Preciosa Lighting dodává luxusní svítidla z Čech do celého světa

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Preciosa je českou firmou spjatou s libereckým regionem pupeční šňůrou. Největší sklářská firma v České republice a světový fenomén je úzce spojena s dávnou tradicí výroby v Křišťálovém údolí, které dodnes nazývá domovem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Preciosa Lighting dodává luxusní svítidla z Čech do celého světa | foto: Preciosa Lighting

Preciosa dává práci v 16 závodech a devíti městech v Česku i cizině více než 4000 lidem a usiluje o rozvíjení mladého talentu a sklářského průmyslu v České republice.

Křišťálové údolí stálo u zrodu již několika světových sklářských firem a je domovem mnoha českých sklářských společností, škol a institucí. Současná Preciosa dokáže spojit tradiční postupy ve výrobě svítidel s moderními technologiemi. V jejím výrobním procesu tak má pevné místo 3D modelování, využití skleněných vláken a nanotechnologií i laserové broušení.

Preciosa Lighting dodala unikátní osvětlení i do hotelu Mandarin Oriental na...

Preciosa Lighting dodala unikátní osvětlení i do hotelu Mandarin Oriental na jedné z neprestižnějších adres Dubaje. Česká společnost nainstalovala arboretum ze 14 stromů napodobující místní pouštní flóru.

Nadace Preciosa

Nadace Preciosa podporuje obecně prospěšné aktivity v celkem sedmi klíčových oblastech. Na regionální úrovni podporuje lokální aktivity a projekty prostřednictvím zdravotnických, ekologických, kulturních a sportovních fondů. Na globální úrovni se pak nadace zabývá převážně vzděláním, výzkumem, vědou a v neposlední řadě humanitární pomocí. Během své existence věnovala Nadace Preciosa přes 181 milionů korun jednotlivým organizacím, institucím a jedincům právě v těchto oblastech.

Luxusní lustry míří hlavně do zahraničí

Na výrobu dekorativních svítidel se specializuje společnost Preciosa Lighting. V továrně v Kamenickém Šenově vznikají designové lustry z ušlechtilého českého křišťálu, které tvoří ozdobu interiérů v nejrůznějších koutech světa. Díky mistrovství českých sklářů, kteří si cizelérsky dokážou pohrát se sklem jako nikdo jiný, jsou české křišťálové lustry pojmem, který má zvuk.

Další ukázkou mistrovství českých sklářů z dílny Preciosy Lighting je instalace...

Další ukázkou mistrovství českých sklářů z dílny Preciosy Lighting je instalace více než 5300 svítidel v hotelu Crown Hotel Towers v australském Perthu.

Preciosa Lighting vyrábí luxusní lustry či rozsáhlé světelné projekty pro prestižní klienty, jakými jsou třeba pětihvězdičkové hotely světových řetězců, privátní rezidence, přepychové jachty a zámořské lodě, kasina i státní reprezentativní budovy. V roce 2017 otevřela Preciosa Lighting v historických prostorách Rytířské ulice v Praze prodejnu, která představuje ta nejlepší designová svítidla vyrobena v České republice jak zahraničním, tak tuzemským zájemcům. Většina produkce směřuje do zahraničí, největší zájem je o česká svítidla v USA, Hongkongu a Spojených arabských emirátech. Nemalá část svítidel visí v privátních rezidencích zámožných lidí z celého světa, kteří oceňují novátorské designové interpretace elegantním způsobem propojující tradici se soudobými trendy.

3.	Noblesní osvětlení Preciosy Lighting slaví úspěchy i ve Spojených státech....

Noblesní osvětlení Preciosy Lighting slaví úspěchy i ve Spojených státech. Osvětlení hotelu AC Madison připravuje návštěvníkům podmanivou krásu ve dne i v noci. Je jasným důkazem toho, že Preciosa Lighting v současnosti sází na moderní technologie

„I když lze naše svítidla najít ve veřejných prostorech po celém světě, Preciosa Lighting mimo jiné také zpříjemňuje domácnosti,“ řekla Petra Vojnová, ředitelka Preciosa Flagship Store. „Naše kolekce Solitaires je populární, protože její lehká elegantní krása propůjčuje každé místnosti nádech luxusu.

Ze severních Čech do celého světa

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Umělá inteligence úspěšně dokončila dílo Antonína Dvořáka

Antonín Dvořák

Dvořákův rozepsaný fragment si nastudovala a úspěšně dokončila umělá inteligence AIVA. Vznikl tak unikátní kulturní...

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Hubnutí vlastně není žádná věda. Stačí naučit své tělo, aby spalovalo tuky a budovalo svaly. Jenže jak toho dosáhnout?...

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tepelná čerpadla prošla v uplynulých 20 letech významnými konstrukčními změnami a výrobci vždy dbali především na...

Teď na Lotyše! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Teď na Lotyše! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Tři zápasy, šest bodů a skóre 12:7. Taková je bilance české hokejové reprezentace na právě probíhajícím světovém...

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Mistrovství světa v hokeji na Slovensku nabírá grády. Česká reprezentace se den po bitvě s Lotyšskem postaví Italům,...

Další z rubriky

Na Tanvaldský Špičák rychleji a bezpečněji

Na Tanvaldský Špičák rychleji a bezpečněji

Výrazně pohodlnější a rychlejší doprava na vrchol Tanvaldského Špičáku směrem od Albrechtic v Jizerských horách čeká od...

Nejsme pochmurný spolek černých havranů, říká Ladislav Kopal

Nejsme pochmurný spolek černých havranů, říká předseda Sdružení pohřebnictví

Ať chceme, nebo ne, v životě se každý z nás setká s bolestnou zkušeností, kdy z našeho okolí odejde někdo nám velmi...

Beko Fresh festival v Liberci už tento pátek a sobotu

Beko Fresh festival v Liberci už tento pátek a sobotu

Sportovní areál Vesec v Liberci otevře v pátek a sobotu 24. a 25. května své brány všem gurmánům a milovníkům dobrého...

Najdete na iDNES.cz