Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Levné, zdravé a ekologické bydlení. To je projekt Ecocity Malešice

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V Praze bude zahájena největší výstavba pasivního bytového bydlení v ČR, kterou realizuje developerská společnost JRD. Během dvou etap bude v Malešicích postaveno 110 pasivních bytů v tom nejvyšším energetickém standardu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Levné, zdravé a ekologické bydlení – to je projekt Ecocity Malešice | foto: JRD s.r.o.

Tento ekologický projekt, který je již v prodeji, je zatím jediným svého druhu nejen v České republice, ale i v Evropské unii.

"Pasivní byty jsou již v dnešní době díky vývoji nízkoenergetické a pasivní výstavby naprosto cenově konkurenceschopné a jejich zdravotní, ekologický a ekonomický přínos je zcela zásadní výhodou oproti konkurenci teď i do budoucna," říká Ing. Martin Svoboda, výkonný ředitel JRD, s. r. o.

Byty jsou navrženy tak, aby poskytovaly co nejvyšší standard energetické účinnosti a minimalizovaly dopad na životní prostředí.  To znamená, šetřili vaši peněženku, vaše zdraví a zároveň i přírodu. Dle normy nesmí u pasivní stavby přesáhnout roční měrná potřeba tepla na vytápění 15 kWh/(m2a). 

U Ecocity Malešice je spotřeba dokonce ještě nižší 10,8 kWh/(m2a).  U běžných staveb se roční měrná potřeba tepla pohybuje mezi 80 - 140 kWh/(m2a) což je zásadní rozdíl, když chcete ušetřit na složenkách za energie až 17 000 Kč za rok.

Co je nespornou výhodou oproti standardní výstavbě, že  v pasivních bytech Ecocity Malešice budete mít stále příjemné vnitřní mikroklima a to díky technologii řízeného větrání s rekuperací tepla.

Co to znamená? Do obytných prostor neustále proudí čerstvý vzduch, který prochází prachovým nebo pylovým filtrem. Tím se výrazně eliminuje prašnost, nedochází ke vzniku plísní a k množení bakterií, což má pozitivní vliv na zdraví. Systém řízeného větrání totiž neustále udržuje nízkou hladinu CO2, který ve vyšší koncentraci způsobuje únavu, bolest hlavy a obtížnost koncentrace.

Už nemusíte pro dostatek kyslíku spát u otevřeného okna a ráno se budit zimou, případně hlukem z ulice. V Ecocity Malešice není otevírání oken zapotřebí. Ale pokud jste milovníkem průvanu, okno si můžete kdykoliv otevřít s tím, že ani tak byt neztrácí na své pasivnosti.

Ecocity Malešice nabízí větší životní prostor pro své obyvatele. Velké byty s prostornými obývacími pokoji a zvýšenými stropy i dveřmi, jsou vzdušné a světlé a slunce prosvítí váš domov velkými okny s trojskly. V zimních měsících ucítíte rozdíl oproti běžným oknům díky jejich vynikajícím izolačním vlastnostem.

Projekt Ecocity Malešice je situován do klidné městské části Malešice, která se nachází v širším centru Prahy. Lokalita disponuje komplexní infrastrukturou a dostatkem přírody. Bytové domy jsou totiž zasazeny do úžasně klidného prostředí mezi lesem a Malešickým parkem.

Najděte si bydlení na celý život. Žijte ve zdravém vnitřním prostředí obklopeni přírodou. Vyberte si Ecocity Malešice! A pokud jsme vás ještě nepřesvědčili, navštivte stránky www.ecocitymalesice.cz a přečtěte si 10 důvodů proč právě bydlet zde, jistě vás přesvědčí.

O JRD
Více na: http://jrd.cz/

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Najdete na iDNES.cz