Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

LIFTKET: špičkové elektrické řetězové kladkostroje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Výhradním dovozcem německých elektrických řetězových kladkostrojů LIFTKET je firma Mixánek. Kladkostroje dodává již přes 18 let do České republiky. Za tu dobu firma Mixánek navázala spolupráci s mnoha předními českými firmami a prodala stovky kvalitních kladkostrojů LIFTKET.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

elektrické řetězové kladkostroje LIFTKET | foto: Mixánek s.r.o.

Spolehlivost, kvalita, dlouhá životnost, špičkové technické parametry. Všechny tyto požadavky v sobě dokázal spojit kladkostroj LIFTKET. A nejenom ty.

Kladkostroje LIFTKET mají obecně velmi malou stavební výšku, rozměry a vlastní hmotnost, standardní krytí IP55 a celou řadu patentů. Nejvýznamnější z nich je systém kluzné spojky, který zaručuje maximální bezpečnost.

Špičkové kladkostroje šité na míru

LIFTKET - kladkostroje

Ať už jste velkou jeřábovou firmou, nebo prodejcem zdvihací a manipulační techniky byla by škoda, kdyby vás informace o těchto kladkostrojích minuly.

Sortiment značky LIFTKET je velmi komplexní, začíná nosností 125 kg a končí 25 000 kg. Díky velmi široké nabídce je výhradní zástupce - firma Mixánek schopna nabídnout řešení, které bude vyhovovat přesně vašim potřebám. Nenabízí jeden univerzální typ, ale celou řadu typů, lišící se nosností, robusností a možnostmi použití.

Kladkostroje LIFTKET jsou nejčastěji používány jako komponenty pro jeřáby - mostové, podvěsné nebo otočné, a to jak ve stavebnictví, dílnách a skladech, zámečnických dílnách, v potravinářském a lékařském průmyslu nebo v oblasti jevištní a osvětlovací techniky či v zábavním průmyslu.

Produkty značky LIFTKET

Páteř nabídky produktů tvoří kladkostroje LIFTKET STAR. Kladkostroje této řady mají zaregistrováno 11 patentů. Tyto kladkostroje mohou být zapnuty po dlouhou dobu, dokonce i v tropických klimatických podmínkách. Vzduchem chlazený motor zdvihu má tvarovaná chladicí žebra.

Všechny jednotlivé části, jako je motor zdvihu, olejem plněné i olejotěsné hnací mechanismy, pružinová brzda a kluzná spojka, jsou v případě potřeby naprosto separovaně vyměnitelné.  Životnost součástí jednoznačně překračuje požadavky směrnic FEM pro dané skupiny hnacích ústrojí.

Zvýšená bezpečnost je zaručena díky novému patentovanému systému spojky, kde díky mechanicky pevnému spojení mezi břemenem a brzdou není možné zřícení břemene ani při selhání spojky. Spojkové obložení je bezazbestové.

Velkou předností kladkostrojů LIFTKET STAR je mimořádně nenáročná obsluha a údržba a také jednoduchá a rychlá přestavba z jednořetězového na dvouřetězové provedení. Patentovaný systém uchycení "mrtvého" konce řetězu spočívá v jednoduchém zajištění posledního článku řetězu integrovanou vidličkou. Přestavba kladkostroje z jednořetězového na dvouřetězový je otázka chvíle. Je to velmi výhodné např. při využití kladkostrojů pro montážní účely.

LIFTKET - kladkostroje 2

Naproti tomu zábavní průmysl se neobejde bez LIFTKET MB a SB. V Evropě budete těžko hledat používanější a úspěšnější značku než LIFTKET, obzvláště co se týká instalace kladkostrojů na jevištích. Díky svým rozměrům a hmotnosti jsou tyto kladkostroje nejmenšími a nejlehčími kladkostroji na trhu.

Nízká hladina hlučnosti převodovky a brzdy absolutně neruší představení a přitom disponuje řešením pro téměř všechny výšky zdvihu a pokrývá i speciální požadavky. Další volbou je možnost napojení kladkostrojů na počítačový systém. S pomocí speciálního kodéru tak lze nastavit zdvih háku do vyměřené polohy s přesností až 3 mm. Elegantní design kladkostroje s černou matnou povrchovou úpravou už je jen třešinkou na dortu.

Kompletní nabídku kladkostrojů i s kontakty, referencemi, technickými údaji a poptávkovým formulářem najdete na internetové adrese: www.kladkostroje.cz

Servis pro zákazníky od A do Z

Dodávky špičkové techniky jdou ruku v ruce s fundovaným technickým poradenstvím. Před uzavřením kontraktu má nakupující možnost využít konzultace a s pomocí odborných rad tak zvolit podle účelu, typu provozu a prostředí nejvhodnější typ kladkostroje. Správný výběr vede k úspoře peněz.
 
U firmy Mixánek je samozřejmostí rychlý a kvalitní záruční, či pozáruční servis.K veškerým produktům dodávají velmi rychle jakýkoliv náhradní díl, montáž na přání a žádnou technickou otázku tu nenechávají bez odpovědi.

Zákazníci jsou spokojeni i s rychlostí dodávek. Standardní doba dodání kladkostroje přímo k vám jsou dva týdny. Pokud potřebujete okamžité řešení, firma Mixánek udělá maximum pro jeho nejrychlejší dodání. Standardní typy jsou stále objednávány na sklad. Bude-li požadovaný typ k dispozici, může být distribuován okamžitě.

A v neposlední řadě je cennou nabídkou možnost platby na splátky. Obchodní zástupce společnosti společně se zákazníkem sestaví splátkový kalendář, který bude vyhovovat oběma stranám.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Najdete na iDNES.cz