Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

LIFTKET: špičkové elektrické řetězové kladkostroje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Výhradním dovozcem německých elektrických řetězových kladkostrojů LIFTKET je firma Mixánek. Kladkostroje dodává již přes 18 let do České republiky. Za tu dobu firma Mixánek navázala spolupráci s mnoha předními českými firmami a prodala stovky kvalitních kladkostrojů LIFTKET.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

elektrické řetězové kladkostroje LIFTKET | foto: Mixánek s.r.o.

Spolehlivost, kvalita, dlouhá životnost, špičkové technické parametry. Všechny tyto požadavky v sobě dokázal spojit kladkostroj LIFTKET. A nejenom ty.

Kladkostroje LIFTKET mají obecně velmi malou stavební výšku, rozměry a vlastní hmotnost, standardní krytí IP55 a celou řadu patentů. Nejvýznamnější z nich je systém kluzné spojky, který zaručuje maximální bezpečnost.

Špičkové kladkostroje šité na míru

LIFTKET - kladkostroje

Ať už jste velkou jeřábovou firmou, nebo prodejcem zdvihací a manipulační techniky byla by škoda, kdyby vás informace o těchto kladkostrojích minuly.

Sortiment značky LIFTKET je velmi komplexní, začíná nosností 125 kg a končí 25 000 kg. Díky velmi široké nabídce je výhradní zástupce - firma Mixánek schopna nabídnout řešení, které bude vyhovovat přesně vašim potřebám. Nenabízí jeden univerzální typ, ale celou řadu typů, lišící se nosností, robusností a možnostmi použití.

Kladkostroje LIFTKET jsou nejčastěji používány jako komponenty pro jeřáby - mostové, podvěsné nebo otočné, a to jak ve stavebnictví, dílnách a skladech, zámečnických dílnách, v potravinářském a lékařském průmyslu nebo v oblasti jevištní a osvětlovací techniky či v zábavním průmyslu.

Produkty značky LIFTKET

Páteř nabídky produktů tvoří kladkostroje LIFTKET STAR. Kladkostroje této řady mají zaregistrováno 11 patentů. Tyto kladkostroje mohou být zapnuty po dlouhou dobu, dokonce i v tropických klimatických podmínkách. Vzduchem chlazený motor zdvihu má tvarovaná chladicí žebra.

Všechny jednotlivé části, jako je motor zdvihu, olejem plněné i olejotěsné hnací mechanismy, pružinová brzda a kluzná spojka, jsou v případě potřeby naprosto separovaně vyměnitelné.  Životnost součástí jednoznačně překračuje požadavky směrnic FEM pro dané skupiny hnacích ústrojí.

Zvýšená bezpečnost je zaručena díky novému patentovanému systému spojky, kde díky mechanicky pevnému spojení mezi břemenem a brzdou není možné zřícení břemene ani při selhání spojky. Spojkové obložení je bezazbestové.

Velkou předností kladkostrojů LIFTKET STAR je mimořádně nenáročná obsluha a údržba a také jednoduchá a rychlá přestavba z jednořetězového na dvouřetězové provedení. Patentovaný systém uchycení "mrtvého" konce řetězu spočívá v jednoduchém zajištění posledního článku řetězu integrovanou vidličkou. Přestavba kladkostroje z jednořetězového na dvouřetězový je otázka chvíle. Je to velmi výhodné např. při využití kladkostrojů pro montážní účely.

LIFTKET - kladkostroje 2

Naproti tomu zábavní průmysl se neobejde bez LIFTKET MB a SB. V Evropě budete těžko hledat používanější a úspěšnější značku než LIFTKET, obzvláště co se týká instalace kladkostrojů na jevištích. Díky svým rozměrům a hmotnosti jsou tyto kladkostroje nejmenšími a nejlehčími kladkostroji na trhu.

Nízká hladina hlučnosti převodovky a brzdy absolutně neruší představení a přitom disponuje řešením pro téměř všechny výšky zdvihu a pokrývá i speciální požadavky. Další volbou je možnost napojení kladkostrojů na počítačový systém. S pomocí speciálního kodéru tak lze nastavit zdvih háku do vyměřené polohy s přesností až 3 mm. Elegantní design kladkostroje s černou matnou povrchovou úpravou už je jen třešinkou na dortu.

Kompletní nabídku kladkostrojů i s kontakty, referencemi, technickými údaji a poptávkovým formulářem najdete na internetové adrese: www.kladkostroje.cz

Servis pro zákazníky od A do Z

Dodávky špičkové techniky jdou ruku v ruce s fundovaným technickým poradenstvím. Před uzavřením kontraktu má nakupující možnost využít konzultace a s pomocí odborných rad tak zvolit podle účelu, typu provozu a prostředí nejvhodnější typ kladkostroje. Správný výběr vede k úspoře peněz.
 
U firmy Mixánek je samozřejmostí rychlý a kvalitní záruční, či pozáruční servis.K veškerým produktům dodávají velmi rychle jakýkoliv náhradní díl, montáž na přání a žádnou technickou otázku tu nenechávají bez odpovědi.

Zákazníci jsou spokojeni i s rychlostí dodávek. Standardní doba dodání kladkostroje přímo k vám jsou dva týdny. Pokud potřebujete okamžité řešení, firma Mixánek udělá maximum pro jeho nejrychlejší dodání. Standardní typy jsou stále objednávány na sklad. Bude-li požadovaný typ k dispozici, může být distribuován okamžitě.

A v neposlední řadě je cennou nabídkou možnost platby na splátky. Obchodní zástupce společnosti společně se zákazníkem sestaví splátkový kalendář, který bude vyhovovat oběma stranám.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Řiďte svůj podnik chytře s Business Intelligence

Začalo to nápadem, který se realizoval v pronajaté místnosti o velikosti 20 metrů čtverečních. Brzy bylo nutné najít...

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Češi cestují stále více, rádi sáhnou po celoročním cestovním pojištění

Češi cestují do ciziny jako nikdy dříve

Češi mají obrovskou chuť ve volném čase cestovat. 64 % Čechů vyráží na pobytové zájezdy a mnoho jich jezdí i na vlastní...

Najdete na iDNES.cz