Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Když je nákup zážitek

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Řešit v únoru vánoční ozdoby? Někdo by to mohl považovat za bláznovství. Liberecká značka Decor by Glassor, která je svými ručně vyráběnými vánočními ozdobami proslulá a jejíž kolekce se těší oblibě napříč celým světem, vás však přesvědčí, že není lepšího načasování.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Když je nákup zážitek

Když je nákup zážitek | foto: Glassor Decorations s.r.o.

Nejen, že máme po Vánocích stále v živé paměti, co je potřeba do naší domácí sbírky ozdob doplnit, ale díky tradičním povánočním slevám se nám zároveň otevírá možnost konečně si pořídit třeba kompletní vysněnou kolekci.

Až do konce února můžete u Decor by Glassor nakoupit vybrané produkty s výraznou slevou až 70%. A vybírat nemusíte zdaleka jen z vánočních ozdob. S Decor by Glassor si vkusně vyzdobíte domov v jakémkoliv ročním období. V nabídce totiž naleznete také luxusní interiérové doplňky a dekorace či dárkové zboží. Sortiment se navíc obměňuje v reakci na aktuální trendy a požadavky zákazníků. „Nechceme být pouze vánočním prodejcem. Navrhujeme dekorace, které nám vyrábějí chráněné dílny. Vybíráme si vlastní dodavatele s tím, že dáváme přednost lokálním značkám nebo evropským značkám s výrobou v Evropě. Nebráníme se ale ani zajímavým světovým značkám, pokud se jedná o fair trade produkty,“ vysvětluje hlavní designérka firmy Marianna Malíková. Část sortimentu interiérových dekorací si v Decor by Glassor vyrobí sami. Z vlastní dílny pocházejí například oblíbené foukané velikonoční kraslice, roztomilí ptáčci a další dekorace k zavěšení.

Když je nákup zážitek
Když je nákup zážitek

Od zchátralé prodejny koupelen k úchvatné galerii luxusních designových kousků

Výrazné povánoční slevy jsou u Decor by Glassor už tradicí. Výhodně nyní nakoupíte nejen na e‑shopu a outletovém e-shopu, ale také v kamenné prodejně v samém srdci krajské metropole, která před více než rokem rozsvítila liberecké Sokolovské náměstí. A jakmile ji jednou navštívíte, pochopíte, proč se o ní mluví jako o nejkrásnějším obchodě ve městě. Precizně vyzdobené výlohy přímo lákají k návštěvě a jen, co projdete dveřmi, ocitnete se v útulném, hřejivém světě, kde se nespěchá. Rozprostřou se před vámi hned tři prostorné místnosti plné pestrobarevných i decentních vánočních ozdob a překrásných designových prvků do interiéru a okamžitě se vás ujmou milé prodavačky, které rády poradí nejen s nákupem. „Přístup k zákazníkovi je velmi důležitý. Nákup má být radost a má přinést pozitivní zkušenost. Prodavačky by měly umět i poradit, co se k čemu hodí, pokud se na to někdo sám necítí,“ je přesvědčena kreativní duše prodejny Marianna Malíková. „Byla bych ráda, aby u nás na zákazníka dýchlo hezké a milé prostředí. Aby u něj návštěva vyvolala příjemné emoce. Ty samozřejmě souvisí i s ozdobami, které probouzejí vzpomínky na dětství, na Vánoce.“

Když je nákup zážitek

Návštěva prodejny Decor by Glassor je zážitkem i proto, že se její podoba dynamicky mění například s ročním obdobím. Častou obměnu nabízeného sortimentu si firma může dovolit nejen díky velkému skladu a e‑shopu, ale také díky obětavému nasazení všech, kteří značku tvoří. To se ostatně projevilo už během rekonstrukce starých prostor, v nichž nová luxusní prodejna v roce 2021 vznikla. „Věděli jsme, že nechceme někam do obchoďáku nebo do nových prostor. Chtěli jsme něco, co bude mít duši. Nabídka takových míst v Liberci moc široká nebyla. A ani tady to nevypadalo moc hezky,“ popisuje Malíková začátky dnes už zaběhnutého designového obchodu. Předělat původní prodejnu koupelen v prastarém domě, do jehož stěn se často nesmí zasahovat, nebylo podle ní vůbec jednoduché. „Všechny stěny byly obložené vzorky obkladů. Když jsme to sundávali, ukázalo se, že jsou pod nimi noviny a další vrstvy obkladů. Postupně jsme odhalovali všechno, co bylo špatně. Dalo nám hodně práce, aby ten prostor vypadal tak, jak vypadá teď. A ještě se stále zabydlujeme a ladíme.“ Úprava prostor trvala několik měsíců. Nejdéle se čekalo, až uschnou podlahy. „Půjčovali jsme si z různých stavebních firem všechny možné fukary teplého vzduchu a vysoušeče. Blížily se Vánoce a my opravdu potřebovali, aby to rychle uschlo,“ vzpomíná vedoucí obchodu Klára Jandorová. „Pán, co nám tu dělal sádrokartony a bydlí kousek, byl tak hodný, že nám to sem sám chodil kontrolovat a vylívat vysoušeče, když šel třeba se psem,“ směje se. „Bylo hezké, jak do toho byli všichni zapojení. Věděli, že je to prodejna s vánočními ozdobami a že je opravdu potřeba, aby to bylo na Vánoce otevřené.“ Zbrusu nová prodejna, která se stala šperkem Liberce, se slavnostně otevřela světu týden před Vánocemi 2021.

