Zimní čas pod Ještědem ve znamení zábavy i odpočinku

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zima se blíží a s ní také vánoční shon. Pokud přemýšlíte, kde si dobít energii před náročným obdobím nebo chcete zabavit děti, když je venku ošklivo, vyzkoušejte CENTRUM BABYLON. Největší mimopražský zábavní, hotelový a eventový komplex se postará o zábavu za každého počasí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zimní čas pod Ještědem ve znamení zábavy i odpočinku | foto: CENTRUM BABYLON

Továrna na zábavu

Na dobrodružství a zábavu narazíte v největším zábavním centru na severu Čech na každém kroku. V originálních kulisách Aquaparku ve stylu steampunku na vás čekají atrakce jako je 3D Laser Show, adrenalinový trychtýř, tobogany a tajemné jeskyně. Jen pár kroků od vodního světa, v Lunaparku, si vyzkoušíte jízdu na simulátoru divokého býka, lezeckou stěnu, zařádíte si na autodromu, houpačkách a dalších atrakcích. A s čím zaručeně zabodujete u dětí? Virtuální zábava! Pro malé i velké je tu Laser game, 4D kino nebo 9D Virtuální realita.

Zimní čas pod Ještědem ve znamení zábavy i odpočinku

Vše pod jednou střechou

Pokud chcete vyzkoušet vše, co liberecké centrum nabízí, ubytujte se přímo pod střechou komplexu ve WELLNESS HOTELU BABYLON. Největší mimopražský hotel nabízí výhodné pobytové balíčky s neomezeným vstupem do Aquaparku, Lunaparku, iQPARKU, iQLANDIE, Labyrintu nebo do Wellness centra po celou dobu pobytu a pro každého též neomezený vstup do ZOO Liberec. Rodinám s dětmi navíc zpříjemní návštěvu baby friendly služby a nabídka ubytování pro děti mladší 13 let zdarma.

Zimní čas pod Ještědem ve znamení zábavy i odpočinku

Příjemný odpočinek jako v antických lázních

V chladném počasí se jistě rádi prohřejete a zrelaxujete v hotelovém Wellness centru na ploše větší než tisíc metrů čtverečních. Jako v opravdových antických lázních si zde odpočinete v saunách, bylinkové či solné inhalaci, vířivém bazénu a v aroma parní lázni. Svěřte se do rukou zkušených terapeutů a vyzkoušejte některou z relaxačních, zážitkových či wellness terapií, které vás posílí před náročným vánočním obdobím.

Zimní čas pod Ještědem ve znamení zábavy i odpočinku

Liberec je ideální místo i pro zimní radovánky

Vy, kdo se již nemůžete dočkat sněhu, vydejte se za lyžařským zážitkem do Ski areálu Ještěd se 4 lanovkami a 5 vleky, které vás zavezou na vrchol hory Ještěd. Pro milovníky bílé stopy je jasnou volbou běžecký areál Vesec nebo trasy nedalekých Jizerských hor. Klidnější povahy si užijí procházky uličkami historického centra Liberce, návštěvu ZOO s bílými tygry nebo prohlídku botanické zahrady.

To všechno v kombinaci se skvělou zábavou a odpočinkem v teple nabízí pobytový balíček Ski a relax Wellness hotelu Babylon.

Zimní čas pod Ještědem ve znamení zábavy i odpočinku

Darujte k Vánocům zážitky plné relaxace i zábavy!

V libereckém Babylonu můžete skvělé zážitky nejen vyzkoušet sami, ale i darovat svým blízkým. A protože se Vánoce pomalu blíží, máme pro Vás tip na vánoční dárek, se kterým zaručeně uspějete. Stačí jedno kliknutí na webové stránky a z pohodlí domova si vyberte tu nejlepší zábavu a relaxaci pro celou rodinu. Na našem e-shopu navíc pořídíte vybrané produkty s 10% slevou.

Více informací naleznete na www.HotelBabylon.cz a www.CentrumBabylon.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

V Turnově se těšte na nádherné melodie, říká Pavel Šporcl

V Turnově se těšte na nádherné melodie, říká Pavel Šporcl

Než se houslista Pavel Šporcl vydá na vánoční turné, absolvuje ještě 20. listopadu 2018 koncert v Kulturním centru v...

Ondřej Havelka a Melody Makers odehrají v Liberci nabitý koncert

Ondřej Havelka a Melody Makers odehrají v Liberci nabitý koncert

Rapsodie v modrém pokoji, tak se nejmenuje pouze nejznámější skladba amerického skladatele George Gerschwina, ale také...

Správný bojovník to nikdy nevzdá

Správný bojovník to nikdy nevzdá

Adrenalin, síla, údery, boj, zápas krev. Tak to bude vypadat v liberecké HomeCredit aréně v sobotu večer. Uskuteční se...

Najdete na iDNES.cz