Lexum nabízí špičkovou oftalmologickou péči všem, kteří ji potřebují

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oftalmologická péče je v České republice dlouhodobě na velmi vysoké úrovni, tuzemské oční kliniky nabízí svým pacientům stále komplexnější léčbu jejich zraku. Přitom české oční lékařství snese i to nejnáročnější mezinárodní srovnání.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lexum nabízí špičkovou oftalmologickou péči všem, kteří ji potřebují | foto: LEXUM

„Můžeme říci, že v současnosti disponujeme stejnými technologiemi a výsledky jako největší oční kliniky v zahraničí. České zdravotnictví mělo vždy velmi dobrý zvuk. Sice se u nás dříve nejnovější technologie zaváděly možná pomaleji, vždycky jsme ovšem měli šikovné lékaře, kteří si uměli poradit. Dnes, když máme k dispozici i ty nejmodernější lékařské přístroje, jsme se dostali na světovou špičku,“ říká generální ředitel největší sítě očních klinik Lexum PharmDr. Michal Krejsta, MBA.

Více než polovina lidí v ČR nosí brýle, proč by se měli lidé obrátit se svými problémy se zrakem právě na vaši kliniku?
Pacienti, kteří k nám přicházejí, mohou využít největší tým očních specialistů ve střední Evropě, v čele s profesorem MUDr. Martinem Filipcem CSc. a docentkou MUDr. Zuzanou Hlinomazovou Ph.D. Služby nabízíme po celé České republice, našich cca 50 lékařů a primářů a přes 200 ostatních zdravotnických profesionálů najdete nejenom na našich klinikách v Praze a Brně, ale také v Ostravě, Českých Budějovicích a Táboře.

PharmDr. Michal Krejsta, MBA

Generální ředitel sítě očních klinik Lexum PharmDr. Michal Krejsta, MBA.

Díky tomu našim pacientům, jako jediná tuzemská síť očních klinik, poskytujeme komplexní oftalmologickou péči, tedy nejenom korekci všech refrakčních vad oka (krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu, presbyopie a aberací vyššího řádu), ale také léčbu šedého zákalu, glaukomu, rohovky, keratokonu, sítnice a strabismu.

Jednoduše řečeno, na našich pěti očních klinikách se poskytuje maximálně důkladné, tříhodinové, vstupní vyšetření zraku, které je základním kamenem pro následnou úspěšnou léčbu. Rád bych také zmínil, že za 25 let jsme dostali důvěru našich klientů při více než 200 000 zákrocích.

Chceme, aby naši pacienti vnímali, že Lexum je pro ně takové „okno do duše“!

Stal jste se generálním ředitelem největší sítě soukromých očních klinik Lexum relativně nedávno. Co bude Vaším hlavním cílem pro nadcházející období?
Ve své nové pozici se zaměřím především na další rozvoj všech pěti klinik Lexum, abychom potvrdili pozici největší a nejvyhledávanější sítě očních klinik na tuzemském trhu. Cílem je maximální dostupnost nejmodernější a komplexní oftalmologické péče s dokonalým výsledkem pro všechny pacienty. Jsem přesvědčen, že máme na čem stavět, protože Lexum dnes tvoří největší tým předních specialistů v oboru oftalmologie ve střední Evropě.

Chtěl bych, aby si lidé, jež mají potíže se zrakem, uvědomili, že laserový zákrok, například pro krátkozrakého člověka, je výhodný nejenom po zdravotní stránce (odpadají například hygienické problémy při používání kontaktních čoček), ale také z hlediska finančního. Operace refrakčních vad je trvalým řešením, přičemž představuje jednorázovou finanční zátěž v ceně jedněch kvalitnějších brýlí.

Co považujete za nejdůležitější při řízení velké sítě prémiových očních klinik?
Úroveň a kvalitu jakéhokoliv zdravotnického zařízení tvoří primáři, lékaři, zdravotní sestry a další odborný personál, kteří vytvářejí to nejdůležitější, a tím je naše know-how. A nejenom naším cílem je mít spokojené pacienty, a toho se bez kvalitních a zkušených odborníků prostě nedá dosáhnout. Při řízení jakékoliv společnosti nebo firmy považuji za zásadní hodnoty respekt a lidský přístup a sázím zejména na motivaci, odpovědnost a integritu.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

TIMO aneb Tvoje intimní MOda

TIMO aneb Tvoje intimní MOda

„Krása ženy začíná v prádle,“ říká Ing. Markéta Jiráčková, která již desátým rokem spolu se svou sestrou Ing. Terezií...

Podlahy RIGID nabízejí ještě lepší vlastnosti než vinyl

Podlahy RIGID nabízejí ještě lepší vlastnosti než vinyl

Plánujete pořízení vinylové podlahy? Představujeme vám vinyl nové generace – podlahy RIGID, které jsou nejen krásné,...

Dálkové vytápění v Praze je evergreen

Dálkové vytápění v Praze je evergreen

Bezobslužné a bezúdržbové zdroje tepla jsou populární nejen v Praze, ale i v dalších velkých městech. Díky nízkým...

Najdete na iDNES.cz

Mohlo by vás zajímat