Když je nákup zážitek

Prodejna je přímo napojena na kanceláře kompletního firemního týmu. Zákazníci se tak při své návštěvě mohou potkat s vedením firmy, designéry nebo marketingovými specialisty. Ti zase čerpají z okamžité zpětné vazby. Velkou výhodou nových prostor je i místnost pro pořádání atraktivních workshopů. V loňském roce bylo mezi návštěvníky nejoblíbenější malování ozdob pod vedením zkušených malířek z Decor by Glassor. Letos se mohou zájemci těšit také na zdobení dortů s nadanými cukráři, výrobu květinových dekorací a mnoho dalšího. Firma se také chystá představit svým zákazníkům různé techniky foukání a zpracování skla, a to nejen v rámci akcí Křišťálového údolí.

V uplynulém roce oslavila rodinná značka Glassor dvacet let od svého vzniku. Překrásné designové prodejně s duší, kde si odpočinete a načerpáte spoustu inspirace, byl nedávno pouhý rok. I během krátké chvíle ale rozsvítila srdce mnoha lidem. Přijďte se o její výjimečnosti přesvědčit i vy. A do konce února si nakoupit s příjemnou slevou. Není pravidlem, že vánoční ozdoby se nakupují pouze před Vánocemi. Kdo je připraven, není překvapen!

  • Nejčtenější

Jako před víc než stoletím. Mahlerova Symfonie č. 7 bude událostí roku

18. července 2024

Komerční sdělení Připomenout atmosféru světové premiéry Symfonie č. 7 Gustava Mahlera z roku 1908 chtějí v rámci...

Vůně sušenek a moderní technologie: To je Mondelēz v Opavě

15. července 2024

Komerční sdělení Svět plný skvělých sušenek a oplatek BeBe Dobré ráno, Oreo, Zlaté Polomáčené, Fidorek a dalších...

V roce 2024 vzniklo v Česku díky Sazce už 198 milionářů

15. července 2024

Komerční sdělení Uběhlo 182 dní roku 2024 a díky Sazce už v Česku přibylo 198 milionářů. Trend – alespoň jeden...

Jak na větrání s rekuperací ve starším domě

17. července 2024

Komerční sdělení Cílem rekonstrukce staršího domu bývá nejen zvýšení komfortu bydlení, ale také snížení nákladů na...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Návštěvníci Colours of Ostrava mohou cestovat s festivalovou jízdenkou

15. července 2024

Komerční sdělení Zvýhodněné festivalové jízdné se každoročně těší stále větší oblibě. Dopravní podnik Ostrava si jej...

Barevné novinky KOVAP jsou ideálním dárkem

19. července 2024

Komerční sdělení Hledáte originální a zábavný dárek, se kterým si děti vyhrají i pokud bude léto tak trochu česky...

Začtěte se do severských titulů

19. července 2024

Komerční sdělení Nakladatelství PRÁH vydalo titul VZPOMÍNKA NA VRAHA. Strhující sondu do Švédska devadesátých let....

Jak přežít pohřeb: Průvodce pro projevení úcty s grácií

19. července 2024

Komerční sdělení Stojíte před zrcadlem, upravujete si kravatu a cítíte, jak vám srdce buší. Za chvíli vyrazíte na...

Ústecký kraj: o přízeň voličů se utká 14 uskupení

18. července 2024,  aktualizováno  19.7

Komerční sdělení Čtrnáct uskupení podalo kandidátní listiny do podzimních krajských voleb v Ústeckém kraji. Termín...

Zemřela Shannen Doherty. Hvězda Beverly Hills 90210 podlehla rakovině

Po téměř deseti letech boje s rakovinou zemřela americká herečka Shannen Doherty, informují média. Proslavil ji seriál...

Princezna Kate přišla s dcerou na Wimbledon, setkala se i s Krejčíkovou

Princezna Kate (42) přišla na mužské finále letošního Wimbledonu spolu se svou dcerou Charlotte (9). V zákulisí se...

Piju každý den. Dřív nebo později se upiju k smrti, líčí bývalý fotbalista Fenin

Fotbalista Martin Fenin (37) neprožívá nejlepší období. Nejen, že mu nevyšlo manželství s policistkou Beatou, se kterou...

Restauratéři chtějí zakázat vstup Biance Censori, vadí jim její odhalování

Přítelkyně rappera Kanyeho Westa (47) Bianca Censori (29) je známá svým stylem „oblečená neoblečená“ a snaží se šokovat...

Rytmusovi shořelo auto na dálnici, podařilo se mu vyváznout bez zranění

Slovenský raper Rytmus (47) zveřejnil na Instagramu video hořícího vozu. Je to auto jeho manželky Jasminy Alagič (35),...