Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

LITOBAL obohatil svoji výrobu o papírové tašky a sáčky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost LITOBAL z Moravských Budějovic se specializuje na kartonové obaly. Vyrábí všechny druhy krabic a kartonů podle specifických požadavků a rozměrů. V produktovém portfoliu najdete i kupecké a svačinové papírové sáčky a nově i papírové tašky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LITOBAL obohatil svoji výrobu o papírové tašky a sáčky | foto: Litobal

LITOBAL je ryze česká firma rozkročená na našem trhu i v zahraničí, zejména v západní Evropě. Stojí pevně na dvou pilířích výroby. Jedním z nich jsou kartonové obaly, které vyrábí už přes dvacet let. Potřebujete kartonové či lepenkové obaly a krabice různých velikostí? Vítejte ve světě LITOBALu.

Druhý pilíř - papírové tašky a sáčky začala společnost LITOBAL budovat v roce 2000 a úspěšně. Poptávka po papírových obalech neustále roste. Kupecké a svačinové sáčky různých rozměrů, speciální sáčky na Hot-Dog, hamburgery a papírové tašky či odnosné jednovrstvé pytle se záložkovým dnem tu zažívají svůj boom.

Papírové tašky jsou praktické, hezké a ekologické

papírová taška Litobal

Od září 2011 firma LITOBAL svoji nabídku rozšířila o bohatý sortiment papírových tašek s plochým uchem vyráběných z mnoha druhů papírů: hnědý a bílý pytlový papír, hnědý či bílý sulfátový hlazený papír o plošné hmotnosti 80 až 110 gr/m2.

Navíc jako jediná česká firma vyrábí papírové tašky i s krouceným uchem. Předností LITOBAL výroby je možnost osazení odnosných držadel v barevném odstínu a skutečnost, že papírové tašky vyrábí na zakázku, rozměry a možný šestibarevný potisk je tak vaší volbou. Vysoký podíl sběrového papíru při výrobě a recyklace je třešinkou na dortu.

Papírové svačinové a kupecké sáčky u zákazníků bodují

Papírové sáčky s potiskem tvoří významnou součást výroby firmy LITOBAL. Dělají je na zakázku, záleží tedy na velikosti, počtu barev (až šestibarevný flexografický potisk), na zvoleném materiálu a též na počtu kusů, o jaký má zákazník zájem.

Tisknou jak papírové sáčky s bočním skladem, tak bez bočního skladu. Potištěné papírové sáčky jsou baleny do zatavené fólie nebo kartonu individuálně po určitém množství podle dohody se zákazníkem.

Kartonové krabice jsou základním sortimentem firmy

Mezi firemní stříbro tu patří klopové krabice, které vyrábí na zakázku, tedy zákazník si určuje potřebné rozměry. Výhodou je i fakt, že firma je schopna vyrobit na zakázku velké série i malosériové množství. Kromě klopových krabic v LITOBALu seženete také  tvarové výseky - kartonové krabice vyrobené pomocí výsekových raznic, např. kartonové nebo papírové krabice na zamraženou drůbež, skládačky různých typů, atd.

Uspokojují rovněž poptávku po krabicích s víkem (systém zavírání dno x víko) v rozloženém tvaru. Dodávky nezapomínají ani na  vnitřní vybavení krabic: mřížky nebo proklady z vlnité či hladké lepenky.

Všechny druhy krabic, stejně jako papírové tašky, je firma schopná dodat i s potiskem. Dvoubarevný flexografický tisk firemních log, telefonních kontaktů, RESY nebo dalších přepravních znaků povýší vaši zakázku mávnutím kouzelného proutku.

Podrobné informace o společnosti LITOBAL s.r.o., jejím kartonovém a papírovém sortimentu, cenách a kontaktech najdete na internetových stránkách www.litobal.cz, nebo na adrese firmy Husova 482, Moravské Budějovice. Součástí webových stránek je i e-shop, kde si můžete on-line objednat například papírové tašky či jiné produkty i v malých sériích.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz