Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Litá kola a novinky v jejich designech pro rok 2011

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nabídka největšího prodejce homologovaných litých kol pro osobní automobily na trhu s náhradními díly v České republice, společnosti ALCAR BOHEMIA, je na začátku jarní sezóny bohatší o nová litá kola a jejich designy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Alcar Bohemia, s.r.o. - AEZ Valencia_Imagedetail | foto: Alcar Bohemia, s.r.o.

Novinky AEZ Valencia a Valencia dark designově vychází z prototypu kola vytvořeného pro odvážný koncept automobilu "Rinspeed UC?". AEZ Valencia nabízí verzi s titanovým leskem, zatímco Valencia dark černo-leštěnou barevnou kombinaci.

Obě verze se pyšní propracovaným designem s logem AEZ odlitým na lemu ráfku a mimořádnou přitažlivostí dlouhých paprsků. Kombinace elegance a sportovního vzhledu se může stát ideálním doplňkem pro téměř všechny třídy automobilů.

Alcar Bohemia, s.r.o. - DOTZ Rapier

Speciálně pro vozy SUV rozšiřuje svou nabídku design AEZ Yacht, jehož litá kola jsou nově k dispozici v 19, 20, 21 i 22 palcích.

Litá kola DOTZ přichází se sportovním designem se střídáním leštěných paprsků ve tvaru V a černých paprsků ve tvaru Y. Veškerá dynamika designu DOTZ Rapier je koncentrována do ostře řezaných paprsků, zatímco klidná středová část propůjčuje sportovní vzhled kola i vozům se čtyřděrovým uchycením.

Druhou novinkou značky DOTZ je černě lakovaná varianta designu DOTZ Mugello. Litá kola DOTZ Mugello dark, v barvě italského espressa, se chystají rozčeřit vody tuningové scény. Ďábelskému vzhledu temných paprsků ve tvaru Y dodávají lesk pochromované šrouby po obvodu kola. Další varianta téhož designu doplněná polepy od FOLIATEC nese název DOTZ Mugello lake30. Tato speciální edice je doplněna červenými pruhy, bílým obrysem ve tvaru jezera Wörthersee a speciální krytkou.

Novinka DEZENT RL dark jsou atraktivní litá kolá, které si pohrávají s kontrastem mezi leštěnou čelní plochou a černě lakovaným pozadím. Leštěné lemy ráfků a horní části paprsků vytváří čisté linie a dodávají kolům DEZENT RL dark dynamiku, kterou mohou předat široké paletě vozů.

Alcar Bohemia, s.r.o. - AEZ Yacht SUV_Imagedetail front02

Všechna ocelová i litá kola na trhu s náhradními díly si spotřebitel může jednoduše ověřit. Jednoduše lze zjistit, zda jsou daná ocelová či litá kola schválena pro provoz na veřejných komunikacích a poskytují tak záruku bezpečného užívání. Na jeho čelní straně musí být vyražené či odlité číslo schválení KBA.

Podrobný postup zápisu kol do Technického průkazu a seznam držitelů schválení je k dispozici také na internetových stránkách Ministerstva dopravy www.mdcr.cz v sekci Schvalování vozidel/Zápis ráfků a pneumatik.

Homologovaná litá kola značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO jsou motoristům k dispozici u cca 2000 prodejců po celé České republice. Jejich seznam stejně jako virtuální konfigurátor kol naleznou motoristé na webových stánkách www.alcar.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Stabilní dopravce nabízí perspektivní povolání

Stabilní dopravce

Je mnoho oborů, které jsou přehlíženy, přestože by bez nich svět nemohl fungovat tak, jak jej známe. Skvělým příkladem...

Řidičské oprávnění skupiny B a přívěs – jak těžký náklad můžeme vozit?

Řidičské oprávnění skupiny B a přívěs – jak těžký náklad můžeme vozit?

Výklad směrnice EU, která určuje, za jakých podmínek lze mít za autem přívěsný vozík, když máme pouze řidičské...

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit.

Jste si jisti, že děláte vše pro ochranu sebe a svých blízkých, které vozíte ve svém voze? Umíte správně používat...

Najdete na iDNES.cz