Potápěčem (za) dvě hodiny? Jde to

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Lákají vás okouzlující záběry podmořského světa, ale lehce podpovrchové šnorchlování vám již nestačí a chtěli byste se pustit do potápění? Nebo si prostě jen chcete zkusit, jak se cítí člověk ponořený do několikametrové hloubky s potápěčskou výbavou, ale nechcete si ji kvůli tomu rovnou pořizovat?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Potápěčem (za) dvě hodiny? Jde to | foto: Snakesub

Sen se vám nebo někomu z vašeho okolí, kdo po takovém zážitku touží, může splnit snadněji, než si myslíte. A navíc pod odborným dohledem. Během pouhých dvou hodin pod vedením zkušených instruktorů libereckého Snakesubu, jenž ochutnávku potápění nabízí, získáte základní potápěčské dovednosti v libereckém bazénu. 

Začnete teorií, pokračovat budete přes samostatnou kompletaci výstroje, trénink dýchání s přístrojem v bazéně s postupným nabíráním hloubky od jednoho metru do bezmála čtyř, až po samotný ponor v potápěčské věži. Ta v libereckém bazénu má hloubku osmi metrů. Na konci dvouhodinovky zvládnete i sundání masky, zbavit se zbytku vody a znovu masku nasadit.

Potápěčem (za) dvě hodiny? Jde to

„Naše kurzy jsou určené všem zájemcům v podstatě bez omezení věku. Limitována je pouze spodní hranice, a to osmi lety, ta horní je neomezená, kurz absolvovali i osmdesátiletí. Ochutnávka potápění u nás je určena každému, koho takový originální zážitek láká, je plavcem a je v dobrém zdravotním stavu. I ten, kdo váhá, zda by pro něj potápění bylo to pravé ořechové, má u nás jedinečnou příležitost přesvědčit se, že je to bezpečný sport, přitom s lehkou dávkou adrenalinu,“ říká Jaroslav Kočárek ze Snakesubu.

Potápěčem (za) dvě hodiny? Jde to

K bezpečí účastníků kurzů přispívají zejména dlouholeté zkušenosti instruktorů, kteří je sbírají více než dvacet let. Společně s nejnovějším a nemodernějším vybavením, které vám v rámci kurzu zapůjčí, jdou i případné obavy stranou. O tom svědčí také ohlasy těch, kteří se již s kurzem setkali.

„Ponor byl dárek pro syna k 15. narozeninám. Zprvu přiznal mírné obavy. Pak jsme byli tam, šlo to ráz na ráz, po šlapání vody a rozplavbě s ‚bombou‘ na zádech v bazénu se šlo na věc. Syn byl nadšen!!! Zpravidla toho moc nenamluví, ale teď jeho vyprávění nebralo konce. Svým nadšením mě nakazil, a vzbudil ve mně zvědavost, jaképak to asi je. Takže, kdoví, třeba to také zkusím,“ reagovala v recenzích jedna ze spokojených zákaznic.

eshop

Další pak zase kurz věnovala formou dárku od Ježíška své dceři jako malou přípravu na jarní kurz OWD (kurz potápění na otevřené vodě) a i její zkušenosti jsou veskrze pozitivní. Mluvila o tom, jak si dcera užila pohodové odpoledne s instruktorem.

Fotogalerie

Během své existence vycvičil Snakesub již více než dva tisíce lidí. Na svém kontě má také platný český i světový rekord v množství potápěčů, kteří se postupně vtěsnali do potápěčské věže. Vloni na podzim jich to v liberecké zvládlo neuvěřitelných 258!

Dvouhodinový kurz je skutečně takovou malou ochutnávkou potápění. Koho pak chytne, může pokračovat v kurzech prohlubujících dovednosti. I ty jsou pochopitelně v nabídce Snakesubu. Stejně jako další aktivity, jako potápění v jeskyních, přednášky na školách, plnírna plyny (kyslík, helium, plnění lahví do výrobníků sodovek), servis techniky nebo e-shop s potápěčskými a plaveckými potřebami.

Snakesub s.r.o.
www.snakesub.cz
Facebook: Snakesub
E-mail: info@snakesub.cz

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

V Turnově se těšte na nádherné melodie, říká Pavel Šporcl

V Turnově se těšte na nádherné melodie, říká Pavel Šporcl

Než se houslista Pavel Šporcl vydá na vánoční turné, absolvuje ještě 20. listopadu 2018 koncert v Kulturním centru v...

Krofian: práce s potenciálem

Krofian: práce s potenciálem

Firmu Krofian založil Jakub Krofian v roce 2000. Koupil domů první soustruh, na kterém jako vyučený nástrojař...

Potápěčem (za) dvě hodiny? Jde to

Potápěčem (za) dvě hodiny? Jde to

Lákají vás okouzlující záběry podmořského světa, ale lehce podpovrchové šnorchlování vám již nestačí a chtěli byste se...

Najdete na iDNES.cz