé firmy závisí především na jejích lidech. Všichni zaměstnanci by měli tvořit jeden tým, proto je důležité, aby tato skupina dokázala efektivně spolupracovat a jít tak za svým společným cílem. V Lorenc Logistic se tak snažíme pečovat nejen o zákazníky, ale i své zaměstnance.

„Nabízíme kariérní růst, odborná školení, manažerské tréninky a jazykové vzdělávání. Tím vším dáváme našim zaměstnancům najevo, jak jsou pro nás důležití a jak si jich vážíme. Nám není líto do svých zaměstnanců investovat,“ prozradila Adéla Naarová, personalistka Lorenc Logistic.

„Hodnoty naší společnosti slouží našim zaměstnancům jako orientační bod a zároveň jsou také výzvou a úkolem. Naši zaměstnanci vědí, že za nimi stojí silný partner se širokým portfoliem zákazníků. Naše výsledky jsou podpořeny každodenní tvrdou prací našich zaměstnanců, kterých si velmi vážíme,“ dodala Adéla Naarová.

Řidiči pravidelně absolvují také školení bezpečné a defenzivní jízdy na autodromech pod vedením zkušených instruktorů. Dále v Lorenc Logistic působí interní školitelé, kteří školí řidiče v ekonomické jízdě a optimálním využití vozidla = úspora paliva a snížení emisí CO2. Za posledních 5 let při průměrném nájezdu 10 000 000 km/rok neměla skupina Lorenc Logistic žádnou vážnou dopravní nehodu.

Společnost Lorenc Logistic je držitelem významných certifikátů

Lorenc Logistic je držitelem osvědčení SQAS (Safety and Quality Assessment System) evropského systému pro hodnocení bezpečnosti, kvality a vlivu na životní prostředí u poskytovatelů dopravních služeb. Dále jsme držiteli certifikátů ISO 9001 pro systém managementu kvality a 14001 pro systém environmentálního managementu.

Koncem loňského roku jsme obdrželi také certifikát FORS, který nás jako jednu z mála českých dopravních společností opravňuje k přepravám v rámci Londýna a současně deklaruje, že jako firma splňujeme vysoké nároky standardů FORS zaměřené především na bezpečnost a dopady vůči životnímu prostředí.

Více informací o Lorenc Logistic, s.r.o. najdete na našich webových stránkách www.lorenc-logistic.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Na druhém ročníku konference Výzvy pro Evropu vystoupí baronka Kishwer Falkner.
Na druhém ročníku konference Výzvy pro Evropu vystoupí baronka Kishwer Falkner

Institut pro politiku a společnost pořádá s partnery druhý ročník úspěšné mezinárodní konference Výzvy pro Evropu, která se uskuteční 25. září v...  celý článek

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.
Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve střední a východní Evropě, využívá ve své...  celý článek

Montované haly na míru vašemu podnikání.
Montované haly na míru vašemu podnikání

Uvažujete o navýšení výrobní kapacity, uskladnění většího množství materiálu či nové investiční příležitosti? Přední evropský výrobce ocelových hal nabízí...  celý článek

Okurková limonáda v 7 minutách!
Okurková limonáda v 7 minutách!

Vyměňte kupované limonády za domácí.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.