Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Lidé, zděte a vyhrajte s Porfixem, ideálním materiálem pro Vaši stavbu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stavební materiál PORFIX je pro ty, kteří chtějí svou stavbu postavit rychle, snadno a úsporně. Nyní také s možností vyhrát velké peníze, soutěžte s námi o 500 000 Kč.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lidé, zděte a vyhrajte s Porfixem, ideálním materiálem pro Vaši stavbu | foto: PORFIX

Lehká opracovatelnost

Lehká opracovatelnost

1) Lehká opracovatelnost Lehký pórovitý materiál je opracovatelný rychle a přesně na míru, bez zbytečného odpadu, jednoduchým a cenově nenáročným nářadím. Materiál se řeže, brousí, vrtá, frézuje, a to vše bez větších odborných návyků a zkušeností

Rychlost výstavby

Rychlost výstavby

2) Rychlost výstavby - stavební systém PORFIX umožňuje použití všech konstrukčních prvků tak, aby stavba byla zrealizovaná rychle. Variabilní skladba těchto prvků se dokáže přizpůsobit i těm nejneobvyklejším požadavkům a konstrukčním detailům. Všechny konstrukční prvky jsou řešené tak, aby při zabudovaní do stavby měli jednotný pórobetonový povrch.

3) Jednoduché drážkování - Veškeré drážky a prostupy pro rozvody vody, odpadů a elektřiny lze vyrobit naprosto přesně, což vede k úspoře času a materiálu při jejich vytváření a také při zapravování a začišťování.

Jednoduché omítání

Jednoduché omítání

4) Jednoduché omítání - Přesnost pórobetonových tvárnic a příčkovek vede k nízké spotřebě omítkovin, které je díky tomu možné nanášet v minimální přípustné tloušťce dle doporučení výrobce konkrétní vybrané omítkoviny.

Pórobeton – univerzální stavební poklad

Pórobeton – univerzální stavební poklad

5) Pórobeton – univerzální stavební poklad - Univerzálnost pórobetonu spočívá ve vyvážené kombinaci nízké objemové hmotnosti s dobrou konstrukční pevností. Nízkou objemovou hmotnost zabezpečuje pórovitost materiálu, konstrukční pevnost tvoří velmi pevná krystalická struktura mezipórových stěn. Nízká hmotnost umožňuje tvarovat pórobetonové výrobky do větších rozměrů v souladu s ergometrickými požadavky. Tyto rozměry zvyšují rychlost stavebních prací a snižují spotřebu zdící malty.

Tepelně-izolační vlastnosti

Tepelně-izolační vlastnosti

6) Tepelně-izolační vlastnosti - Pórobetonová hmota je svojí strukturou, kde póry představují cca 50 % objemu materiálu, ideálním tepelně-izolačním materiálem. Některé konstrukce z pórobetonu splňují ve většině případů tepelně-technické požadavky současných norem bez dodatečného zateplení. Tento fakt vylučuje projekční, staticko-fyzikální a technické problémy, které mají při kombinovaných technikách za následek i cenový nárůst takovýchto realizací. Stejnorodost pórobetonových stěn a stropů (oproti komplikovaně zatepleným konstrukcím) ovlivňuje pozitivně i prostupy tepla, vodních par a vzduchu.

Tisíce malých vzduchových dutinek vyrovnává venkovní změny teploty a vytváří stabilní, příjemné klima v místnosti. Pórobeton chrání před chladem, stejně jako před horkem, vyrovnává provozní vlhkostní změny v místnosti, a také umožňuje vodním parám postupný prostup obvodovou stěnou.

7) Požární bezpečnost - Podle českých i mezinárodních technickým norem je pórobeton nehořlavým materiálem a je zařazen podle reakce na oheň do třídy A1. Stavební materiál PORFIX je schopen svými vlastnostmi zabránit rozšíření požáru ve stavbách bytového, občanského i průmyslového sektoru. Při požáru se z Pórobetonu neuvolňují žádné škodlivé plyny ani látky.

Neomezená životnost

Neomezená životnost

8) Neomezená životnost - Autoklávováním se dosahuje krystalicky stabilní a objemově stálá struktura hmoty, ve které se mění pouze postupně klesající obsah fyzikálně vázané vody.

Pórobeton při expediční vlhkosti není citlivý na mráz. Kapilární a pórovitá struktura zabezpečuje mrazuvzdornost bez změny stavebně-technických parametrů pórobetonové hmoty. Přesto je však nutné pórobetonový materiál a neukončené nezastřešené stavby chránit proti nadměrné atmosférické vlhkosti a dešti. Životnost takto chráněného pórobetonu je neomezená.

Akustické vlastnosti

Akustické vlastnosti

9) Akustické vlastnosti - Pórovitá struktura i při relativně nízké objemové hmotnosti stěn a příček z pórobetonu zabezpečuje dobrou zvukovou izolaci. Zvýšené požadavky na dokonalou zvukovou izolaci se dají řešit v doporučených kombinacích sendvičových stěn příček PORFIX s tenkými vrstvami minerální vaty a sádrokartonu.

Nakup, zaregistruj se a vyhraj! PORFIX nyní pořádá velkou soutěž.

  1. Nakup - podmínkou pro účast v soutěži je nákup výrobku PORFIX v min. hodnotě 300 Kč
  2. Zaregistruj se - na webových stránkách PORFIX zapíšete své iniciále, nasunujete účtenku v minimální hodnotě 300 Kč za materiál PORFIX a čekáte na bod 3.
  3. Vyhraj - PORFIX si dal záležet na tom, aby v tomto období vyhrálo opravdu hodně zákazníků. V této soutěži máte šanci na výhru mnohem větší než u ostatních spotřebitelských soutěží.

Nakup, zaregistruj se a vyhraj

Nakup, zaregistruj se a vyhraj

V období od 4. 5. 2015 do 28. 6. 2015 vyhraje každý týden 5 zákazníků. Každý z nich vyhrává 10 000 Kč. To znamená, že za 8 týdnů soutěže PORFIX potěší celkem 40 zákazníků sumou 10.000 Kč a jednoho zaregistrovaného šťastlivce, který odpoví co nejdříve a hlavně správně na soutěžní otázku ve finálovém kole obdaruje částkou 500 000 Kč.

Co Vy na to? Stojí za to rekonstruovat byt nebo si postavit vysněný rodinný dům nebo garáž pro čtyřkolého miláčka s PORFIXem? Odpověď je jasná. ANO!

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

PR for HR - Aby u vás chtěli pracovat - konference PR Summit 2018

Nejsou lidi. Tímto povzdechem shrnuje většina personalistů aktuální situaci na pracovním trhu. A začíná přemýšlet: Jak...

Najdete na iDNES.cz