Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Levné, či drahé golfové hole?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní době neznamená, že luxusní golfová výbava z vás udělá super golfistu či golfistku. Nemusíte utratit desetitisíce za dobré vybavení, které zlepší vaši hru na hřišti. Ale je pravda, že pokud budete mít vhodné hole a jiné doplňky, můžete se stát ještě lepším hráčem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyzkoušejte Forgan – hole na míru, ideální kombinace výkon vs. cena, s možností nadefinování holí dle vlastních potřeb. | foto: Golflevne.cz

Použité hole po někom vám leckdy udělají stejnou službu jako nové značkové hole a přitom vás budou stát polovinu ceny nového setu.

Nákup té správné golfové výbavy nemusí nutně znamenat pro vaši peněženku pohromu. Existuje mnoho výrobců golfového náčiní, kteří redukují své zásoby a prodávají proto vybavení do různých diskontních prodejen.

Jde jim o to, aby se zboží rychle a ve velkém hýbalo a to se v konečném důsledku odrazí na příznivé ceně. Nebo třeba jejich jméno ještě není tak známé, ale co do kvality golfového vybavení jsou srovnatelní s konkurencí na špičce, ale ceny jsou mnohem příznivější.

Vaše hole mohou jen vylepšit to, co už umíte.

Je mnoho způsobů, jak si pořídit použité či ne tak drahé golfové hole. Můžete zkusit inzeráty v novinách, na internetu či, internetové obchody s použitým golfovým zbožím. Použité hole vám mohou ušetřit mnoho peněz a golf se pro vás stane dostupným koníčkem.

Dobré značkové hole jako Callaway, Ping, Titleist a Nike, ať už použité, dají vášnivému golfistovi příležitost vlastnit vysoce kvalitní vybavení, aniž by se vydal ze všech peněz. Ceny se mohou pohybovat na půlce či dokonce méně v porovnání se setem nových značkových holí. A hned můžete hrát s pocitem, že vlastníte "to nejlepší" vybavení.

Chceme vám představit značku Forgan, která má za sebou 150 letou historii. Forgan je vůbec nejstarší zavedenou továrnou na golfové hole na světě. Tento fakt však neznamená, že by hole značky Forgan byly cenově nedostupné, je tomu právě naopak. Jedná se o kvalitní hole za velmi příznivé ceny, navíc s možností výroby holí na míru.

Forgan železa 33

Hole Forgan vedeny vaší rukou podávají úžasné výkony a není to vykoupeno vyšší cenou. Forgan nabízí několik produktových řad přizpůsobených různým nárokům hráčů a ceny se pohybují v několika úrovních.

Golfové sety mohou být postavené zákazníkovi na míru, tak aby nejlépe vyhovovaly jeho stylu a postavě. Takto uzpůsobená individuální výbava je sice jen o něco dražší, ale přesto zůstává pro běžného hráče cenově dostupná.

Jak už bylo řečeno, jsou dvě nejběžnější a nejosvědčenější cesty, jak sehnat set zlevněných či použitých holí. Pokud znáte ve svém okolí nějaký obchodní dům, obchod či velkoobchod se sportovním zbožím, můžete se tam vypravit a zapátrat po značkových holích v jeho regále či se poradit s prodavači, kdy je nejvhodnější okamžik nakupovat. Určitě vám poradí, kdy je sezónní výprodej nebo jiné speciální akce výrobců.

V dnešní době ale spousta lidí sáhne po snadné cestě objednání či vyhledání zboží přes internet. Jednoduše si pomocí vyhledávače můžete najít specializované online obchody, jako například www.golflevne.cz, nebo inzerát od jednotlivce, který prodává použité hole. Stačí jen trpělivost a trochu štěstí.

Ale věříme, že pokud se vám poštěstí a zahrajete si třeba s kvalitními holemi značky Forgan, zamilujete se do nich. Nikdy vás nezklamou. Jsou to hole právem oblíbené velkým okruhem fanoušků i profesionálů po celém světě.

Golflevne.cz


Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn startuje svoji čtvrtou sezonu

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn

Při svém výletu na Jižní Moravu neopomeňte navštívit malebnou vísku Boskovštejn. Zdejší expozici věnovanou historii...

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Před odjezdem do zahraničí je vždycky spousta věcí, co je třeba zařídit. A čím více osob vyráží na cesty, tím musí být...

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Architektonická stavba ve stylu selského stavení skýtá nejen rozsáhlou vinotéku CHÂTEAU VALTICE, ale také unikátní...

Najdete na iDNES.cz