Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

LITOBAL obohatil svoji výrobu o papírové tašky a sáčky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost LITOBAL z Moravských Budějovic se specializuje na kartonové obaly. Vyrábí všechny druhy krabic a kartonů podle specifických požadavků a rozměrů. V produktovém portfoliu najdete i kupecké a svačinové papírové sáčky a nově i papírové tašky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LITOBAL obohatil svoji výrobu o papírové tašky a sáčky | foto: Litobal

LITOBAL je ryze česká firma rozkročená na našem trhu i v zahraničí, zejména v západní Evropě. Stojí pevně na dvou pilířích výroby. Jedním z nich jsou kartonové obaly, které vyrábí už přes dvacet let. Potřebujete kartonové či lepenkové obaly a krabice různých velikostí? Vítejte ve světě LITOBALu.

Druhý pilíř - papírové tašky a sáčky začala společnost LITOBAL budovat v roce 2000 a úspěšně. Poptávka po papírových obalech neustále roste. Kupecké a svačinové sáčky různých rozměrů, speciální sáčky na Hot-Dog, hamburgery a papírové tašky či odnosné jednovrstvé pytle se záložkovým dnem tu zažívají svůj boom.

Papírové tašky jsou praktické, hezké a ekologické

papírová taška Litobal

Od září 2011 firma LITOBAL svoji nabídku rozšířila o bohatý sortiment papírových tašek s plochým uchem vyráběných z mnoha druhů papírů: hnědý a bílý pytlový papír, hnědý či bílý sulfátový hlazený papír o plošné hmotnosti 80 až 110 gr/m2.

Navíc jako jediná česká firma vyrábí papírové tašky i s krouceným uchem. Předností LITOBAL výroby je možnost osazení odnosných držadel v barevném odstínu a skutečnost, že papírové tašky vyrábí na zakázku, rozměry a možný šestibarevný potisk je tak vaší volbou. Vysoký podíl sběrového papíru při výrobě a recyklace je třešinkou na dortu.

Papírové svačinové a kupecké sáčky u zákazníků bodují

Papírové sáčky s potiskem tvoří významnou součást výroby firmy LITOBAL. Dělají je na zakázku, záleží tedy na velikosti, počtu barev (až šestibarevný flexografický potisk), na zvoleném materiálu a též na počtu kusů, o jaký má zákazník zájem.

Tisknou jak papírové sáčky s bočním skladem, tak bez bočního skladu. Potištěné papírové sáčky jsou baleny do zatavené fólie nebo kartonu individuálně po určitém množství podle dohody se zákazníkem.

Kartonové krabice jsou základním sortimentem firmy

Mezi firemní stříbro tu patří klopové krabice, které vyrábí na zakázku, tedy zákazník si určuje potřebné rozměry. Výhodou je i fakt, že firma je schopna vyrobit na zakázku velké série i malosériové množství. Kromě klopových krabic v LITOBALu seženete také  tvarové výseky - kartonové krabice vyrobené pomocí výsekových raznic, např. kartonové nebo papírové krabice na zamraženou drůbež, skládačky různých typů, atd.

Uspokojují rovněž poptávku po krabicích s víkem (systém zavírání dno x víko) v rozloženém tvaru. Dodávky nezapomínají ani na  vnitřní vybavení krabic: mřížky nebo proklady z vlnité či hladké lepenky.

Všechny druhy krabic, stejně jako papírové tašky, je firma schopná dodat i s potiskem. Dvoubarevný flexografický tisk firemních log, telefonních kontaktů, RESY nebo dalších přepravních znaků povýší vaši zakázku mávnutím kouzelného proutku.

Podrobné informace o společnosti LITOBAL s.r.o., jejím kartonovém a papírovém sortimentu, cenách a kontaktech najdete na internetových stránkách www.litobal.cz, nebo na adrese firmy Husova 482, Moravské Budějovice. Součástí webových stránek je i e-shop, kde si můžete on-line objednat například papírové tašky či jiné produkty i v malých sériích.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz