Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Litá kola a novinky v jejich designech pro rok 2011

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nabídka největšího prodejce homologovaných litých kol pro osobní automobily na trhu s náhradními díly v České republice, společnosti ALCAR BOHEMIA, je na začátku jarní sezóny bohatší o nová litá kola a jejich designy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Alcar Bohemia, s.r.o. - AEZ Valencia_Imagedetail | foto: Alcar Bohemia, s.r.o.

Novinky AEZ Valencia a Valencia dark designově vychází z prototypu kola vytvořeného pro odvážný koncept automobilu "Rinspeed UC?". AEZ Valencia nabízí verzi s titanovým leskem, zatímco Valencia dark černo-leštěnou barevnou kombinaci.

Obě verze se pyšní propracovaným designem s logem AEZ odlitým na lemu ráfku a mimořádnou přitažlivostí dlouhých paprsků. Kombinace elegance a sportovního vzhledu se může stát ideálním doplňkem pro téměř všechny třídy automobilů.

Alcar Bohemia, s.r.o. - DOTZ Rapier

Speciálně pro vozy SUV rozšiřuje svou nabídku design AEZ Yacht, jehož litá kola jsou nově k dispozici v 19, 20, 21 i 22 palcích.

Litá kola DOTZ přichází se sportovním designem se střídáním leštěných paprsků ve tvaru V a černých paprsků ve tvaru Y. Veškerá dynamika designu DOTZ Rapier je koncentrována do ostře řezaných paprsků, zatímco klidná středová část propůjčuje sportovní vzhled kola i vozům se čtyřděrovým uchycením.

Druhou novinkou značky DOTZ je černě lakovaná varianta designu DOTZ Mugello. Litá kola DOTZ Mugello dark, v barvě italského espressa, se chystají rozčeřit vody tuningové scény. Ďábelskému vzhledu temných paprsků ve tvaru Y dodávají lesk pochromované šrouby po obvodu kola. Další varianta téhož designu doplněná polepy od FOLIATEC nese název DOTZ Mugello lake30. Tato speciální edice je doplněna červenými pruhy, bílým obrysem ve tvaru jezera Wörthersee a speciální krytkou.

Novinka DEZENT RL dark jsou atraktivní litá kolá, které si pohrávají s kontrastem mezi leštěnou čelní plochou a černě lakovaným pozadím. Leštěné lemy ráfků a horní části paprsků vytváří čisté linie a dodávají kolům DEZENT RL dark dynamiku, kterou mohou předat široké paletě vozů.

Alcar Bohemia, s.r.o. - AEZ Yacht SUV_Imagedetail front02

Všechna ocelová i litá kola na trhu s náhradními díly si spotřebitel může jednoduše ověřit. Jednoduše lze zjistit, zda jsou daná ocelová či litá kola schválena pro provoz na veřejných komunikacích a poskytují tak záruku bezpečného užívání. Na jeho čelní straně musí být vyražené či odlité číslo schválení KBA.

Podrobný postup zápisu kol do Technického průkazu a seznam držitelů schválení je k dispozici také na internetových stránkách Ministerstva dopravy www.mdcr.cz v sekci Schvalování vozidel/Zápis ráfků a pneumatik.

Homologovaná litá kola značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO jsou motoristům k dispozici u cca 2000 prodejců po celé České republice. Jejich seznam stejně jako virtuální konfigurátor kol naleznou motoristé na webových stánkách www.alcar.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Firma vyrábějící přívěsné vozíky AUTOVIA vám přináší řadu novinek

Firma vyrábějící přívěsné vozíky - AUTOVIA vám přináší řadu novinek.

Který nadšený domácí kutil, profesionální stavař nebo zemědělec by neznal kvalitní přívěsné vozíky tradičního českého...

Škoda nabídne více RS modelů

Škoda nabídne více RS modelů

Automobily Škoda potkáte na českých silnicích poměrně běžné. Mezi Čechy mají velmi dobrou pověst a jsou cenově...

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Nový Jeep Compass je hrdým pokračovatelem značky Jeep. Ta už téměř 80 let vyrábí odolné a funkční vozy nejen do terénu....

Najdete na iDNES.cz