Preciosa Lighting dodává luxusní svítidla z Čech do celého světa

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Preciosa je českou firmou spjatou s libereckým regionem pupeční šňůrou. Největší sklářská firma v České republice a světový fenomén je úzce spojena s dávnou tradicí výroby v Křišťálovém údolí, které dodnes nazývá domovem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Preciosa Lighting dodává luxusní svítidla z Čech do celého světa | foto: Preciosa Lighting

Preciosa dává práci v 16 závodech a devíti městech v Česku i cizině více než 4000 lidem a usiluje o rozvíjení mladého talentu a sklářského průmyslu v České republice.

Křišťálové údolí stálo u zrodu již několika světových sklářských firem a je domovem mnoha českých sklářských společností, škol a institucí. Současná Preciosa dokáže spojit tradiční postupy ve výrobě svítidel s moderními technologiemi. V jejím výrobním procesu tak má pevné místo 3D modelování, využití skleněných vláken a nanotechnologií i laserové broušení.

Preciosa Lighting dodala unikátní osvětlení i do hotelu Mandarin Oriental na...

Preciosa Lighting dodala unikátní osvětlení i do hotelu Mandarin Oriental na jedné z neprestižnějších adres Dubaje. Česká společnost nainstalovala arboretum ze 14 stromů napodobující místní pouštní flóru.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa podporuje obecně prospěšné aktivity v celkem sedmi klíčových oblastech. Na regionální úrovni podporuje lokální aktivity a projekty prostřednictvím zdravotnických, ekologických, kulturních a sportovních fondů. Na globální úrovni se pak nadace zabývá převážně vzděláním, výzkumem, vědou a v neposlední řadě humanitární pomocí. Během své existence věnovala Nadace Preciosa přes 181 milionů korun jednotlivým organizacím, institucím a jedincům právě v těchto oblastech.

Luxusní lustry míří hlavně do zahraničí

Na výrobu dekorativních svítidel se specializuje společnost Preciosa Lighting. V továrně v Kamenickém Šenově vznikají designové lustry z ušlechtilého českého křišťálu, které tvoří ozdobu interiérů v nejrůznějších koutech světa. Díky mistrovství českých sklářů, kteří si cizelérsky dokážou pohrát se sklem jako nikdo jiný, jsou české křišťálové lustry pojmem, který má zvuk.

Další ukázkou mistrovství českých sklářů z dílny Preciosy Lighting je instalace...

Další ukázkou mistrovství českých sklářů z dílny Preciosy Lighting je instalace více než 5300 svítidel v hotelu Crown Hotel Towers v australském Perthu.

Preciosa Lighting vyrábí luxusní lustry či rozsáhlé světelné projekty pro prestižní klienty, jakými jsou třeba pětihvězdičkové hotely světových řetězců, privátní rezidence, přepychové jachty a zámořské lodě, kasina i státní reprezentativní budovy. V roce 2017 otevřela Preciosa Lighting v historických prostorách Rytířské ulice v Praze prodejnu, která představuje ta nejlepší designová svítidla vyrobena v České republice jak zahraničním, tak tuzemským zájemcům. Většina produkce směřuje do zahraničí, největší zájem je o česká svítidla v USA, Hongkongu a Spojených arabských emirátech. Nemalá část svítidel visí v privátních rezidencích zámožných lidí z celého světa, kteří oceňují novátorské designové interpretace elegantním způsobem propojující tradici se soudobými trendy.

3.	Noblesní osvětlení Preciosy Lighting slaví úspěchy i ve Spojených státech....

Noblesní osvětlení Preciosy Lighting slaví úspěchy i ve Spojených státech. Osvětlení hotelu AC Madison připravuje návštěvníkům podmanivou krásu ve dne i v noci. Je jasným důkazem toho, že Preciosa Lighting v současnosti sází na moderní technologie

„I když lze naše svítidla najít ve veřejných prostorech po celém světě, Preciosa Lighting mimo jiné také zpříjemňuje domácnosti,“ řekla Petra Vojnová, ředitelka Preciosa Flagship Store. „Naše kolekce Solitaires je populární, protože její lehká elegantní krása propůjčuje každé místnosti nádech luxusu.

Ze severních Čech do celého světa

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejpodivnější kryptoměny

Co jsou vlastně ty kryptoměny?

Jaké znáte vedle bitcoinu další kryptoměny? Pojďme se podívat na ty nejpodivnější, které skutečně kolují virtuálním...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

3 otázky pro Facebook Libru

3 otázky pro Facebook Libru

V červnu letošního roku Facebook oznámil, že zahajuje vývoj své kryptoměny Libra. Podle této sociální sítě je cílem...

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží: Originální květinový dárek

Kytice 100 růží provází výjimečné okamžiky, jakými jsou kulaté narozeniny, výročí, žádosti o ruku nebo vyjádření lásky....

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Jednoduchý návod na sušení a lisování květin

Je vám líto, že květy z překrásné kytice dříve či později podlehnou zkáze? Co takhle vyzkoušet jednoduché techniky...

Další z rubriky

Legendární skupina Boney M vystoupí v Liberci i s původní zpěvačkou

Legendární skupina Boney M vystoupí v Liberci i s původní zpěvačkou

Liberecká Home Credit aréna bude svědkem nevšední show. Pop / eurodisco kapela pocházející z Německa se představí...

Vaření v pouličním bistru je nový trend. Vyzkoušejte street food

Dalších 17 fotografií v galerii   Nový trend: vyzkoušejte kočovnou školu...

I gastronomie prožívá svoje trendy, snaží se gurmány oslovit netradičním zážitkem. Svůj restart proto zažívá příprava v...

Na Tanvaldský Špičák rychleji a bezpečněji

Na Tanvaldský Špičák rychleji a bezpečněji

Výrazně pohodlnější a rychlejší doprava na vrchol Tanvaldského Špičáku směrem od Albrechtic v Jizerských horách čeká od...

Najdete na iDNES.cz