Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Levné, zdravé a ekologické bydlení. To je projekt Ecocity Malešice

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V Praze bude zahájena největší výstavba pasivního bytového bydlení v ČR, kterou realizuje developerská společnost JRD. Během dvou etap bude v Malešicích postaveno 110 pasivních bytů v tom nejvyšším energetickém standardu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Levné, zdravé a ekologické bydlení – to je projekt Ecocity Malešice | foto: JRD s.r.o.

Tento ekologický projekt, který je již v prodeji, je zatím jediným svého druhu nejen v České republice, ale i v Evropské unii.

"Pasivní byty jsou již v dnešní době díky vývoji nízkoenergetické a pasivní výstavby naprosto cenově konkurenceschopné a jejich zdravotní, ekologický a ekonomický přínos je zcela zásadní výhodou oproti konkurenci teď i do budoucna," říká Ing. Martin Svoboda, výkonný ředitel JRD, s. r. o.

Byty jsou navrženy tak, aby poskytovaly co nejvyšší standard energetické účinnosti a minimalizovaly dopad na životní prostředí.  To znamená, šetřili vaši peněženku, vaše zdraví a zároveň i přírodu. Dle normy nesmí u pasivní stavby přesáhnout roční měrná potřeba tepla na vytápění 15 kWh/(m2a). 

U Ecocity Malešice je spotřeba dokonce ještě nižší 10,8 kWh/(m2a).  U běžných staveb se roční měrná potřeba tepla pohybuje mezi 80 - 140 kWh/(m2a) což je zásadní rozdíl, když chcete ušetřit na složenkách za energie až 17 000 Kč za rok.

Co je nespornou výhodou oproti standardní výstavbě, že  v pasivních bytech Ecocity Malešice budete mít stále příjemné vnitřní mikroklima a to díky technologii řízeného větrání s rekuperací tepla.

Co to znamená? Do obytných prostor neustále proudí čerstvý vzduch, který prochází prachovým nebo pylovým filtrem. Tím se výrazně eliminuje prašnost, nedochází ke vzniku plísní a k množení bakterií, což má pozitivní vliv na zdraví. Systém řízeného větrání totiž neustále udržuje nízkou hladinu CO2, který ve vyšší koncentraci způsobuje únavu, bolest hlavy a obtížnost koncentrace.

Už nemusíte pro dostatek kyslíku spát u otevřeného okna a ráno se budit zimou, případně hlukem z ulice. V Ecocity Malešice není otevírání oken zapotřebí. Ale pokud jste milovníkem průvanu, okno si můžete kdykoliv otevřít s tím, že ani tak byt neztrácí na své pasivnosti.

Ecocity Malešice nabízí větší životní prostor pro své obyvatele. Velké byty s prostornými obývacími pokoji a zvýšenými stropy i dveřmi, jsou vzdušné a světlé a slunce prosvítí váš domov velkými okny s trojskly. V zimních měsících ucítíte rozdíl oproti běžným oknům díky jejich vynikajícím izolačním vlastnostem.

Projekt Ecocity Malešice je situován do klidné městské části Malešice, která se nachází v širším centru Prahy. Lokalita disponuje komplexní infrastrukturou a dostatkem přírody. Bytové domy jsou totiž zasazeny do úžasně klidného prostředí mezi lesem a Malešickým parkem.

Najděte si bydlení na celý život. Žijte ve zdravém vnitřním prostředí obklopeni přírodou. Vyberte si Ecocity Malešice! A pokud jsme vás ještě nepřesvědčili, navštivte stránky www.ecocitymalesice.cz a přečtěte si 10 důvodů proč právě bydlet zde, jistě vás přesvědčí.

O JRD
Více na: http://jrd.cz/

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz